8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongebruikt, volledig, ok, Candicap 6 Ounce Porselein Ramequins, Candy Bowls voor Bakken, Pudding, Creme Brulee, Custard Cups voor Serveren, Oven, Magnetron en Vaatwasmachinebestendig (6 Ounce, Matroze), B09P4YZZMX
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Stoomreiniger, multifunctionele handstoomreiniger met tank en accessoires, hogedrukstoomreiniger Handstoomreiniger voor keuken, badkamer, tapijten, kleding, gordijnen, B0B56HDXSL
Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Lichte gebruikssporen, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Gebruikssporen, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM
Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM
Ongebruikt, volledig, ok, JFG RACING 2 Duim Chrome LAF Drag Uitlaatpijpen voor Sportsters, Baggers, Softails, B07DRDGMF4
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, FNNEMGE Draagbare bandenpomp, 150PSI 6000mAh draadloze luchtcompressor, dubbele voeding (Li-ionbatterij & DC 12V 3,5 meter auto-adapter), met LED-licht, B099JZLZTR
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, FNNEMGE Draagbare bandenpomp, 150PSI 6000mAh draadloze luchtcompressor, dubbele voeding (Li-ionbatterij & DC 12V 3,5 meter auto-adapter), met LED-licht, B099JZLZTR