Gecontroleerde retougoederen, basisfunctionaliteit werd getest.
Promotieprijzen thuislevering: info@sibo-drive.com
Ongebruikt,Transportschade : gedeukt / Kras deksel, 8710755114823
Ongebruikt, 1 kras deksel door opensnijden doos, 3253922162005
Getest en werkend, geen verpakking, lichte gebruikssporen
BBQ-mat, grill press, temp-sonde, hamburgermaker, weegschaal en deco garnment holder BBQ met kleine beschadiging
Ongebruikt, kleine beschadigingen : Linnenmand krak bovenaan , 1 mand krak zijkant , blauwe vuil
Ongebruikt, met ontbrekend deksel of kleine beschadiging deksel