Fietsen & Fitness

911

Liquidatieverkoop nieuwe fietsen van afgelopen seizoen

Geen kijkdag(en)
Geen afhaaldag(en)
05/02/2018 - 12:00
26/02/2018 - 19:00
Aantal kavels:
426 kavels
Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
201

28" elektrische herenfiets wit,
7-speed Shimano Revoshift,
Accu: Li-ion 36V/13 AH afneembaar onder bagagedrager,
Motor: voorwiel, High speed gear 36V/250WATT aluminium frame,
gewicht: 25 kg, AXA solid slot, voorvering
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
202

28" elektrische damesfiets grijs,
Shimano Acera 7,
Motor: centraal, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
203

Nexus 7 naafversnellingen,
Li-ion batterij 36V/13 Ah,
centrale motor 250 WATT,
hoefijzerslot,
kunsstof spatborden, LED verlichting
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
204

28" elektrische damesfiets bruin,
Shimano Nexus 8,
Motor: centraal, High speed gear 36V/250WATT,
aluminium frame,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
205

28" elektrische herenfiets wit/antraciet,
7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
206

28" elektrische damesfiets Blauw/grijs,
Shimano Nexus 8,
Motor: Centraal, High speed gear 36V/250WATT, aluminium frame,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 650
Kavel nr:
207

Shimano Nexus 8,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
208

28" elektrische damesfiets zwart,
7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
209

28" elektrische damesfiets antraciet
9-speed alivio,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
210

28" elektrische damesfiets champagne/zwart,
7-speed Shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
211

28" elektrische herenfiets zilver/zwart,
7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
212

7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
213

Shimano Nexus 8,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
214

28" elektrische damesfiets wit,
7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
215

28" elektrische damesfiets wit/champagne,
7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
216

28" elektrische herenfiets wit/zwart,
Shimano Acera 7,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
217

28" elektrische damesfiets grijs/antraciet ,
7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
218

7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
219

28" elektrische damesfiets Blauw,
Shimano Nexus 8,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
220

28" elektrische damesfiets Grijs,
7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
221

7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
222

7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
223

28" elektrische damesfiets Grijs/zwart,
7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
224

7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
225

28" elektrische herenfiets zwart/champagne,
Shimano Acera 7,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
226

28" elektrische herenfiets blauw/grijs,
7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
227

28" elektrische damesfiets Grijs/blauw,
7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
228

28" elektrische damesfiets Grijs/antraciet,
7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
229

28" elektrische herenfiets bruin
Shimano nexus 8,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
230

28" elektrische damesfiets zwart/grijs,
7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
231

7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
232

7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
233

7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
234

28" elektrische damesfiets grijs/antraciet,
7-speed shimano revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
235

28" elektrische herenfiets lichtblauw,
Shimano Nexus 8,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 450
€ 0
Kavel nr:
236

28" elektrische herenfiets grijs/blauw,
7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
237

Shimano Nexus 8,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
238

7-speed Shimano Revoshift,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
239

28" elektrische damesfiets, Blauw,
Shimano Nexus 8,
gemonteerd
licht beschadigd

Startbod:
€ 650
€ 0
Kavel nr:
240

Shimano Nexus 8,
gemonteerd
licht beschadigd