8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongebruikt, volledig, ok, Meerveil Schoenenrek, schoenenkast met 4 etages, opbergrek, 80 x 30 x 76 cm, industriële stijl, B08DCQWBSB
Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME
Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME
Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME
Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME
2x Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME
2x Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME
2x Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME
Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM
Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM
Ongebruikt, volledig, ok, YEFUUK 5FT Schuifschuur Houten Deur Hardware Closet Kit voor Enkele Deur Basic Zwart Grote Spaak Wiel Roller Kit Koolstofstaal Flat Track System (1.5M), B0843SSTPL
Ongebruikt, volledig, ok, JFG RACING 2 Duim Chrome LAF Drag Uitlaatpijpen voor Sportsters, Baggers, Softails, B07DRDGMF4
Ongebruikt, volledig, ok, Nisorpa Heavy Duty smeedijzeren trapleuning voor buiten
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, FNNEMGE Draagbare bandenpomp, 150PSI 6000mAh draadloze luchtcompressor, dubbele voeding (Li-ionbatterij & DC 12V 3,5 meter auto-adapter), met LED-licht, B099JZLZTR
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, FNNEMGE Draagbare bandenpomp, 150PSI 6000mAh draadloze luchtcompressor, dubbele voeding (Li-ionbatterij & DC 12V 3,5 meter auto-adapter), met LED-licht, B099JZLZTR
Ongeopend, 3x pack van 4 Morobor 400 mm aluminium mat koperkleurige kastgrepen, vingerrand trek verborgen kast handvat ,onzichtbare meubelstrip,B09HKVG846
Ongeopend, licht gedeukte doos, BONTEC Monitor Arm met Laptop Stand voor 13-27'' LCD LED Schermen tot 15.6" Notebook, Kantelbaar, Draaibaar, Ergonomische Tafelstandaard Houder met Klem, VESA 75x75-100x100mm, B074T9Y6G2
Ongebruikt, getest en werkend, zakjes vijzen geopend en enkele ontbrkeen, MAIDeSITe In hoogte verstelbaar bureau elektrisch met 2 sterke motoren, tafelframe in hoogte verstelbaar 3-traps en ook 4 geheugenbesturing en botsingsbescherming functie -T2 Pro Plus (zwart) , B087JC8YDH