Ongebruikt, getest en werkend, - Standalone Mini keyboard & USB Controller met ingebouwde luidspreker, MPC Pads, ingebouwde effecten, 128 Instrumenten & 10 Drumgeluiden 0694318023877
Ongebruikt, getest en werkend, - 25-toetsen USB MIDI Keyboard Controller met 8 lichtgevende drumpads, 8 draaiknoppen 0694318024874
Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde doos, (2-Deck DJ Controller, 8 Pads, DJUCED, PC / Mac) 3362934745288
Ongebruikt, getest en werkend,microfoon Microfoon voor studio's Zwart 4718009154261
Ongebruikt, getest en werkend, , USB-audio-interface geluidskaart voor muziekproductie (2 in / 2 uit USB-audio-interface, 48 volt fantoomvoeding, 2 microfoonvoorversterkers, etc.), zwart 5060374260368
Ongebruikt, Instrumenten microfoon Zendmethode:Kabelgebonden Incl. klem, Incl. koffer, Incl. windkap 4033653080224
Ongebruikt, getest en werkend,Monitor-controlling 4033653130615
Ongebruikt, getest en werkend, USB-kabel ontbreekt,Monitor-controlling 4033653130615
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, DAB+ functie opnieuw in te stellen, Radio CD player DAB+, FM AUX, CD, Tape, USB Black 4260136674049
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 3420744771184
Ongebruikt, getest en werkend, 3420744771290
Ongebruikt, getest en werkend, 3700460204389
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 8713016014924
VIN: VF1W17F552153772 , 1° ingebruik : 29/12/2014 , 116742 Kmstand, EURO5 , 1461 CC, Diesel , 55KW , Frans Inschrijvingsbewijs, gelijkvormigheidsattest aanwezig, Douanevignet E705 aanwezig, Frans keuringsbewijs 05/01/21 aanwezig, Franse originele nummerplaten aanwezig. Airco, Cruise Control, Parkeersensoren Achter, Bluetooth Radio met stuurbediening, 2 Sleutels, Lakschade rondom (krassen) die soms niet op foto duidelijk zijn. Brandgat op passagierszetel onder de hoes. Schade bumper vooraan + Zijkant passagierskant zie foto's. Goede mechanische staat. Start en rijdt.
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 4905524950311
Ongebruikt, beschadigde doos, , stereo, 3,5 mm jackplug met flexibele microfoon en LED-licht, RGB, gaming koptelefoon
Ongebruikt, beschadigde doos, stereo, 3,5 mm jackplug met flexibele microfoon en LED-licht, RGB, gaming koptelefoon
Ongebruikt, zijklipje pioneer afgebroken, geen effect op werking, bluetooth roze 4573211158236
Ongebruikt, getest en werkend, Draadloze stereoluidspreker Zwart, 8435430615395
Ongebruikt, getest en werkend, - Draadloos - Bluetooth Verbinding - Blauw
Ongebruikt, getest en werkend, draadloze Over-Ear Koptelefoon Inklapbaar - Bluetooth - Met microfoon – Zwart/Rood
Ongebruikt, getest en werkend, doos ontbreekt , Official Licensed - Playstation 4 en 5 Gaming Headset - Blauw
Ongebruikt, getest en werkend, doos ontbreekt , Gaming Headset
Ongebruikt, getest en werkend, doos ontbreekt, Hoofdband Zwart, Rood
Lichte gebruikksporen, klein plastiekje gebarsten geen effect op werking