8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongebruikt, volledig, ok, Meerveil Schoenenrek, schoenenkast met 4 etages, opbergrek, 80 x 30 x 76 cm, industriële stijl, B08DCQWBSB
Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME
Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME
Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME
Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME
2x Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME
2x Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME
2x Ongeopend, Schaar-Design Showkast voor binnen - voor formaat 2 x DIN A4 - frame rood RAL3001- aluminium showkasten Euro-showkasten infodoos posterkasten showkasten showkasten , B00XWG9OME
Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM
Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM
Ongebruikt, volledig, ok, JFG RACING 2 Duim Chrome LAF Drag Uitlaatpijpen voor Sportsters, Baggers, Softails, B07DRDGMF4
Ongebruikt, volledig, ok, Nisorpa Heavy Duty smeedijzeren trapleuning voor buiten
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, FNNEMGE Draagbare bandenpomp, 150PSI 6000mAh draadloze luchtcompressor, dubbele voeding (Li-ionbatterij & DC 12V 3,5 meter auto-adapter), met LED-licht, B099JZLZTR
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, FNNEMGE Draagbare bandenpomp, 150PSI 6000mAh draadloze luchtcompressor, dubbele voeding (Li-ionbatterij & DC 12V 3,5 meter auto-adapter), met LED-licht, B099JZLZTR
Ongeopend, licht gedeukte doos, BONTEC Monitor Arm met Laptop Stand voor 13-27'' LCD LED Schermen tot 15.6" Notebook, Kantelbaar, Draaibaar, Ergonomische Tafelstandaard Houder met Klem, VESA 75x75-100x100mm, B074T9Y6G2
Ongebruikt, getest en werkend, zakjes vijzen geopend en enkele ontbrkeen, MAIDeSITe In hoogte verstelbaar bureau elektrisch met 2 sterke motoren, tafelframe in hoogte verstelbaar 3-traps en ook 4 geheugenbesturing en botsingsbescherming functie -T2 Pro Plus (zwart) , B087JC8YDH