Promotie thuislevering: €7.95 per colli = bananendoos max 30 Kg
Combineren met 2 veilingen te Ruddervoorde is mogelijk!
lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend
Idomya, Aquarelle met donkergrijze verbindingsstukken, opplooibaar, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Pratikliving undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Pratikliving, incl cintres en was-spelden, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Pratikliving, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
ongebruikt, 1x volledig geopende doos+ 1x e,nkel hek geen access , 73-80cm opening
volledig, opngebruikt, zwart metaal , opening 97-180cm
ongebruikt, met cijferslot, 4 zwenkbare wieltjes en uitschuifbaar handvat
ongebruikt, grootste heeft beschadiging op hoek
ongebruikt, met cijferslot, 4 zwenkbare wieltjes, uitbreidbaar en uitschuifbaar handvat
ongebruikt, grootste heeft transportschade = 1 hoekbecsherming beschadigd