Gecontroleerde retougoederen, basisfunctionaliteit werd getest.
Promotieprijzen thuislevering: info@sibo-drive.com
Lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend
BBQ-mat, grill press, temp-sonde, hamburgermaker, weegschaal en deco garnment holder BBQ met kleine beschadiging
Ongebruikt, ,30L en 60L , enkele krassen op grootste, Kiss Chic bin