Ongebruikt, ok, Torenventilator, stille, veilige bladloze torenventilator, 90° oscillatie, 10 snelheden, 9 uur timer, staande ventilator met afstandsbediening , B0B1ZNHZFN
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, TESSAN 6-voudige stekkerdoos met USB, meervoudige stekkerdoos met verlengkabel 5M en schakelaar, meerstekker verdeelstekkerdoos, stekkerdoos voor thuis, 5M verlengsnoer, 3600W 16A
Ongeopend, Motorfiets Uitlaat Silencer Pipe Universal voor Cafe Racer, Bobber Custom, Custom enz., Slash Cut, Chrome , B07DL2FSLM
Ongebruikt, getest en werkend, ok, LVYUAN Omvormer 2500 W / 5000 W Tip 12 V 230 V Spanningsomvormer Afstandsbediening LCD 4 USB, B08FTF7GQ3
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AMTIFO HD-achteruitrijcamera met 4,3-inch monitor voor auto, vrachtwagen, SUV, vans-kenteken achteruitrijkoppeling camera, eenvoudige installatie, hogesnelheidsobservatiesysteem - A2 , B08N45R73Y
Ongebruikt, getest en werkend, ok, KUIDAMOS Hand membraanpomp, compact ontwerp vuil water transfer mariene pomp zelfaanzuigende handpomp handmatige lenspomp met antislip handvat voor scheepswerf, B09G2TB14M