Kunstveiling

3208
Stationsstraat 34
Reinaertgallerij shop 29 (Oil and Vintage)
9100 Sint-Niklaas
Stationsstraat 34
9100 Sint-Niklaas
Aantal kavels:
45 kavels
Startbod:
€ 3500
€ 0
Kavel nr:

Orginele tekening van Karel Appel. Handgesignieerd kunstwerk. Afmetingen ca 30x40cm. Uniek werk, zeer mooi als belleging

Startbod:
€ 125
€ 125
Kavel nr:

Roger Raveel zeer mooie grote kunstdruk uitgebracht naar aanleiding vane en tentonstelling bij gallerij Guy Pieters. Deze kunstdruk is gedrukt op hard karton. Zeer mooi om in te lijsten.

Startbod:
€ 2250
€ 0
Kavel nr:

Orgineel werk van Panamarenko De vogelkooi werd gesigneerd en voorzien van een kleine tekening. De kooi dateert uit 2005, deze werden verkocht op de vogelmarkt door de marktkramer die gepositioneerd stond voor het huis van Panamarenko. De marktkramer had nog niets verkocht tot Panamarenko hier iets op vond.... Panamarenko signeerde de vogelkooien van de marktkramer en in geen tijd was die volledig uitverkocht.Afmetingen ca 40x60cm voorzien van echtheidscertificaat

Startbod:
€ 1250
€ 0
Kavel nr:

MOKE FILS (Mosengwo-Odia) werd in 1968 geboren in Kinshasa. Hij is de oudste zoon van Moke, een bekend Congolees schilder. In 1997 maakte hij zijn eerste olieverfschilderij. Na de dood van Moke werd hij verder gesteund door de vrienden-kunstschilders van zijn vader, zoals Chéri Samba, Chéri Cherin, Bodo en andere. Hij beoefent dezelfde stijl als zijn vader en schildert taferelen uit het dagelijks leven uit Kinshasa. Hij exposeerde reeds herhaaldelijk in Congo, België en Oostenrijk. Zeer mooi groot orgineel kunstwerk met bijhorende foto van de kunstenaar met het werk. Zeer mooi zeldzaam werk gallerijwaarde 6500€

Startbod:
€ 75
€ 75
Kavel nr:

Prachtige zeldzame foto uit Panamarenko' Pastille motors. Prachtige foto's van Panamarenko's rugzak Pastille. Deze foto komt uit de Pastilles rugzak editie die uitgebracht is geweest op slechts 200 exemplaren. Deze komt uit exemplaar 37 van de 200. Afmetingen ca 200x300 mm

Startbod:
€ 125
€ 0
Kavel nr:

Origineel schilderij van de belgische stand-up comedien & schilder Steven Goegebeur. Zeer mooi kunstwerkje.

Startbod:
€ 500
€ 500
Kavel nr:

Uniek stuk van de bekende Belgische kunstenaar Hannes D'Haese. Zeer mooi groot origineel kunstwerk op doek afmetingen ca 1,5x1,5m. Hannes D'Haese is de zoon van dr Lecompte en kunstenares Begga D'haese. Zeer mooi groot uniek kunstwerk

Startbod:
€ 100
€ 0
Kavel nr:

Roger Raveel “Over het licht en over het geel ". Zeer mooie offset uitgebracht op slechts 500 exemplaren ter gelegenheid van de tentoonstelling "De Wereld van Roger Raveel" in de loketzaal van het vlaamse parlement te brussel i. Afmetingen offset ca. 210x297mm.

Startbod:
€ 125
€ 125
Kavel nr:

Jeroom Sebastiaan Snelders, (Borgerhout, 22 april 1977) is een Belgisch cartoonist. Zijn werk kenmerkt zich door absurde humor en surrealistische situaties. Zeer mooie lithografie van een personnage uit de stripreek “het hol van reet” oplage slechts 66 exemplaren. Uitgebracht in 2001 genummerd en handgesignieerd. Afmetingen ca. 297 x 420 mm

Startbod:
€ 50
€ 0
Kavel nr:

Hugo Maurice Julien Claus was een Vlaams dichter, schrijver, kunstschilder en filmmaker. In Imitaties (1987) deed hij iets soortgelijks. Hij maakte imitaties van bewonderde werken en kunstenaars. Hij tekende ze na en schreef er poëtische commentaar bij. Hugo claus kunstdruk uit de map “Hugo Claus imitaties”. Uitgave op slechts 800 exemplaren. Afmetingen ca 210x300mm.

Startbod:
€ 125
€ 0
Kavel nr:

Hannes D'haese tekst op doek zeer groot origineel schilderij van Hannes Dhaese afmetingen ca 1mx1m. Hannes D’Haese is het tegenovergestelde van de klassiek geschoolde artiest. Geïnspireerd door Karel Appel is D’Haese beginnen schilderen toen hij in aanraking kwam met de kunst en de kleuren van de Nederlander. Net als deze beroemde Cobra artiest die beweerde “enkel wat verf op een doek te gooien”, verkondigt D’Haese dat hij nog nooit een kunstacademie van binnen heeft gezien; waarmee hij benadrukt dat je geen artiest kunt worden, maar dat artiest zijn in je moet zitten. Zijn droombeelden, daar draait het voor hem om, technieken en scholing werken te beperkend.

Startbod:
€ 75
€ 0
Kavel nr:

Prachtige zeefdruk “Highland” van Nathan Menten. Zijn illustraties zijn beïnvloed door de skate-en surfcultuur, maar ook door kunstenaar zoals Escher, Dali, Haring en Parra. Inhoudelijk draaien ze vaak om maatschappelijke problemen, maar steeds met een spottende of humoristische kwinkslag. Nathan tekent op papier met inkt, en maakt vervolgens een gelimiteerd aantal zeefdrukken. Afmetingen ca 220x330mm

Startbod:
€ 150
€ 150
Kavel nr:

2 mooie sculpturen van kunstenaar Hannes D'haese, sculpturen zijn handgesignieerd. Beide sculpturen zijn E.A exemplaren. Zeer mooi als decoratie of investering

Startbod:
€ 50
€ 60
Kavel nr:

Roger raveel: 3 metalen dozen voor het bewaren van wijn. Deze metalen wijndozen zijn voorzien van een druk geinspireerd door een tekening van Roger raveel. Deze dozen zijn gelimiteerd uitgebracht (kokers zijn leeg) zeer mooi als decoratie of bewaarblik

Startbod:
€ 50
€ 60
Kavel nr:

Startbod:
€ 75
€ 85
Kavel nr:

Zeer mooi uniek sculptuur geinspireerd door Donkey Kong Prachtig handbeschilderd sculptuur vervaardigd uit poleyster. Mooie blikvanger kan zowe binnen als buitenhuis geplaatst worden hoogte ca 35cm

Startbod:
€ 100
€ 0
Kavel nr:

Andy Warhol "Mickey Mouse" zeer mooie offset lithografie Andy Warholl (after), beperkte editie van 500 exemplaren. Genummerd op 500 exemplaren met certificaat van echtheid. CMOA stamp afmetingen ca 50x50 cm

Startbod:
€ 100
€ 0
Kavel nr:

Startbod:
€ 50
€ 0
Kavel nr:

Henri Émile Benoît Matisse (Le Cateau-Cambrésis, 31 december 1869 – Cimiez, nabij Nice, 3 november 1954) was een Frans kunstschilder en beeldhouwer. Mooie ingelijste kunstdruk afmetingen ca 45x40cm

Startbod:
€ 50
€ 0
Kavel nr:

Startbod:
€ 50
€ 0
Kavel nr:

Startbod:
€ 50
€ 0
Kavel nr:

Startbod:
€ 90
€ 0
Kavel nr:

Andy Warhol "Macintosh" zeer mooie offset lithografie Andy Warholl (after), beperkte editie van 500 exemplaren. Genummerd op 500 exemplaren met certificaat van echtheid. CMOA stamp afmetingen ca 50x50 cm

Startbod:
€ 90
€ 90
Kavel nr:

Andy Warhol "Moonwalk" zeer mooie offset lithografie Andy Warholl (after), beperkte editie van 500 exemplaren. Genummerd op 500 exemplaren met certificaat van echtheid. CMOA stamp afmetingen ca 50x50 cm

Startbod:
€ 75
€ 0
Kavel nr:

zeer mooi sculptuur van een Pop-Art Panther vervaardigd uit polyester. Mooie blikvanger kan zowel binnen als buitenshuis worden geplaatst. Past in elk interieur lengte ca 30cm. Zeer mooi uniek stuk

Startbod:
€ 90
€ 90
Kavel nr:

Andy Warhol "Superman" zeer mooie offset lithografie Andy Warholl (after), beperkte editie van 500 exemplaren. Genummerd op 500 exemplaren met certificaat van echtheid. CMOA stamp afmetingen ca 50x50 cm

Startbod:
€ 90
€ 0
Kavel nr:
27

Andy Warhol "Little Electric chai" zeer mooie offset lithografie Andy Warholl (after), beperkte editie van 500 exemplaren. Genummerd op 500 exemplaren met certificaat van echtheid. CMOA stamp afmetingen ca 50x50 cm

Startbod:
€ 50
€ 0
Kavel nr:

herman brood was een nederlands kunstenaar, zanger en pianist. Titel “befking” zeer mooie kunstdruk naar after (Herman Brood) op doek gedrukt. Afmetingen ca 40x55cm.

Startbod:
€ 35
€ 0
Kavel nr:

Prachtig handgeschilderd kunst sculptuur van een sunshine pitbull. Fantastisch mooi object een echt Eye catcher voor in elke vitrine kast. Sculptuur vervaardigd uit polyester en met de hand beschilderd.hoogte ca 15 cm

Startbod:
€ 50
€ 60
Kavel nr:

Lithographie van Bussa B. Professioneel ingelijst afmetingen lijst ca 100 x 72 cm. Zeer gelimiteerde oplage van 36 exemplaren

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:

Roy lichtenstein kunstdruk met pass partout klaar om in te lijsten. Afmetinge ca. 9x9cm afmetingen pass partout ca 25x20cm

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:

Startbod:
€ 50
€ 0
Kavel nr:
33

Hugo claus kunstdruk uit “Hugo Claus imitaties”. Uitgave op slechts 800 exemplaren. Afmetingen ca 210x300mm.

Startbod:
€ 60
€ 70
Kavel nr:
34

6 x Lithografie uit de kuigje strinps waar onder uit de strip “Kuifje in kongo”. Zeldzame moulinsart ex-libris. Afmetingen ca 19,4x24cm.

Startbod:
€ 50
€ 50
Kavel nr:

Roger Raveel 2 kunstkaarten uitgegeven naar aanleiding van een tentoonstelling van Roger Raveel. Beide zijn ingekaderd agmetingen ca 130x180mm

Startbod:
€ 150
€ 150
Kavel nr:

Hannes D'haese schilderij op doek geinspireerd door Kuifje en Bobbie zeer groot origineel schilderij van Hannes Dhaese afmetingen ca 0,5mx0,7m. Hannes D’Haese is het tegenovergestelde van de klassiek geschoolde artiest. Geïnspireerd door Karel Appel is D’Haese beginnen schilderen toen hij in aanraking kwam met de kunst en de kleuren van de Nederlander. Net als deze beroemde Cobra artiest die beweerde “enkel wat verf op een doek te gooien”, verkondigt D’Haese dat hij nog nooit een kunstacademie van binnen heeft gezien; waarmee hij benadrukt dat je geen artiest kunt worden, maar dat artiest zijn in je moet zitten. Zijn droombeelden, daar draait het voor hem om, technieken en scholing werken te beperkend.

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:

Panamarenko Ufo, artcard uitgebracht naar aanleiding van panamarenko's laatste tentoonstelling. Zeer mooi ingelijste artcard afmetingen ca 100x150mm afmetingen lijst ca 130 x180 mm

Startbod:
€ 40
€ 0
Kavel nr:

Startbod:
€ 40
€ 0
Kavel nr:

Startbod:
€ 40
€ 0
Kavel nr: