8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongebruikt, ok, compleet. SP Connect Bike Bundle II iPhone 13, B099KNJL83
Ongeopend, ok, Ventilator voor caravan, elektrische lift, 12V, Camperbadkamer Vent Ventilator, 310 * 310mm , B08P6V1H8X
Lichte gebruikssporen, OK. Umi - Push-up Bars Stand Press met Foam Grip Handvat Bovenlichaam Oefening Home Gym Fitness Krachttraining 1 paar, B07PMBV9Z6
Ongebruikt, OK. Umi - Push-up Bars Stand Press met Foam Grip Handvat Bovenlichaam Oefening Home Gym Fitness Krachttraining 1 paar, B07PMBV9Z6
Ongebruikt, ok. Umi - Neopreen Dumbbell Gewichten Home Gym Fitness Dumbbell Set 2x 3kg, B07D57LSBN
Ongebruikt, ok. Umi - Neopreen Dumbbell Gewichten Home Gym Fitness Dumbbell Set 2x 4kg, B07D551G6M
Gebruikt, ok. Umi 14 inch massief stalen halterstang met spinlock-kragen voor standaard 1" halterschijven, diameter 25 mm - 27,5 mm, B07D5BKMBF
Ongebruikt, ok, JABASIC Dames wandelschoenen maat 42, ademend mesh, sportieve outdoor sneakers, zwart/grijs, maat 42, B07M7ZK7KB
Ongeopend, Colapz - Camping Douchetent - Camping Toilettent , Quick setup ,B08K3H8XJQ
Ongeopend, Colapz - Camping Douchetent - Camping Toilettent , Quick setup ,B08K3H8XJQ
Ongeopend in seal, verpakking licht vochtig geweest, NOAA/AM/FM/SW Digitale Weeralarm Radio, 5 Manieren Aangedreven Zonne/Handslinger/5000mAh Li-ion Batterij Powerbank/Micro USB/LED Zaklamp SOS-Alarm/Karabijnhaak, BuitenshuisNOAA/AM/FM/SW Digitale Weeralarm Radio, 5 Manieren Aangedreven Zonne/Handslinger/5000mAh Li-ion Batterij Powerbank/Micro USB/LED Zaklamp SOS-Alarm/Karabijnhaak, B07WHG56DH
Ongeopend in seal, verpakking licht vochtig geweest, NOAA/AM/FM/SW Digitale Weeralarm Radio, 5 Manieren Aangedreven Zonne/Handslinger/5000mAh Li-ion Batterij Powerbank/Micro USB/LED Zaklamp SOS-Alarm/Karabijnhaak, BuitenshuisNOAA/AM/FM/SW Digitale Weeralarm Radio, 5 Manieren Aangedreven Zonne/Handslinger/5000mAh Li-ion Batterij Powerbank/Micro USB/LED Zaklamp SOS-Alarm/Karabijnhaak, B07WHG56DH
Ongeopend, FUNDANGO Dubbele automatische opblaasbare isomat met blauw kussen, 198 x 130 x 5 cm; 4.42 kg , waterdicht, slijtvast en scheurvast; de isolerende mat met een dikte van 5 cm en R-waarde van 6,6 , B09J4NXR6Y
Ongeopend, FUNDANGO Dubbele automatische opblaasbare isomat met blauw kussen, 198 x 130 x 5 cm; 4.42 kg , waterdicht, slijtvast en scheurvast; de isolerende mat met een dikte van 5 cm en R-waarde van 6,6 , B09J4NXR6Y
Ongebruikt, ok, KingCamp Slaapzak Eenpersoons (220 x 75cm) 3-4 Seizoenen Volwassen Kind Envelopstijl Gemakkelijk te dragen Lichtgewicht & Waterdicht & Warm , Paars Rits Rechts, B01BHSQ976
Ongebruikt, ok, Tabeskly Opvouwbaar Camping Toilet, Camping Toilet, Outdoor Opvouwbaar Camping Toilet, Opvouwbaar Separator Toilet, Droog Toilet, Camping Toilet, Draagbaar Opvouwbaar Mobiel Toilet, Auto Opvouwbaar Toilet
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Magene L508 fietsachterlicht, 5 verlichtingsmodi, type C, oplaadbaar, fietsverlichting, voor mountainbike, fiets, lange levensduur van de batterij, B0B9RWTXF2
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, MOSTOP Campinglamp, 2 stuks, campinglamp, lantaarn, led, USB-oplaadbaar, waterdicht, 3 modi, powerbank, tentverlichting, B08FMP63JZ
Ongebruikt, volledig, ok, SEQUOIA OUTDOOR® Vlamloze kookbox
Campingfornuis zonder gas & vuur
Eten koken zone elektriciteit
RVS broodtrommel voor auto, camping, kantoor en noodgeval
Inclusief voorkant, handvat en 3 kookpads, B09ZVM2P2M
Ongebruikt, volledig, ok, Sinolofty 1,2 l roestvrij stalen campingpot, kookwaterkoker met deksel en handgreep, voor kamperen, wandelen, vissen, picknick, B08P38L233
Ongeopend, ok. Sportneer Gewichtsmanchetten, verstelbare enkelgewichten set, voet-/polsgewicht manchetten, 1,0 kg tot 4,6 kg gewichten, 1 paar voor benen en armen, verpakking van 2 stuks voor fitness, wandelen, hardlopen,
Ongeopend, ok. Sportneer Gewichtsmanchetten, verstelbare enkelgewichten set, voet-/polsgewicht manchetten, 1,0 kg tot 4,6 kg gewichten, 1 paar voor benen en armen, verpakking van 2 stuks voor fitness, wandelen, hardlopen,
ongebruikt, ok. Umi - Oefening Fitnessbal Yoga Zwitserse bal met handpomp voor thuis en sportschool, blauw, 75cm, B07D54WT9Z
Ongebruikt, ok. Umi - Neopreen Dumbbell Gewichten Home Gym Fitness Dumbbell Set 2x 3kg, B07D57LSBN
Lichte gebruikssporen, ok. Eono - ANTI-SNAP Training Weerstandsbanden Set Compacte Trainingsbanden met Handvatten voor Mannen Vrouwen Schouder Benen Fitness Krachttraining Workout, B07W3T6GZW
Lichte gebruikssporen, ok. Eono - AB Wheel Abdominal Trainer Machine met kniekussen Comfortabele handgrepen voor thuis, voor training Schouderspieren Armspieren Dijbeenspieren, B07W7QWQ3H
Lichte gebruikssporen, ok. Umi - Neopreen Dumbbell Gewichten Home Gym Fitness Dumbbell Set 2x 4kg, B07D551G6M
Lichte gebruikssporen, ok. Eono - Hula Hoop volwassen kinderen met schuim, fitness hoelahoep voor gewichtsverlies, 8 segmenten afneembare hoelahoep Geschikt voor fitness/sport 1,2 kg Oranje/grijs, B089NRNJHD
Ongebruikt, ok. PROIRON Oefeningsfitnessbal Rood, anti-burst yogabal 55cm Zwangerschap Bevallingswerkbal met handpomp voor Home Gym Office, B07T5B2MZ1
Ongebruikt, ok. adidas Paddeltas Control Zwart/Wit, B07V2HM355
Ongebruikt, ok. SIYWINA Fitness Bal Zwangerschap Bal Yoga Oefening Bal Pilates Zwitserse Bal voor Zwangerschap Training Balans 55cm , B082WXXMSP
Ongebruikt, EZYDOG DFD reddingsvest Medium Rood
Reddingsvest, Varen, Hondvriendelijk, Paddle Board, Superieur drijfvermogen, Reddingsgreep , B002U5BV6U
3x Ongeopend, Souke Sports Heren Fietsbroek 4D Gevoerde,Quick Drying Cycling Shorts Anti-Slip Outdoorbroek, Zwart/wit , Small, B073RK41BK
3x Ongeopend, Souke Sports Heren Fietsbroek 4D Gevoerde,Quick Drying Cycling Shorts Anti-Slip Outdoorbroek, Zwart/wit , Small, B073RK41BK
3x Ongeopend, Souke Sports Heren Fietsbroek 4D Gevoerde,Quick Drying Cycling Shorts Anti-Slip Outdoorbroek, Zwart/wit , Small, B073RK41BK
3x Ongeopend, Souke Sports Heren Fietsbroek 4D Gevoerde,Quick Drying Cycling Shorts Anti-Slip Outdoorbroek, Blauw, Small
4x Ongeopend, Souke Sports Heren Fietsbroek 4D Gevoerde,Quick Drying Cycling Shorts Anti-Slip Outdoorbroek, Blauw, Small
2x Ongeopend, PURE SUPPORT Sport Kniebandage, XL , B0B1MM43W1
2x Ongeopend, PURE SUPPORT Sport Kniebandage, XL , B0B1MM43W1
2x Ongeopend, PURE SUPPORT Sport Kniebandage, XL , B0B1MM43W1