Gecontroleerde retougoederen, basisfunctionaliteit werd getest.
Promotieprijzen thuislevering: info@sibo-drive.com
Ongebruikt, beschadigde doos, getest en werkend
Gebruikt, getest en werkend. Laser + 1 batterij + lader in stax box
Na te zien, intensief gebruikt, met 18V batterij 2,0Ah, batterij getest en ok
Lichte gebruikssporen, slijpmachine en de 3,0 batterij defect, rest ok
Getest en werkend, minieme gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik; 4006825603286
Ongebruikt, getest en werkend, 8435484054010