8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongebruikt, getest en werkend, EarFun Free 2 - Bluetooth 5.2 Draadloze In-ear oordopjes - Zwart, Qualcomm, low latency, IPX7, B08ZCYL6YD
Ongebruikt, getest en werkend, EarFun Free 2 - Bluetooth 5.2 Draadloze In-ear oordopjes - Zwart, Qualcomm, low latency, IPX7, B08ZCYL6YD
Ongebruikt, getest en werkend, EarFun Free 2 - Bluetooth 5.2 Draadloze In-ear oordopjes - Zwart, Qualcomm, low latency, IPX7, B08ZCYL6YD
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, EarFun Free 2 - Bluetooth 5.2 Draadloze In-ear oordopjes - Zwart, Qualcomm, low latency, IPX7, B08ZCYL6YD
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, EarFun Free 2 - Bluetooth 5.2 Draadloze In-ear oordopjes - Zwart, Qualcomm, low latency, IPX7, B08ZCYL6YD
2x Gebruikssporen, getest en werkend, EarFun Free 2 - Bluetooth 5.2 Draadloze In-ear oordopjes - Zwart, Qualcomm, low latency, IPX7, B08ZCYL6YD
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Foscam babyfoon draadloze videocamera 1080P originele versie, B0B1D668RF
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, Foscam babyfoon draadloze videocamera 1080P originele versie, B0B1D668RF
Ongebruikt, getest en werkend, Babyfoon met camera, videobabyfoon, 3,2 inch LCD-scherm, VOX-functie, intercomfunctie, temperatuurbewaking, nachtzicht en slaapliedspeler, oplaadbaar, B098X6PBCG
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Babyfoon met camera, videobabyfoon, 3,2 inch LCD-scherm, VOX-functie, intercomfunctie, temperatuurbewaking, nachtzicht en slaapliedspeler, oplaadbaar, B098X6PBCG
Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Lonpoo Draagbare cd-radio, voor kinderen, Bluetooth, Boombox, stereo, luidspreker, connectiviteit, ingang USB/AUX / hoofdtelefoonuitgang (zwart 02), B07P93QS5N
Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Lonpoo Draagbare cd-radio, voor kinderen, Bluetooth, Boombox, stereo, luidspreker, connectiviteit, ingang USB/AUX / hoofdtelefoonuitgang (zwart 02), B07P93QS5N
Ongeopend, Gobe ND grijsfilter Kit 67mm MRC 16-Layer: ND4, ND16, ND32, B07PSJLZJD
Ongeopend, Gobe ND grijsfilter Kit 67mm MRC 16-Layer: ND4, ND16, ND32, B07PSJLZJD
Ongeopend, Gobe ND grijsfilter Kit 67mm MRC 16-Layer: ND4, ND16, ND32, B07PSJLZJD
Ongeopend, Gobe ND Filter Kit 62mm MRC 16-Layer: ND4, ND16, ND32, B07PP3DP6F
Ongeopend, Gobe ND Filter Kit 62mm MRC 16-Layer: ND4, ND16, ND32, B07PP3DP6F
Ongebruikt, volledig, ok, Emart foto-videostudio, 3 m, verstelbare achtergrondstandaard met draagtas, B00MTF6ZVC
Ongebruikt, volledig, ok, Emart foto-videostudio, 3 m, verstelbare achtergrondstandaard met draagtas, B00MTF6ZVC
Ongebruikt, volledig, ok, Emart foto-videostudio, 3 m, verstelbare achtergrondstandaard met draagtas, B00MTF6ZVC
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, RALENO Softbox continu licht softboxen set van 2, studiolamp fotostudio kit fotolicht softbox met 85W 5500 K fotolamp statief draagtas, B07FNJTYKS
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, RALENO Softbox continu licht softboxen set van 2, studiolamp fotostudio kit fotolicht softbox met 85W 5500 K fotolamp statief draagtas, B07FNJTYKS
Ongebruikt, getest en werkend, 1 kit ontbreekt, ok, RALENO Softbox continu licht softboxen set van 2, studiolamp fotostudio kit fotolicht softbox met 85W 5500 K fotolamp statief draagtas, B07FNJTYKS
Ongebruikt, ok, RALENO Photo Studio Kit 50 x 50 x 50 cm Professional Super Bright Photo Box with 50 W / 5500 K / 92 CRI Adjustable Light Including 4 PVC Backgrounds (Pure Black/Grey/Orange/White) , B07SPBCCTH
Ongebruikt, getest en werkend, RALENO Fotostudio set 60 x 58 x 58 cm professionele superheldere fotobox met 50W 5500K instelbaar licht incl. 4 PVC-achtergrond (puur zwart/grijs/oranje/wit), B09W8V36DS
Ongebruikt, ok, JINTU 420-1600mm f/8.3 Handmatige Telelens met Zoom + T-Mount voor Nikon SLR, B07KWRX76D
Ongeopend, Soonpho 5-in-1 vouwreflector, fotoreflector, fotografie, diffusor, ovaal, 150 x 200 cm, goud, zilver, zwart, transparant, wit, met sclip en opbergtas voor studio, buitenverlichting, B0B4KD98VK
Ongebruikt, ok, TARION Camerarugzak fotorugzak groot 2-in-1 met extra cameratas voor spiegelreflex D-SLR (25 liter, zwart) , B079K8L72H
Ongebruikt, ok, TARION Camerarugzak fotorugzak groot 2-in-1 met extra cameratas voor spiegelreflex D-SLR (25 liter, zwart) , B079K8L72H
Ongebruikt, ok, JINTU 420-800 mm Telelens, camera zoomlens F/8.3-16, handleiding MF voor Canon NIKON DSLR, digitale camera's 60D 70D 80D 90D 4000D 1200D D90 D5600 D5000 D5100 D3200 D3500 D72 00, aluminiumlegering wit 80D 90D T3i T5 T5i T6i T6s T7 T7I T8I SL3 5D IV 6D 7D D90, B07T6TLLLP
Ongebruikt, getest en werkend, ok, compleet. INTU 85mm F1.8 Portretlens MF Telefoto Handmatige focus Full Frame Compatibel voor Canon EOS 4000D 2000D 1300D 850D 800D 600D 750D 90D 80D 77D 60D 550D 6D 5D Rebel T8i T7i T7 T6 T3i T2i SLR Camera, B09839DBXJ
Ongebruikt, ok, getest en werkend, compleet. Digitale camera 48MP 4K Full HD compactcamera macro fotografie 16x digitale zoom 3,0 inch scherm fotocamera met 32GB SD-kaart 2 batterijen voor kinderen/volwassenen/beginners/cadeaus (zwart), B0B9R5WJF4
Ongebruikt, ok, getest en werkend, compleet. Digitale camera 48MP 4K Full HD compactcamera macro fotografie 16x digitale zoom 3,0 inch scherm fotocamera met 32GB SD-kaart 2 batterijen voor kinderen/volwassenen/beginners/cadeaus (zwart), B0B9R5WJF4
Ongebruikt, ok, getest en werkend, compleet. Digitale camera 48MP 4K Full HD compactcamera macro fotografie 16x digitale zoom 3,0 inch scherm fotocamera met 32GB SD-kaart 2 batterijen voor kinderen/volwassenen/beginners/cadeaus (zwart), B0B9R5WJF4
Ongebruikt, ok, Apexel HD Clip op Mobiele Telefoon Camera lens 100mm Macro Lens , B07QYKRR3B
Ongebruikt, ok, Apexel HD Clip op Mobiele Telefoon Camera lens 100mm Macro Lens , B07QYKRR3B
Ongebruikt, ok, Apexel HD Clip op Mobiele Telefoon Camera lens 100mm Macro Lens , B07QYKRR3B
Ongebruikt, ok, Apexel HD Clip op Mobiele Telefoon Camera lens 100mm Macro Lens , B07QYKRR3B
Ongebruikt, ok, compleet. Jadfezy Action Camera 4K met wifi, afstandsbediening, sportcamera met 20 MP en 170° groothoek, 30M/98FT onderwater waterdichte camera met 1350 mAh batterijen en montageaccessoires, B09Y1J66CX
Ongebruikt, ok, compleet. YinFun digitale camera 48MP 2.7K 16X digitale zoom 2.7 inch TFT LCD compactcamera met 32GB SD-kaart en 2 batterijen (blauw), B09T2QN5GP