Overstock & Retourgoederen

2735

Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen. Categorieën : Sound-Sport-Werkmateriaal - Huishoud - IT - GSM - Huisdier

Aantal kavels:
1028 kavels
Startbod:
€ 8
€ 35
Kavel nr:
146

Lichte gebruikssporen, getest en werkend,2100 W roerwerk, betonmenger, 6 versnellingen, 0-930 omw/min, M14 chroom spiraalstang 60 cm, roerder voor mortel Ø 120 mm

Startbod:
€ 20
€ 50
Kavel nr:
865

2x Ongeopend, Weighted Blanket for Adults 9kg King Size Bed Heavy Duvets for Beds to Relieve Anxiety and Deep Sleep Luxury Soft Plush and Fleece Helps Relieve Stress and Autism 150 x 200cm , B08L5NJYCT , K302