8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongeopend, LED dimmable, Industriële kristallen kroonluchter, dimbare plafondlamp, woonkamerlamp, led-plafondlamp, goudijzer, DIY-vormplafondlamp ,13L x 10B x (variabel)150H cm B096P3NY6R
Ongeopend, LED dimmable, Industriële kristallen kroonluchter, dimbare plafondlamp, woonkamerlamp, led-plafondlamp, goudijzer, DIY-vormplafondlamp ,13L x 10B x (variabel)150H cm B096P3NY6R
Ongeopend, licht beschadigde doos, Uten Naaimachine 2685A, elektronisch, vrije arm met 200 steken, voor professionele beginners, doe-het-zelfliefhebbers, naaimachine,
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Nordic ProStore naaimachine, lichtgewicht lichtgewicht naaimachine, mini-naaimachine voor beginners, 12 ingebouwde verbindingen, gemakkelijk te gebruiken (wit), B0B195MD4H
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Nordic ProStore naaimachine, lichtgewicht lichtgewicht naaimachine, mini-naaimachine voor beginners, 12 ingebouwde verbindingen, gemakkelijk te gebruiken (wit), B0B195MD4H
Ongebruikt, getest en werkend, ok, MEGLE MGSM-213 Naaimachine voor beginners, 12steken, roze, B0B77DJBK1
Ongebruikt, getest en werkend, ok, MEGLE MGSM-213 Naaimachine voor beginners, 12steken, roze, B0B77DJBK1
Ongeopend in vacuum, Becozof Vloerkleed, hoogpolig, van imitatiebont, microvezel, pluizig tapijt, loper, antislip, onderkant, wasbaar, 160 x 230 cm, zwart , B09PQW8KPP
Ongeopend, ok, GEYUEYA Home Led-vloerinbouwverlichting voor buiten, RGBW (RGB+warm wit Bluetooth DC12V 0,6W Ø31mm IP67 LED terrassen inbouwspots voor binnen en buiten, 30 stuks fitting D31 mat glas, , B08Q3Q39Z7
Ongeopend, beschadigde verpakking, Kit van 10x inbouwpot 9 W 700 lm WiFi LED i RGBWC (RGB + koud wit + warm wit) plafondlamp (12cm diam), + touchscreen + smart bridge ; Bluetooth mesh plafondverlichting inbouwlamp , B081Q7P7LF
Ongebruikt, volledig, ok, YEFUUK 5FT Schuifschuur Houten Deur Hardware Closet Kit voor Enkele Deur Basic Zwart Grote Spaak Wiel Roller Kit Koolstofstaal Flat Track System (1.5M), B0843SSTPL
Ongebruikt, ok, Night Cat Fishing Waders voor mannen vrouwen jacht Chest Waders met laarzen Waterdichte ademende Crosswater Bib-broek, B07DVXDMBQ
Ongebruikt, ok, Night Cat Fishing Waders voor mannen vrouwen jacht Chest Waders met laarzen Waterdichte ademende Crosswater Bib-broek, B07L3DKRWP
Lichte gebruikssporen, ok, Night Cat Fishing Waders voor mannen vrouwen jacht Chest Waders met laarzen Waterdichte ademende Crosswater Bib-broek, B07FGG3YHW
Ongebruikt, ok, Night Cat Fishing Waders voor mannen vrouwen jacht Chest Waders met laarzen Waterdichte ademende Crosswater Bib-broek, B07FGD67LC
Ongeopend, 3x pack van 4 Morobor 400 mm aluminium mat koperkleurige kastgrepen, vingerrand trek verborgen kast handvat ,onzichtbare meubelstrip,B09HKVG846
2x Ongeopend, GadHome Deurmat Bruin 90x150 cm
entree deurmat waterdicht wasbaar slijtvast vuilvanger
Antislip deurmat , B08LQ426TZ
2x Ongeopend, GadHome Deurmat Bruin 90x150 cm
entree deurmat waterdicht wasbaar slijtvast vuilvanger
Antislip deurmat , B08LQ426TZ
2x Ongeopend, GadHome Deurmat Bruin 90x150 cm
entree deurmat waterdicht wasbaar slijtvast vuilvanger
Antislip deurmat , B08LQ426TZ
2x Ongeopend, GadHome Deurmat Bruin 90x150 cm
entree deurmat waterdicht wasbaar slijtvast vuilvanger
Antislip deurmat , B08LQ426TZ
2x Ongeopend, GadHome Deurmat Bruin 90x150 cm
entree deurmat waterdicht wasbaar slijtvast vuilvanger
Antislip deurmat , B08LQ426TZ
Ongeopend, Color&Geometry Keukenloper, 2-delig, keukentapijt, wasbaar, antislip, tapijt, keuken met rubberen rug, keukenmat absorberend, (44 x 75 cm + 44 x 200 cm, blauw) B08RC1WZQ5
Ongeopend, Color&Geometry Keukenloper, 2-delig, keukentapijt, wasbaar, antislip, tapijt, keuken met rubberen rug, keukenmat absorberend, (44 x 75 cm + 44 x 200 cm, blauw) B08RC1WZQ5
Ongeopend, miqna Vloerkleed, modern keukentapijt, gel, loper, keukenloper, grijs, wit, zwart, met antislip bodempatroon met opschrift Coffee Macchiato (Conversation, 80 x 200 cm), B0B5R85T96
Ongeopend, miqna Vloerkleed, modern keukentapijt, gel, loper, keukenloper, grijs, wit, zwart, met antislip bodempatroon met opschrift Coffee Macchiato (Conversation, 80 x 200 cm), B0B5R85T96
Ongeopend, Voetmat wasbaar Biscpro deurmat binnen antislip vuilvangmat deurmat entreetapijt voor huisdeur, binnen en buiten (80 x 120 cm, donkerzwart) , B09NNFGNCS