Roger Raveel Zeer mooie offset uitgebracht op slechts 500 exemplaren ter gelegenheid van de tentoonstelling "De Wereld van Roger Raveel" in de loketzaal van het vlaamse parlement te brussel i. Afmetingen offset ca. 210x297mm.
Hannes D'haese tekst op doel zeer groot origineel schilderij van Hannes Dhaese afmetingen ca 1mx1m. Hannes D’Haese is het tegenovergestelde van de klassiek geschoolde artiest. Geïnspireerd door Karel Appel is D’Haese beginnen schilderen toen hij in aanraking kwam met de kunst en de kleuren van de Nederlander. Net als deze beroemde Cobra artiest die beweerde “enkel wat verf op een doek te gooien”, verkondigt D’Haese dat hij nog nooit een kunstacademie van binnen heeft gezien; waarmee hij benadrukt dat je geen artiest kunt worden, maar dat artiest zijn in je moet zitten. Zijn droombeelden, daar draait het voor hem om, technieken en scholing werken te beperkend.
3 x Lithografie uit de kuifje strinps waar onder uit de strip “Le Rackham rouge”. Zeldzame moulinsart ex-libris. Afmetingen ca 19,4x24cm.
Prachtige zeldzame offset van Panamarenko' Pastille motors. Prachtige offset van een berekening van Panamarenko's rugzak Pastille. Deze offset komt uit de Pastilles rugzak editie die uitgebracht is geweest op slechts 200 exemplaren. Deze komt uit exemplaar 37 van de 200. Afmetingen ca 200x300 mm
Hannes D'haese schilderij op doek geinspireerd door Einstein zeer groot origineel schilderij van Hannes Dhaese afmetingen ca 0,5mx0,7m. Hannes D’Haese is het tegenovergestelde van de klassiek geschoolde artiest. Geïnspireerd door Karel Appel is D’Haese beginnen schilderen toen hij in aanraking kwam met de kunst en de kleuren van de Nederlander. Net als deze beroemde Cobra artiest die beweerde “enkel wat verf op een doek te gooien”, verkondigt D’Haese dat hij nog nooit een kunstacademie van binnen heeft gezien; waarmee hij benadrukt dat je geen artiest kunt worden, maar dat artiest zijn in je moet zitten. Zijn droombeelden, daar draait het voor hem om, technieken en scholing werken te beperkend.