8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongeopend, licht beschadigde doos, Uten Naaimachine 2685A, elektronisch, vrije arm met 200 steken, voor professionele beginners, doe-het-zelfliefhebbers, naaimachine,
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Nordic ProStore naaimachine, lichtgewicht lichtgewicht naaimachine, mini-naaimachine voor beginners, 12 ingebouwde verbindingen, gemakkelijk te gebruiken (wit), B0B195MD4H
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Nordic ProStore naaimachine, lichtgewicht lichtgewicht naaimachine, mini-naaimachine voor beginners, 12 ingebouwde verbindingen, gemakkelijk te gebruiken (wit), B0B195MD4H
Ongebruikt, getest en werkend, ok, MEGLE MGSM-213 Naaimachine voor beginners, 12steken, roze, B0B77DJBK1
Ongebruikt, getest en werkend, ok, MEGLE MGSM-213 Naaimachine voor beginners, 12steken, roze, B0B77DJBK1
Ongeopend in vacuum, Becozof Vloerkleed, hoogpolig, van imitatiebont, microvezel, pluizig tapijt, loper, antislip, onderkant, wasbaar, 160 x 230 cm, zwart , B09PQW8KPP
Ongebruikt, volledig, ok, ComSaf glazen opbergdoos met houten deksel (50 oz), doorzichtige voedselopslagcontainer met verzegelende bamboe deksel voor noedels, meel, ontbijtgranen, rijst, suiker, thee, koffie, set van 3, B08C565DRV
Ongebruikt, volledig, ok, ComSaf glazen opbergdoos met houten deksel (50 oz), doorzichtige voedselopslagcontainer met verzegelende bamboe deksel voor noedels, meel, ontbijtgranen, rijst, suiker, thee, koffie, set van 3, B08C565DRV
Ongebruikt, ok, geen verpakking, mDesign kunstoffen opbergdoos, handige schoenendozen met lade – kunststoffen opbergdoos voor schoenen – handige lade doos voor schoenen – set van 2 – transparant, B088P6JSCQ
Ongeopend, licht beschadigde doos, mDesign - Multifunctionele opbergmand - draadmand/flexibele bergruimte - metaaldraad/open voorkant/met handvatten - pc grafiet - per 2 stuks verpakt, 30.5 x 25.4 x 19.7 cm
Ongebruikt, ok, KICHLY – Opbergbakken Bijkeuken (Transparant) - Set van 8 containers (4 grote en 4 kleine opbergbakken) Opslag voor keuken, bijkeuken, kasten, aanrecht en koelkast - BPA-vrij , B07TZJVHYL
Ongebruikt, ok, KICHLY – Opbergbakken Bijkeuken (Transparant) - Set van 8 containers (4 grote en 4 kleine opbergbakken) Opslag voor keuken, bijkeuken, kasten, aanrecht en koelkast - BPA-vrij , B07TZJVHYL
Ongebruikt, ok, KICHLY – Opbergbakken Bijkeuken (Transparant) - Set van 8 containers (4 grote en 4 kleine opbergbakken) Opslag voor keuken, bijkeuken, kasten, aanrecht en koelkast - BPA-vrij , B07TZJVHYL
Ongebruikt, ok, KICHLY – Opbergbakken Bijkeuken (Transparant) - Set van 8 containers (4 grote en 4 kleine opbergbakken) Opslag voor keuken, bijkeuken, kasten, aanrecht en koelkast - BPA-vrij , B07TZJVHYL
Ongeopend, mDesign - Opbergbak - opbergbox/voorraaddoos voor levensmiddelen - stapelbaar - doorzichtig - per 2 stuks verpakt , 30,5 x 15,2 x 20,3 cm , B07D845873
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, mDesign - kleine opbergbox - transparant/met deksel - Doorzichtig - per 6 stuks verpakt , B07BSVVJQ6 , 17,2 x 14,0 x 9,6 cm
Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM
Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM
Ongebruikt, volledig, ok, JFG RACING 2 Duim Chrome LAF Drag Uitlaatpijpen voor Sportsters, Baggers, Softails, B07DRDGMF4
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Ongebruikt, ok, Night Cat Fishing Waders voor mannen vrouwen jacht Chest Waders met laarzen Waterdichte ademende Crosswater Bib-broek, B07DVXDMBQ
Ongebruikt, ok, Night Cat Fishing Waders voor mannen vrouwen jacht Chest Waders met laarzen Waterdichte ademende Crosswater Bib-broek, B07L3DKRWP
Lichte gebruikssporen, ok, Night Cat Fishing Waders voor mannen vrouwen jacht Chest Waders met laarzen Waterdichte ademende Crosswater Bib-broek, B07FGG3YHW
Ongebruikt, ok, Night Cat Fishing Waders voor mannen vrouwen jacht Chest Waders met laarzen Waterdichte ademende Crosswater Bib-broek, B07FGD67LC
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, FNNEMGE Draagbare bandenpomp, 150PSI 6000mAh draadloze luchtcompressor, dubbele voeding (Li-ionbatterij & DC 12V 3,5 meter auto-adapter), met LED-licht, B099JZLZTR
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, FNNEMGE Draagbare bandenpomp, 150PSI 6000mAh draadloze luchtcompressor, dubbele voeding (Li-ionbatterij & DC 12V 3,5 meter auto-adapter), met LED-licht, B099JZLZTR
2x Ongeopend, GadHome Deurmat Bruin 90x150 cm
entree deurmat waterdicht wasbaar slijtvast vuilvanger
Antislip deurmat , B08LQ426TZ
2x Ongeopend, GadHome Deurmat Bruin 90x150 cm
entree deurmat waterdicht wasbaar slijtvast vuilvanger
Antislip deurmat , B08LQ426TZ
2x Ongeopend, GadHome Deurmat Bruin 90x150 cm
entree deurmat waterdicht wasbaar slijtvast vuilvanger
Antislip deurmat , B08LQ426TZ
2x Ongeopend, GadHome Deurmat Bruin 90x150 cm
entree deurmat waterdicht wasbaar slijtvast vuilvanger
Antislip deurmat , B08LQ426TZ
2x Ongeopend, GadHome Deurmat Bruin 90x150 cm
entree deurmat waterdicht wasbaar slijtvast vuilvanger
Antislip deurmat , B08LQ426TZ
Ongeopend, Color&Geometry Keukenloper, 2-delig, keukentapijt, wasbaar, antislip, tapijt, keuken met rubberen rug, keukenmat absorberend, (44 x 75 cm + 44 x 200 cm, blauw) B08RC1WZQ5
Ongeopend, Color&Geometry Keukenloper, 2-delig, keukentapijt, wasbaar, antislip, tapijt, keuken met rubberen rug, keukenmat absorberend, (44 x 75 cm + 44 x 200 cm, blauw) B08RC1WZQ5
Ongeopend, miqna Vloerkleed, modern keukentapijt, gel, loper, keukenloper, grijs, wit, zwart, met antislip bodempatroon met opschrift Coffee Macchiato (Conversation, 80 x 200 cm), B0B5R85T96
Ongeopend, miqna Vloerkleed, modern keukentapijt, gel, loper, keukenloper, grijs, wit, zwart, met antislip bodempatroon met opschrift Coffee Macchiato (Conversation, 80 x 200 cm), B0B5R85T96
Ongeopend, Voetmat wasbaar Biscpro deurmat binnen antislip vuilvangmat deurmat entreetapijt voor huisdeur, binnen en buiten (80 x 120 cm, donkerzwart) , B09NNFGNCS