Ongebruikt, getest en werkend, - Standalone Mini keyboard & USB Controller met ingebouwde luidspreker, MPC Pads, ingebouwde effecten, 128 Instrumenten & 10 Drumgeluiden 0694318023877
Ongebruikt, getest en werkend, - 25-toetsen USB MIDI Keyboard Controller met 8 lichtgevende drumpads, 8 draaiknoppen 0694318024874
slot afgebroken en beschadigd, bovenste plank ietwat scheef. BTW op marge
Roze dansschoentjes met glitter en hakje maat 28 ongebruikt
Roze ampibiox maat 22 met velcro lichte gebruikssporen
Roze glittersandalen met velcro maat 39 lichte gebruikssporen
Blauwe sportschoenen met verlichting, 1 zijkant gaan lichtjes niet, maat 37 ongebruikt
Grijs- oranje open sandalen maat 36-36 lichte gebruikssporen
Witte sneakers met velcro maat 20 ongebruikt doos plakkerig
Donkergroene met pastelgroen waterdichte schoenen maat 39 lichte gebruikssporen
Donkerblauwe sneakers met roze binnenkant maat 39 gebruikssporen
Witte werkschoenen anti slip flexi zool maat 38 ongebruikt