Promotie thuislevering: €7.95 per colli = bananendoos max 30 Kg
Combineren met 2 veilingen te Ruddervoorde is mogelijk!
retouren, plm 30 stuks, niet gecontroleerd, diverse modellen en kleuren
plm 16 stuks, zowel ongebruikt als gebruikt, minimum met hartslagmeter, diverse kleuren en modellen
2x kleurboek (1x lion king / 1x meisjes) / 6x krijtjesset + 2x kleurpotloden 51x aquarelle + 1x 50stuks)
longfield darts , 4 sets 2x 21gr + 22gr + 23gr ongeopend, nickelsilver in dartbox,
adaptor defect ? ; ongebruikt, incl 4 sets darts en tips
12 items, 3x planes kwartet, speciale dobbelstenen, IQ test , speelkaarten ,
6x funky jewels + 5x mazaiek make your own badge, ongeopend
oa verf, papierrollen, magnetische strips, aquarelstiften, .
oa 11x fundough 4gr + 3 hobby schaar + 2x kleine schaar + breiset + sets knutselen