Ongebruikt, licht beschadigde doos, Insulated copper tube for air-conditioners 5M Koperen slang koperen buis voor airconditioners 1/4 & 1/2 " airconditioning split 5 m met een isolatiespoel, HVAC kabel, afvoerkanalisaties B09V5DR7F1
Ongebruikt, licht beschadigde doos, Universal Wall Mount for Air Conditioning Outdoor Unit 550 mm 9000-36000 BTU up to 160 kg, Wall Bracket for Split Air Conditioning and Heat Pump Robust and Stable , B0B8ZMKKTS
Ongebruikt, ok, Yinleader Inverter 12 V 230 V 4000 W B09P6C3K69
Ongebruikt, ok, LVYUAN spanningsomvormer 24V 230V 1500W/3000W omvormer met LCD scherm, 4 zekeringen, 3 herinneringslampjes, 2 EU stopcontacten, ventilator en 5V USB poorten inclusief sigarettenaansteker plug, B095KCYFNV
Ongebruikt, ok, LVYUAN Spanningsomvormer 12 V 230 V 800 W / 1600 W omvormer met 3 stopcontacten en 4 USB LED-spanningsweergave , B08PTQJNVQ
Ongebruikt, ok, Omvormer, 12 V Converter 220 V 600 W Power Correctie Sinusomvormer Usb-poort Intelligente Auto Omvormer met Zonnepaneel compatibel, B07KTVD15G
Ongebruikt, ok, Yinleader Spanningstransformator 500VA - Spanningsomvormer 230V naar 110V / 110V naar 230V , B09GW4T315
Ongebruikt, ok, Greenworks Tools 24 V 2,0Ampere Li-ion oplader 48 W uitgang geschikt voor alle accu's uit de 24 V Greenworks serie , B08TGJP5DF
Ongebruikt, ok Greenworks Borstelloze 24 V 35 Nm accuschroef/accuschroevendraaier met 2 Ah accu, oplader, gereedschapskist, schroevendraaier bit , B096ZGCC5D
Ongebruikt, ok, Makita CL108FDZ stofzuiger 12 V Max Cxt Lithium zonder accu , 88381868211
Ongebruikt, getest en werkend, Terratek 3000 RPM elektrische klopboormachine, Beton Boor 1050W, B083M63KKJ
Handmatige omsnoeringsspanner Verpakkingstang Omsnoeringsmachine Afdichtingscombinatiegereedschap Bindgereedschap Omsnoeringssnijder voor 16~19 mm PET/PP-riem (rood) , B087QLRF68
Ongebruikt, volledig, Kelelife Eengreeps waterkraan wandhouder mengkraan voor badkamer, gepolijst chroom, B07FSKYB9N
Ongebruikt, volledig, Dolinvo Badkamer WatervalKraan Uitloop Vierkant Chroom Zilver met Dekplaat Wastafel Mengkraan 304 Roestvrij staal voor Vanity Toiletvat Warm en Koud Water Enkele Handgreep
Ongebruikt, volledig, Simotex Keukenkraan met douchekop, keukenkraan 360° draaibaar, RVS mengkraan, keukenkraan met 3 soorten waterafvoer, B09LQJQ54M
Ongebruikt, volledig, DUTRIX Roestvrij stalen keukenkraan Zwart, High Arc keukengootsteen kraan met 360 graden draaibare uitloop, enkele handgreep keukenkraan, mat zwart, B088GT737F
Ongebruikt, volledig, HOMELODY 360 ° Draaibare Keukenkraan Mengkraan Waterkraan Keuken Eengreepsmengkraan Spoelbak Mengkraan in RVS voor Gootsteen, B078PHR77M
Ongebruikt, volledig, Tohlar Uittrekbare hogedruk keukenmengkraan met douche 360° draaibaar 2 waterstraalsoorten Keukenmengkraan Eéngreeps spoelbakkraan Amatur Magnetische docking geborsteld RVS L-vormig, B09GB4ZG4G
Ongebruikt, CECIPA X207B Hogedruk keukenkraan Zwarte keuken Uitschuifbare keukenkraan met sproeistraal Twee soorten waterstraal Eengreeps spoelbakkraan 360° draaibare mengkraan Keuken RVS, B08P5T2FVD
Ongebruikt, volledig, UCMDA Uittrekbare keukenkraan zwart met 3 sproeistanden Draaibare uitloop Pull-down sproeier, roestvrij staal Loodvrije keukenkraan Heet en koud water, B096KPTBXR
Ongebruikt, volledig, UCMDA 360° mengkraan met uittrekbare sproeier, 3-waterstanden keukenkraan met hoge boog en 2 aansluitslangen (geborsteld nikkel), B0965G7GKJ
Ongebruikt, volledig, CECIPA SUS304 keukenkraan geborsteld roestvrij staal, 360 ° draaibare hogedruk keukenkraan, eengreeps wastafelmengkraan, keukenmengkraan (zwart), B09NY62WWC
Lichte gebruikssporen, volledig, Kelelife Wastafelmengkraan, twee handgrepen, geborsteld nikkel/matte afwerking, B081GQP24L
Lichte gebruikssporen, volledig, ASDFG wandmontage messing waterkraan badkuip mengkranen lang curve uitloop schip wastafel romankuip bar armaturen, B076XY5TBG
Lichte gebruikssporen, volledig, TADRORT 360° draaibare kraan keuken opklapbaar, mengkraan aanrecht kraan onder raam, keukenkraan opvouwbaar (RVS geborsteld), B09L5MGY9P
Lichte gebruikssporen, volledig, TANBURO keukenkraan EU Standaard slang, chroom, B0834PDD7J