Gecontroleerde retougoederen, basisfunctionaliteit werd getest.
Promotieprijzen thuislevering: info@sibo-drive.com
Lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend
Ongebruikt,Transportschade : gedeukt / Kras deksel, 8710755114823
Ongebruikt, 1 kras deksel door opensnijden doos, 3253922162005
100x75 ,Spiegel gebarsten, te vervangen, 5055781802805
Ongebruikt, ,30L en 60L , enkele krassen op grootste, Kiss Chic bin
Ongebruikt, kleine beschadigingen : Linnenmand krak bovenaan , 1 mand krak zijkant , blauwe vuil
Ongebruikt, met ontbrekend deksel of kleine beschadiging deksel