Ongebruikt, SEAFLO 33-serie DC-membraanpomp 12V 3.0GPM 45PSI, B01N1GKIDT
Ongebruikt, SEAFLO 01 Serie 2000 GPH bilgenpomp, B01MSNFL2W
Ongebruikt, SEAFLO DC 12V drukpompgroep, B08CF3Z8M4
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Case Vinyl Turntable Bluetooth Turntable with Built-in Speakers, 3 Speed Retro Turntable with Belt Drive, Portable Vintage Case LP Player USB Recording , B09KZHN7GL
3x Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakkingen ,Uv-blacklight LED schijnwerper, Eleganted 100 W UV-schijnwerper, waterdicht IP66 UV-straler, ultraviolet lichteffect met AAN/UIT-schakelaar , B08BCH41Q2
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, YABER Y60 Mini beamer, 5500 lumen ondersteunt 1080p Full HD, projector met Dolby-geluid HiFi stereo luidsprekers, metalen afdekking, 65000 uur LED, mini-projector voor film, entertainment games zwart , B089DGRXBY
Gebruikssporen, originele verpakking + kabels+ afstandsbediening ontbreken, getest en werkend, YABER Y60 Mini beamer, 5500 lumen ondersteunt 1080p Full HD, projector met Dolby-geluid HiFi stereo luidsprekers, metalen afdekking, 65000 uur LED, mini-projector voor film, entertainment games zwart , B089DGRXBY