Promotie thuislevering: €7.95 per colli = bananendoos max 30 Kg
Combineren met 2 veilingen te Ruddervoorde is mogelijk!
lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend
Ongeopend, Sabelt SBRFTITS9BR48 Mono Fia Held Ts-9 , Kobaltblauw, maat 48, FIA Approved, nieuwprijs 1199
Ongeopend, SBRFTITS7NR50 Mono Fia Diamanten Ts-7, zwart , maat 50 , Fia Approved, nieuwprijs 1199
Ongeopend, Sabelt SBRFTITS9BR62 Mono Fia Held Ts-9 , kobaltlauw, maat 62 , Fia Approved, nieuwprijs 1199
Ongeopend, SBRFTITS7NR64 Mono Fia Diamanten Ts-7, zwart , maat 64 , Fia Approved, nieuwprijs 1199
Ongebruikt in gesloten verpakking, roze, Bluetooth speaker met Radio FM en wekkerfunctie
ongeopend, opgepast : product is zonder het rood in de foto
Idomya, Aquarelle met donkergrijze verbindingsstukken, opplooibaar, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)