Fietsen & Fitness

911

Liquidatieverkoop nieuwe fietsen van afgelopen seizoen

Geen kijkdag(en)
Geen afhaaldag(en)
05/02/2018 - 12:00
26/02/2018 - 19:00
Aantal kavels:
426 kavels
Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
281

28" elektrische herenfiets, grijs
Shimano Nexus 8,
Accu: Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager,
Motor: centraal, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame,
gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
282

28" elektrische herenfiets, zilver/blauw
Shimano Nexus 8,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
283

28" elektrische damesfiets, wit
7-speed Shimano Revoshift,
Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT aluminium frame,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
284

28" elektrische herenfiets, champagne/zwart,
Shimano 7-speed revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
285

Shimano 7-speed revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
286

28" elektrische damesfiets, wit,
7-speed shimano revoshift,
Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
287

28" elektrische damesfiets, zwart,
7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 950
€ 0
Kavel nr:
288

28" elektrische herenfiets, zwart,
Shimano 7-speed,
Accu: Li-ion Shimano STEPS 36V/11,8 AH afneembaar onder bagagedrager,
Motor: centraal, Shimano STEPS 36V/250WATT, aluminium frame,
gewicht: 22 kg, AXA solid slot, voorvering
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
289

28" elektrische damesfiets, blauw,
7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
290

28" elektrische damesfiets, zilver/blauw,
7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 650
Kavel nr:
291

7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
292

Shimano Nexus 8,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
293

28" elektrische herenfiets, zilver/blauw,
Shimano Nexus 8,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 950
€ 0
Kavel nr:
294

28" elektrische damesfiets, grijs,
Shimano Nexus 8,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
295

28" elektrische damesfiets, wit/antraciet,
7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
296

28" elektrische damesfiets, grijs/zwart,
7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
297

28" elektrische herenfiets, wit, 7-speed
Shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
298

7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
299

28" elektrische damesfiets, champagne/zwart,
Shimano Nexus 3,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
300

28" elektrische damesfiets, wit/champagne,
Shimano 7-speed revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
301

28" elektrische herenfiets, grijs/blauw,
Shimano 7-speed revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
302

28" elektrische herenfiets, antraciet/zwart,
Shimano 7-speed revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
303

7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
304

7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
305

28" elektrische herenfiets, grijs,
Shimano Nexus 8,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
306

28" elektrische herenfiets, zwart/champagne,
Shimano Nexus 8,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
307

28" elektrische damesfiets, wit, 7-speed shimano revoshift, Accu: Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager, Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame, gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering gemonteerd licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
308

Shimano Nexus 8,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
309

7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
310

28" elektrische herenfiets, wit/antraciet,
7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
311

7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
312

28" elektrische herenfiets, grijs/antraciet,
Shimano 7-speed revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
313

Shimano Nexus 8,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
314

28" elektrische damesfiets, antraciet,
Shimano 7-speed revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
315

Shimano 7-speed revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
316

Shimano 7-speed revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
317

Shimano 7-speed revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
318

Shimano 7-speed revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
319

Shimano 7-speed revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
320

7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd