Promotie thuislevering: €7.95 per colli = bananendoos max 30 Kg
Combineren met 2 veilingen te Ruddervoorde is mogelijk!
LF457CA60, ongebruikt, demo-model enkel gmeonteerd, nooit gedraaid, nieuwprijs 1589
ongeopend, Limited edition vintage design
model 2228 , ongebruikt, doos vertoont verzendsporen, engelse stekker met bijgevoegde adapter
ongebruikt, engelse stekker met gratis adapter
lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, toaster / Koffiedoorloop
koffiemachine voor 1-6 tassen, met maalder, lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik
aircooler, heater, airpurifying, dehumidify, ongebruikt, slot deurtje beschadigd, getest en werkend
aircooler, heater, airpurifying, dehumidify, lichte gebruikssporen, swingend in sterkte, getest en werkend
Ongeopend, Sabelt SBRFTITS9BR48 Mono Fia Held Ts-9 , Kobaltblauw, maat 48, FIA Approved, nieuwprijs 1199
Ongeopend, SBRFTITS7NR50 Mono Fia Diamanten Ts-7, zwart , maat 50 , Fia Approved, nieuwprijs 1199
Ongeopend, Sabelt SBRFTITS9BR62 Mono Fia Held Ts-9 , kobaltlauw, maat 62 , Fia Approved, nieuwprijs 1199
Ongeopend, SBRFTITS7NR64 Mono Fia Diamanten Ts-7, zwart , maat 64 , Fia Approved, nieuwprijs 1199