Gecontroleerde retougoederen, basisfunctionaliteit werd getest.
Promotieprijzen thuislevering: info@sibo-drive.com
Ongebruikt,Transportschade : gedeukt / Kras deksel, 8710755114823
Ongebruikt, 1 kras deksel door opensnijden doos, 3253922162005
Lichte vetsporen, 42,5*29*4,5cm , 5057982052867
Grillpan ongebruikt maar Top steel afgebroken, casserole lichte gebruikssporen + krassen
Ongebruikt, kleine beschadigingen : Linnenmand krak bovenaan , 1 mand krak zijkant , blauwe vuil
Ongebruikt, met ontbrekend deksel of kleine beschadiging deksel