Ongebruikt, ok, Torenventilator, stille, veilige bladloze torenventilator, 90° oscillatie, 10 snelheden, 9 uur timer, staande ventilator met afstandsbediening , B0B1ZNHZFN
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Lifetime Air - Tafelventilator - 230 V - ventilator 20 cm - 2 snelheden - duurzaam materiaal - koper, B08XQH6BC6
Ongebruikt, getest en werkend, ok, U ULTTY Torenventilator/luchtreiniger, ventilator luchtreiniger met luchtfilter, geen ventilatorwiel, stil met afstandsbediening, 90 graden oscillatie, 9 standen windsnelheid, 8 uur timer, zwart, B08BKC6TZY
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Afloia Luchtreinigers voor thuis
Luchtreiniger voor huisdieren absorbeert geur, 24 dB in slaapstand
3-traps filtratie Hepa-filter
Luchtreiniger verwijdert 99,99% van de geurtjes van huisdieren, pollen en rook voor thuis, B07JG1R2GB
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Kinwodon Luchtreiniger, H13 HEPA-luchtreiniger voor rook van pollenschilfers, draagbare luchtreiniger met 4-laags filtratie en luchtionisator, 3 zuiveringsmodi voor woonkamer/kantoor, B09KN8QPW8
Ongebruikt, getest en werkend, ok, DASKING kleine elektrische ventilatorkachel, 500W energiezuinige elektrische ventilator 3s snelle ruimteverwarmer, ruimteverwarmer voor badkamer, slaapkamer, B0BFPHL551
Ongebruikt, ok, Mostop Haardventilator, 5-blads tegelventilator met zonder elektriciteit Warmte-aangedreven stille haarventilator met thermometer voor/tegels/houtbranders, B0BFR74GT8
Ongeopend, Dreo Ventilatorkachel Solaris Slim H3, 1800W Elektrische Verwarming met Thermostaat, Afstandsbediening, Oververhittings- en Kantelbeveiliging, 70° Oscillerend, Energiebesparende ECO-modus , B09W9Q8FKZ
Ongeopend, Yiko Mini-keramische ventilatorkachel, 1500 W, 3 modi, 90 graden oscillerende elektrische verwarming met thermostaat, PTC-keramische verwarming, 1-7 uur, timer, oververhittings- en kantelbeveiliging, kleine verwarming, ECO-modus 1 , B0BFWBYDSR
Ongeopend, SON4SUN , 2000W Keramik ventilatorjkachel, Thermostat Heizung, Fernbedienung, PTC 3 Modi, 70° Oszillierend, 1-9 Std. Timer,Überhitzungs- und Kippschutz , B0BDZCS3MS
Ongebruikt, ok, licht beschadigde verpakking, Schoorsteenopzetstuk, roestvrij staal, draaibaar kogelopzetstuk, ventilatieopzetstuk, Turbotwist, Ø 150 mm, open haard, ventilatie, B06VVC33GJ
Ongebruikt, ok, Gobesty open haard ventilator geen elektriciteit 6 bladen verstelbare kachel ventilator warmte aangedreven ventilator met thermometer warmte aangedreven open haard ventilator voor houtgestookte open haard vuurplaats, B0BJZ5PXVL
Ongebruikt, ok, thermometer sticker ontbreekt, Gobesty open haard ventilator geen elektriciteit 6 bladen verstelbare kachel ventilator warmte aangedreven ventilator met thermometer warmte aangedreven open haard ventilator voor houtgestookte open haard vuurplaats, B0BJZ5PXVL
Ongebruikt, ok, Stove Fan for Fireplace, magnetische kachelventilator, voor hout/brandhout/haard/kachelpijp, stille kachelventilator, stroomloos, met 2 krachtige magneten (magneten en ring) , B09JCCY3HW
Ongebruikt, getest en werkend, ok, IMAYCC 150 mm verstelbare kanaalventilator, kanaalventilator, stille afstandsbediening, 540 m³/h, 2 snelheden, 2600 tpm waterdicht, rookafzuigventilator, pijpventilator voor groeitenten, hydrocultuur, B0B2VL2ML9
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, STERR IDM Buisventilator, 125 mm, buisventilator, hoge kwaliteit, stil, B07HF8ZWSZ
Ongeopend, ok, licht beschadigde doos, Senelux staande ventilator met 3 messen - 3 snelheden en kanteloptie, wandmontage bevestiging omvatten (16 inch zilveren vloerventilator) B09Y5QGPRR