Overstock & Retourgoederen

2735

Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen. Categorieën : Sound-Sport-Werkmateriaal - Huishoud - IT - GSM - Huisdier

Aantal kavels:
1028 kavels
Startbod:
€ 11
€ 0
Kavel nr:
681

Ongebruikt, Verwarmde skihandschoenen heren dames kinderhandschoenen elektrische oplaadbare batterijhandschoenen, B08QN168JY

Startbod:
€ 11
€ 0
Kavel nr:
682

Lichte gebruikssporen, Sun Will Verwarmde handschoenen, 7,4 V, 2200 mAh, oplaadbare motorhandschoenen voor mannen en vrouwen, B07PCLHQD5

Startbod:
€ 13
€ 0
Kavel nr:
683

Lichte gebruikssporen, Sun Will Verwarmde handschoenen, oplaadbare motorhandschoenen, waterdichte fietshandschoenen, dames en heren, winterhandschoenen voor skiën, jagen, vissen, B07V6BNVG1

Startbod:
€ 13
€ 21
Kavel nr:
684

Ongebruikt, Sun Will Elektrische verwarmde handschoenen, winterhandschoenen, met accu 7,4 V, 2200 mAh, voor heren en dames, verwarmde handschoenen voor fietsen, skiën, vissen, jagen, B07TMKTTJD

Startbod:
€ 13
€ 15
Kavel nr:
685

Startbod:
€ 13
€ 21
Kavel nr:
686

Ongebruikt, Sun Will Verwarmde handschoenen, oplaadbare motorhandschoenen, waterdichte fietshandschoenen, dames en heren, winterhandschoenen voor skiën, jagen, vissen, B07V9VGRBY

Startbod:
€ 13
€ 19
Kavel nr:
687

Startbod:
€ 13
€ 13
Kavel nr:
688

Ongebruikt, Sun Will Elektrische verwarmde handschoenen, winterhandschoenen, met accu 7,4 V, 2200 mAh, voor heren en dames, B07P2VJH4J

Startbod:
€ 13
€ 13
Kavel nr:
689

Ongebruikt, Sun Will Elektrische verwarmde handschoenen, winterhandschoenen, met accu 7,4 V, 2200 mAh, voor heren en dames, Zwart M/L, B07VGBPQ55

Startbod:
€ 13
€ 13
Kavel nr:
690

Lichte gebruikssporen, Sun Will Elektrische verwarmde handschoenen, winterhandschoenen, met accu 7,4 V, 2200 mAh, voor heren en dames, Zwart M/L, B07VGBPQ56

Startbod:
€ 13
€ 17
Kavel nr:
691

Ongebruikt, Sun Will Verwarmde handschoenen, oplaadbare motorhandschoenen, waterdichte fietshandschoenen, dames en heren, winterhandschoenen voor skiën, jagen, vissen, B07V9X5ZK2

Startbod:
€ 13
€ 15
Kavel nr:
692

Ongebruikt, Sun Will Verwarmde handschoenen, oplaadbare motorhandschoenen, waterdichte fietshandschoenen, dames en heren, winterhandschoenen voor skiën, jagen, vissen, B07V9X5ZK3

Startbod:
€ 13
€ 13
Kavel nr:
693

Ongebruikt, Sun Will Verwarmde skihandschoenen heren dames kinderhandschoenen elektrische oplaadbare batterijhandschoenen voor het skiën skaten sneeuw kamperen wandelen, B08R63G9H9

Startbod:
€ 8
€ 25
Kavel nr:
694

Ongebruikt, Sun Will Verwarmde Sokken voor Mannen Vrouwen Oplaadbare Batterij Elektrische Sokken in Koude Winter Thermische Sokken voor Jagen Camping Skiën Wandelen Vissen Paardrijden, B09BTNPQ5F

Startbod:
€ 8
€ 25
Kavel nr:
695

Startbod:
€ 8
€ 20
Kavel nr:
696

Startbod:
€ 3
€ 5
Kavel nr:
697

Ongebruikt, ok, Babette it's Me Women's Hair Brush Round Brush XXL Wild Boar Bristle Brush with Cork Handle for Volume, Waves and Shine Known from Instyle ; B07WC6YP48

Startbod:
€ 8
€ 30
Kavel nr:
698

Elektrisch Voetmassageapparaat met Warmtefunctie, Shiatsu Voetmassage, Kneading Rollen, Luchtcompressie geopende doos, ongebruikt, werkend ; B07F387ZNW

Startbod:
€ 9
€ 0
Kavel nr:
699

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Paraffinbadwärmer für Hände und Füße. Schnelle Erwärmung zur Thermotherapie bei Muskelschmerzen, Arthritis und Osteoarthritis. Aktiviert die Durchblutung. Fassungsvermögen 5 Liter Modell BE108 (Grün) ; B08

Startbod:
€ 9
€ 0
Kavel nr:
700

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Paraffinbadwärmer für Hände und Füße. Schnelle Erwärmung zur Thermotherapie bei Muskelschmerzen, Arthritis und Osteoarthritis. Aktiviert die Durchblutung. Fassungsvermögen 5 Liter Modell BE108 (Grün) ; B08WS31SNL

Startbod:
€ 5
€ 21
Kavel nr:
701

Startbod:
€ 5
€ 20
Kavel nr:
702

Startbod:
€ 7
€ 21
Kavel nr:
703

Ongebruikt, getest en werkend, Lofamy Portable Muscle Massage Gun 30 Speed Adjustable 6 Heads and LED Display Ultra Quiet Professional Full Body Massager ; B08KY68568

Startbod:
€ 7
€ 20
Kavel nr:
704

Startbod:
€ 7
€ 19
Kavel nr:
705

Startbod:
€ 7
€ 19
Kavel nr:
706

Ongebruikt, getest en werkend, verpakkings-case beetje vuil Lofamy Portable Muscle Massage Gun 30 Speed Adjustable 6 Heads and LED Display Ultra Quiet Professional Full Body Massager ; B08KY68568

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
707

Ongebruikt, geopende verpakking met 2 stuks, KOHEEL Akupressur , Draagbaar apparaat voor hoofdpijn, migraine, spanningsverlichting - Ontspanning met acupressuur, stressverlichting, kalmerende spierpijn (klein 2PC)

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
708

Startbod:
€ 6
€ 30
Kavel nr:
709

Ongebruikt, getest en werkend, Baby Monitor Wireless Video Baby Monitor with Camera Baby Monitors with Two Way Audio, 2.4 Inch Display, Room Temperature Monitor, Night Vision, 70 Degree Lens ; B07TBLT6NS

Startbod:
€ 6
€ 30
Kavel nr:
710

Startbod:
€ 2
€ 12
Kavel nr:
711

Ongebruikt, getest en werkend, Boston Tech WE117 thermisch elektrisch rug- en schouderkussen 60x90cm, snelle verwarming met 3 temperatuurniveaus ; B08R6GY75H

Startbod:
€ 2
€ 17
Kavel nr:
712

Startbod:
€ 2
€ 9
Kavel nr:
713

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Boston Tech WE117 thermisch elektrisch rug- en schouderkussen 60x90cm, snelle verwarming met 3 temperatuurniveaus ; B08R6GY75H

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
714

Ongebruikt, Led gezichtsmasker obqo 7 kleuren Huidverjonging Gezicht Photon Lichttherapie Masker; B08CMQX22G

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
715

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
716

Startbod:
€ 7
€ 11
Kavel nr:
717

Ongeope,d met seal, Body Shaping Machine, Fat Burner Abdominal Weight Loss Fat Remote Massager Ultrasonic EMS LED Ion Firming Device , B08HWBH8T2

Startbod:
€ 7
€ 9
Kavel nr:
718

Startbod:
€ 2
€ 9
Kavel nr:
719

Water Flosser, 300ML watertank Monddouche Elektrisch met 5 modi, 5 sproeiers, professionele IPX7 waterdichte ; USB-oplader ;B09DGH5H3J

Startbod:
€ 2
€ 13
Kavel nr:
720