Liquidatieverkoop nieuwe fietsen van afgelopen seizoen
20" Meisjesfiets K3,
alu kader,
alu pikkel,
V Brakes alu
gemonteerd
28" Be One Mistral Alloy,
Shimano 18 versnellingen,
verhoogde velgen,
maat L
gemonteerd
28" Scoppio heer racefiets
alu kader,
Shimano altus 21 versnellingen
gemonteerd
28" elektrische herenfiets wit,
7-speed Shimano Revoshift,
Accu: Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager,
Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT aluminium frame,
gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
gemonteerd
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets grijs,
Shimano Acera 7,
Motor: centraal, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame,
gemonteerd
licht beschadigd
Nexus 7 naafversnellingen,
Li-ion batterij 36V/13 Ah,
centrale motor 250 WATT,
hoefijzerslot,
kunsstof spatborden, LED verlichting
gemonteerd
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets bruin,
Shimano Nexus 8,
Motor: centraal, High speed gear 36V/250WATT,
aluminium frame,
gemonteerd
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets wit/antraciet,
7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets Blauw/grijs,
Shimano Nexus 8,
Motor: Centraal, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame,
gemonteerd
licht beschadigd
Shimano Nexus 8,
gemonteerd
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets zwart,
7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets antraciet
9-speed alivio,
gemonteerd
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets champagne/zwart,
7-speed Shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets zilver/zwart,
7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd
7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd
Shimano Nexus 8,
gemonteerd
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets wit,
7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets wit/champagne,
7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets wit/zwart,
Shimano Acera 7,
gemonteerd
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets grijs/antraciet ,
7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd
7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets Blauw,
Shimano Nexus 8,
gemonteerd
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets Grijs,
7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd
7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd
7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets Grijs/zwart,
7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd
7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets zwart/champagne,
Shimano Acera 7,
gemonteerd
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets blauw/grijs,
7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets Grijs/blauw,
7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets Grijs/antraciet,
7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd
28" elektrische herenfiets bruin
Shimano nexus 8,
gemonteerd
licht beschadigd
28" elektrische damesfiets zwart/grijs,
7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd
7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd
7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd