Overstock & Retourgoederen

2735

Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen. Categorieën : Sound-Sport-Werkmateriaal - Huishoud - IT - GSM - Huisdier

Aantal kavels:
1028 kavels
Startbod:
€ 7
€ 9
Kavel nr:
463

Ongeopende licht beschadigde doos , coreless - 45 thermal rolls 80 mm x 80 mm x 12 mm without plastic core - roll made of thermal paper ; B08HV27KNP

Startbod:
€ 7
€ 9
Kavel nr:
464

Startbod:
€ 7
€ 11
Kavel nr:
465

Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
470

Ongebruikt, ok, NETUM C750 Draadloze barcodescanner, bluetooth, compatibel met kleine pocket, USB 1D 2D QR code-scanner ; B0855MQ9Y6

Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
471

Startbod:
€ 7
€ 0
Kavel nr:
472

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
473

Ongebruikt, getest en werkend, NT-1228BL Bluetooth QR 2D Barcode Scanner Handheld NETUM Bluetooth QR 2D Barcodescanner Handheld USB Draadloos 1D 2D-barcodes Imager B07CBS52KJ

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
474

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
475

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
476

1x Lichte gebruikssporen zonder verpakking + 1x Ongebruikt, getest en werkend, NT-1228BL Bluetooth QR 2D Barcode Scanner Handheld NETUM Bluetooth QR 2D Barcodescanner Handheld USB Draadloos 1D 2D-barcodes Imager B07CBS52KJ

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
477

Ongebruikt, getest en werkend, NETUM Bluetooth-streepjescodescanner Handheld Wireless 1D CCD-streepjescodelezer ; B01NBRGWJ9

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
478

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, NETUM Bluetooth-streepjescodescanner Handheld Wireless 1D CCD-streepjescodelezer ; B01NBRGWJ9

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
479

Lichte gebruikssporen, geen verpakking , getest en werkend, NETUM Bluetooth-streepjescodescanner Handheld Wireless 1D CCD-streepjescodelezer ; B01NBRGWJ9