slot afgebroken en beschadigd, bovenste plank ietwat scheef. BTW op marge
Roze dansschoentjes met glitter en hakje maat 28 ongebruikt
Roze ampibiox maat 22 met velcro lichte gebruikssporen
Roze glittersandalen met velcro maat 39 lichte gebruikssporen
Blauwe sportschoenen met verlichting, 1 zijkant gaan lichtjes niet, maat 37 ongebruikt
Grijs- oranje open sandalen maat 36-36 lichte gebruikssporen
Witte sneakers met velcro maat 20 ongebruikt doos plakkerig
Donkergroene met pastelgroen waterdichte schoenen maat 39 lichte gebruikssporen
Donkerblauwe sneakers met roze binnenkant maat 39 gebruikssporen
Witte werkschoenen anti slip flexi zool maat 38 ongebruikt
Zwarte suede en lederen sandalen met gesp sluiting maat 37 gebruikssporen
Witte lage sneakers met veters maat 41-1/3 zeer lichte gebruikssporen