Promotie thuislevering: €7.95 per colli = bananendoos max 30 Kg
Combineren met 2 veilingen te Ruddervoorde is mogelijk!
adaptor defect ? ; ongebruikt, incl 4 sets darts en tips
12 items, 3x planes kwartet, speciale dobbelstenen, IQ test , speelkaarten ,
6x funky jewels + 5x mazaiek make your own badge, ongeopend
oa verf, papierrollen, magnetische strips, aquarelstiften, .
oa 11x fundough 4gr + 3 hobby schaar + 2x kleine schaar + breiset + sets knutselen
ongeopend, tempered glass geschiktoven, microgolf, vaatwas, BPA free
7 verpakking 20st goudkleurig 18cm + 1x roos / 4x grijs / 4x wit /2x blauw verpakking van 20st 26cm