Mix van retourgoederen, onbestelbaar en ongeopend
Basisfunctionaliteit werd getest tenzij anders vermeld.
120x65x51cm;Ongebruikt, doos met lichte beschadiging, product ok; merk Flamingo
Ongebruikt, incl deksel; max 20,000lt of 10,000 ( koi bezetting) , filter werkt met K1 Kaldness
Gebruikssporen, cartridges niet aanwezig, 1x kan 3,6l + 1x reservoir 8,2lt , reservoir bovenaan plasticje afgebroken, geen effect werking
Ongebruikt, insulated mub, black mat 5010576934857
Gebruikt, Getest en werkend, accessoires ontbreken, enkel compressor, geen slangen + spuitkop aanwezig
Duidelijke Gebruikssporen, Getest en werkend, wit scwxcq01rr
Getest en werkend, lichte Gebruikssporen die wijzen op eenmalig gebruik
Ongebruikt, Getest en werkend, 3,0lt; amazon basics AB500, 700W, high efficiency motor
Lichte Gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, Getest en werkend, 3,0lt; amazon basics AB500, 700W, high efficiency motor
Gebruikt, Getest en werkend, 3,0lt; amazon basics AB500, 700W, high efficiency motor
Lichte Gebruikssporen, Getest en werkend incl 2 zakken
Plastic bruin ongebruikt, kleine snee in tapijt , 40,64 cm x 55,88 cm x 40,64 cm,2 treden
Ongebruikt, kleine snee achterkant, beige, 4018653067024
Ongebruikt, beige, krak bovenaan 58*39*39cm
Ongebruikt, geige zwart, in transportzak, met uitritsbare dak, diam 125cm hoogte 64cm
Ongebruikt, zwart/beige ; 76*48*51cm, 1 snee in gaasje zijkant
Ongebruikt voetjes vertonen beetje roest-stof, potten 4l hoogte tot 60cm