8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongebruikt, volledig, ok, Candicap 6 Ounce Porselein Ramequins, Candy Bowls voor Bakken, Pudding, Creme Brulee, Custard Cups voor Serveren, Oven, Magnetron en Vaatwasmachinebestendig (6 Ounce, Matroze), B09P4YZZMX
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Stoomreiniger, multifunctionele handstoomreiniger met tank en accessoires, hogedrukstoomreiniger Handstoomreiniger voor keuken, badkamer, tapijten, kleding, gordijnen, B0B56HDXSL
Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Lichte gebruikssporen, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Ongebruikt, volledig, ok, Wolf Guard WT4R-W03 2.4G WiFi + 4G 3G GSM Draadloze Inbraakbeveiliging Home Alarm Kit Tuya Smartlife App Google & Alexa, B0B5MZRTFS
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Gebruikssporen, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Brihard Zakelijke Elektronische Kluis - 40x38x38cm Safety Box met Digitaal Keypad Slot LED- Screen en Uitneembare Plank - Code-Kluis , B08FCJSXYF
Ongebruikt, ok, licht beschadigde verpakking , Brihard Business XXL Safe/kluis - Grote veiligheids-kluis 73x40x36cm - Veilige opbergplek voor kantoor - Key lock safe, 2 verstelbare planken , 27 kg, B08BLS6HWR
Ongebruikt, ,getest en werkend, Winees Wifi IP-camera, 2 stuks, 1080p WLAN-bewakingscamera voor binnen, 360 graden draaibare babyfoon met camera, TILT & PAN , nachtzicht, IP-camera met 2-weg audio, app-controle met Alexa, 2 stuks , B09VNWSLX2
Ongebruikt, ,getest en werkend, Winees Wifi IP-camera, 2 stuks, 1080p WLAN-bewakingscamera voor binnen, 360 graden draaibare babyfoon met camera, TILT & PAN , nachtzicht, IP-camera met 2-weg audio, app-controle met Alexa, 2 stuks , B09VNWSLX3
Ongebruikt, ,getest en werkend, Winees Wifi IP-camera, 2 stuks, 1080p WLAN-bewakingscamera voor binnen, 360 graden draaibare babyfoon met camera, TILT & PAN , nachtzicht, IP-camera met 2-weg audio, app-controle met Alexa, 2 stuks , B09VNWSLX4
Ongebruikt, ,getest en werkend, Winees Wifi IP-camera, 2 stuks, 1080p WLAN-bewakingscamera voor binnen, 360 graden draaibare babyfoon met camera, TILT & PAN , nachtzicht, IP-camera met 2-weg audio, app-controle met Alexa, 2 stuks , B09VNWSLX5
Ongebruikt, getest en werkend, Winees WLAN bewakingscamera voor binnen en buiten met spotlight, met intercomfunctie, 1080p wifi IP-camera, werkt met Alexa, kleurennachtzicht, beveiligingscamera met IP65 , B09YY3TLHY
Ongebruikt, getest en werkend, Winees WLAN bewakingscamera voor binnen en buiten met spotlight, met intercomfunctie, 1080p wifi IP-camera, werkt met Alexa, kleurennachtzicht, beveiligingscamera met IP65 , B09YY3TLHY
Ongebruikt, getest en werkend, Winees WLAN bewakingscamera voor binnen en buiten met spotlight, met intercomfunctie, 1080p wifi IP-camera, werkt met Alexa, kleurennachtzicht, beveiligingscamera met IP65 , B09YY3TLHY
Ongebruikt, getest en werkend, Winees M2X ,2K WiFi Indoor Surveillance Camera, 360 Degree Swivel Baby Monitor with IR Night Vision, WiFi IP Camera with Motion Detection Tracking, 2-Way Audio for Baby Pet, Compatible with Alexa , B09X9XWJ2T
Ongebruikt, getest en werkend, Winees M2X ,2K WiFi Indoor Surveillance Camera, 360 Degree Swivel Baby Monitor with IR Night Vision, WiFi IP Camera with Motion Detection Tracking, 2-Way Audio for Baby Pet, Compatible with Alexa , B09X9XWJ2T
Ongebruikt, getest en werkend, Winees M2X ,2K WiFi Indoor Surveillance Camera, 360 Degree Swivel Baby Monitor with IR Night Vision, WiFi IP Camera with Motion Detection Tracking, 2-Way Audio for Baby Pet, Compatible with Alexa , B09X9XWJ2T
Ongebruikt, getest en werkend, Winees M2X ,2K WiFi Indoor Surveillance Camera, 360 Degree Swivel Baby Monitor with IR Night Vision, WiFi IP Camera with Motion Detection Tracking, 2-Way Audio for Baby Pet, Compatible with Alexa , B09X9XWJ2T
Ongebruikt, getest en werkend, Winees M2X ,2K WiFi Indoor Surveillance Camera, 360 Degree Swivel Baby Monitor with IR Night Vision, WiFi IP Camera with Motion Detection Tracking, 2-Way Audio for Baby Pet, Compatible with Alexa , B09X9XWJ2T
Ongebruikt, getest en werkend, Winees M2X ,2K WiFi Indoor Surveillance Camera, 360 Degree Swivel Baby Monitor with IR Night Vision, WiFi IP Camera with Motion Detection Tracking, 2-Way Audio for Baby Pet, Compatible with Alexa , B09X9XWJ2T
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, X-Sense Koolmonoxide Alarmdetector, 10 jaar Batterij Digitaal Display CO Alarm Detector met Peak Value Memory, Voldoet aan EN 50291 Standard, XC04, B09YLND5TS
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, X-Sense CO-melder met piekwaarde geheugen, koolmonoxidemelder, accurate sensor met 10 jaar batterij en LCD-display, TÜV-gecertificeerd volgens EN 50291, XC01 , B099ZLQX1G
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, X-Sense CO-melder met piekwaarde geheugen, koolmonoxidemelder, accurate sensor met 10 jaar batterij en LCD-display, TÜV-gecertificeerd volgens EN 50291, XC01 , B099ZLQX1G
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, X-Sense CO-melder met piekwaarde geheugen, koolmonoxidemelder, accurate sensor met 10 jaar batterij en LCD-display, TÜV-gecertificeerd volgens EN 50291, XC01 , B099ZLQX1G
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense Netwerkende rookmelder met 10 jaar batterij, brandmelder met mute-schakeling, voldoet aan EN 14604 standaard, SD19-W, set van 6 , B09H5QN6JF
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense Netwerkende rookmelder met 10 jaar batterij, brandmelder met mute-schakeling, voldoet aan EN 14604 standaard, SD19-W, set van 6 , B09H5QN6JF
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense Netwerkende rookmelder met 10 jaar batterij, brandmelder met mute-schakeling, voldoet aan EN 14604 standaard, SD19-W, set van 6 , B09H5QN6JF
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense Netwerkende rookmelder met 10 jaar batterij, brandmelder met mute-schakeling, voldoet aan EN 14604 standaard, SD19-W, set van 3 , B09H5PRXVK
Ongebruikt, ok, X-Sense FS07 Draadloze Wifi rookmelderset, intelligente alarmset met verwisselbare lithiumbatterijen en afstandsbediening, zelftestfunctieX-Sense FS07 , basisstation + 5x detector , B09YQH188Q
Ongebruikt, ok, X-Sense FS07 Draadloze Wifi rookmelderset, intelligente alarmset met verwisselbare lithiumbatterijen en afstandsbediening, zelftestfunctieX-Sense FS07 , basisstation + 5x detector , B09YQH188Q
Ongebruikt, ok, set v 6 X-Sense Verbindingsbare gecombineerde rook- en koolmonoxidemelder met LCD-scherm en batterij van 10 jaar, SC07-W, set van 6 , B09H5X7PHZ
Ongebruikt, getest en werkend, X-Sense rookmelder, 10 jaar batterij, brandmelder met foto-elektrische sensor, TÜV en EN14604 geteste brandmelder, SD20 (10 stuks) , B0823W4QFB
Ongebruikt, ok, set v 3 X-Sense Wireless Interlinked Combination Smoke Alarm and Carbon Monoxide Detector with LCD Display & 10-Year Battery, SC07-W, Link+, 3-Pack
Ongebruikt, ok, 5x X-Sense SD11 Smoke Detector, TÜV and DIN EN 14604 Tested, white , B07F3HT9ZC
Ongebruikt, ok, 5x X-Sense SD11 Smoke Detector, TÜV and DIN EN 14604 Tested, white , B07F3HT9ZC