Ongeopend, Oil Painting Pliers, Cast Ironl Oil Painting Canvas Stretching Tool Pliers with Black Handle
Ongebruikt, Verpakking licht beschadigd, OS Oak & Steel England Slakommenset, 11-delig, roestvrij staal, stapelbaar, 4 verschillende groottes met 1 XXL-mengkom, 4 deksels en 3 rasp-inzetstukken, B0756FYLYQ
Ongeopend, Zokura Z1043 Handmixer met 2,5 l kom, 5 snelheden, 400 W , B093LVCTRW
Ongeopend, BerlingerHaus BH-9138 700W electric panini Grill Bistecchiera , no stick coating, B08P53VN9Q
Ongeopend in seal, verpakking licht vochtig geweest, NOAA/AM/FM/SW Digitale Weeralarm Radio, 5 Manieren Aangedreven Zonne/Handslinger/5000mAh Li-ion Batterij Powerbank/Micro USB/LED Zaklamp SOS-Alarm/Karabijnhaak, BuitenshuisNOAA/AM/FM/SW Digitale Weeralarm Radio, 5 Manieren Aangedreven Zonne/Handslinger/5000mAh Li-ion Batterij Powerbank/Micro USB/LED Zaklamp SOS-Alarm/Karabijnhaak, B07WHG56DH
Ongebruikt, ok, Bergkvist® zakmes K30 Titanium tweehandig mes,3-in-1 zakmes met houten handvat, outdoormes voor kamperen, jachtmes & survivalmes met heuptas en wetsteen., bruin, B08D6LVBDJ
Ongebruikt, ok springknopje opbergzakje defect, Bergkvist® zakmes K30 Titanium tweehandig mes, 3-in-1 zakmes met houten handvat, outdoormes voor kamperen, jachtmes & survivalmes met heuptas en wetsteen., bruin, B08D6LVBDJ
Lichte gebruikssporen, ok, Bergkvist® zakmes K30 Titanium tweehandig mes, 3-in-1 zakmes met houten handvat, outdoormes voor kamperen, jachtmes & survivalmes met heuptas en wetsteen., bruin, B08D6LVBDJ
Ongebruikt, ok. Laken thermoskan voor 1L roestvrijstalen bevat 2 binnencontainers, B00UG93LJM
ongebruikt, ok. SONGMICS Ladder met 2 treden, zwaar staal, opvouwbaar, draagbaar met antislipmat Max. Laadvermogen tot 150 kg Getest en gecertificeerd door TÜV Rheinland GSL02WT, B0767J7LD9
Ongebruikt, ok, Prym Anorak Bronze (15 mm) Niet -SEW -persbevestigingen - 1 Stuk, B005FQP388