Consumentengoederen

Veiling nr: 
2773

Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

 

Kijkdag(en)
16/07/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
22/07/2022 - 08:30 tot 11:00
25/07/2022 - 08:30 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
06/07/2022 - 17:00
Einddatum: 
18/07/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
1040 kavels
Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
187

Ongebruikt, beschadigde verpakking, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
188

Ongebruikt, beschadigde verpakking, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
208

Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
227

Ongebruikt, Master Top Wismop en emmer set met 5 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos, B086QG6RW6

Startbod: 
€ 11
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
237

Ongebruikt, MOPEI elektrisch dweilhulpstuk voor Dyson V15/V11/V10/V8/V7-modellen
Zuig & Doekjes
LED-koplamp
Goed voor harde vloeren, B09DG3FTZB

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
355

Ongebruikt, getest en werkend, Handheld Vacuum Cleaner Battery, 6KPa Mini Vacuum Cleaner Battery Bagless, Portable Car Vacuum Cleaner with Washable Filter ; B09FSLQD2T

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
358

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Handheld Vacuum Cleaner Battery, 6KPa Mini Vacuum Cleaner Battery Bagless, Portable Car Vacuum Cleaner with Washable Filter ; B09FSLQD2T

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
464

Ongebruikt, Fietshelm met ingebouwd LED-licht CE-gecertificeerde fietshelm Fietsen BMX MTB Urban Mobility Skates Helmen voor volwassen mannen en vrouwen Multisportwielskateboard, Large, B08CDS8V5N

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
466

Ongebruikt, Fietshelm met LED-licht CE-certificaten Racefietshelm voor stedelijke woon-werkverkeer E-Scooter Trekking BMX-helm Jeugdhelm MTB-scooterhelm Fietshelm Skateboardhelm, B0932WYX6P

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
478

Ongebruikt, ok; JOLY FANG Bagagedragertas, fietstas voor bagagedrager, fiets dubbele tas, waterdicht, scheurvaste fietstas met regenbescherming, 30 l ; 42*33*7 , B092J2M76K

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
601

Ongebruikt, getest en werkend, VICTGOAL Fietshelm Volwassenen Fietshelm Racefiets met Magnetische Vizier Beschermende Bril met LED Achterlicht 57-61 cm, B07GB3KH74

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
602

Ongebruikt, getest en werkend, VICTGOAL Fietshelm met LED Achterlicht Mountainbike Helm voor Heren Dames Fietshelm MTB met Afneembaar Vizier 57-61 CM, B08DCHM6YS

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
603

Ongebruikt, getest en werkend, vizier ontbreekt, VICTGOAL Fietshelm met LED Achterlicht Mountainbike Helm voor Heren Dames Fietshelm MTB met Afneembaar Vizier 57-61 CM, B08DCHM6YS

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
604

Ongebruikt, VICTGOAL Fietshelm met LED Achterlicht Fietshelm Racefiets voor Volwassenen Heren Dames 57-61 CM, B07R6QCGW2

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
607

Plm 5 stuks, 4 x ongebruikt, 1 x gebruikssporen, combipedalen, multifunctioneel pedaal, dubbelzijdig, lichte nylonvezel fietspedalen voor BMX mountainbike spin trekking bike, B08SJR69G4

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
608

Ongebruikt, Magene C406 Fietscomputer 2,5inch LCD-scherm Waterdichte GPS Draadloos Smart Mountain Road Fietsmonitor Fietsgegevens, B08D8VJH32

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
609

Ongebruikt, Magene C406 Fietscomputer 2,5inch LCD-scherm Waterdichte GPS Draadloos Smart Mountain Road Fietsmonitor Fietsgegevens, B08D8VJH32

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
610

Ongebruikt, iGPSPORT GPS fietscomputer iGS20E draadloze waterdichte fietscomputer, B01HRBQ5X0

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
611

Ongebruikt, iGPSPORT GPS fietscomputer iGS20E draadloze waterdichte fietscomputer, B01HRBQ5X0

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
612

Ongebruikt, iGPSPORT GPS fietscomputer iGS20E draadloze waterdichte fietscomputer, B01HRBQ5X0

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
613

Ongebruikt, iGPSPORT GPS fietscomputer iGS20E draadloze waterdichte fietscomputer, B01HRBQ5X0

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
614

Ongebruikt, 2x Magene S3+ Snelheids-/Cadanssensor Voor Fietsen, ANT+/Bluetooth 4.0 Draadloze Fietstoerentalsensor, B085Q5C62J

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
615

Ongebruikt, 2x Magene S3+ Snelheids-/Cadanssensor Voor Fietsen, ANT+/Bluetooth 4.0 Draadloze Fietstoerentalsensor, B085Q5C62J

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
616

1 x Ongebruikt, 1 x Lichte gebruikssporen, 2x Magene S3+ Snelheids-/Cadanssensor Voor Fietsen, ANT+/Bluetooth 4.0 Draadloze Fietstoerentalsensor, B085Q5C62J

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
618

Lichte gebruikssporen, Logas Wielertrui Pro Heren Large 5D Gel Padded Ademend Wielertrui Man MTB Wear, B07PGM1RMT

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
619

Ongebruikt, Logas wielertrui set heren XXL fietsshirt korte mouwen + MTB broek met broekzeem Eenkleurig racepak

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
620

Ongebruikt, Souke Sports 4D gewatteerde fietsbroek 4XL, voor heren, Ademende sneldrogende fietsbroek

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
621

Ongebruikt, ALLY MTB broek heren Large, mountainbike fietsbroek heren kort, outdoor sport fietsbroek heren shorts, B01M1NQE4W

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
622

Ongebruikt, WOSAWE heren fietsjack zwart XXL, winddicht waterdicht MTB mountainbike jack voor fietsen, joggen en wandelen

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
623

Ongebruikt, 10 x KAPVOE Meekleurende Fietsbril, verschillende montuurkleuren, TR90 Frame voor Heren Dames Heldere Sport Zonnebril Sport Fietsen MTB Fietsbril Sportbril Rijden Vissen Hardlopen, B0957JY8VQ

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
624

Ongebruikt, 5 x KAPVOE Gepolariseerde Fietsbril Met 4 Verwisselbare Lens, verschillende montuurkleuren, TR90 Sport Zonnebril Running MTB Fiets Accessoires

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
691

Lichte gebruikssporen, gereset naar 00000, HBselect fietsslot met cijfercode 5 cijferrijen fietskettingslot 1000 mm * 38 mm 750 g voor fietsen, motorfietsen, B07RHYTTVX

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
692

Ongebruikt, VICKSONGS Fietsslot, Fietskettingslot,85cm Kettingslot met Hoog Veiligheidsniveau (360 graden draaibaar slot,2 sleutels,8mm diameter) Slot voor Fiets Motor Grill Deur en Hek (Zwart)

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
698

Ongebruikt, SILI Universele Scooter & Fiets Muurbeugel, B09793K5QG

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
699

Ongebruikt, Master Lock Gecertificeerde Boeien fietsslot, Anti-diefstalslot – Police Approved [9 scharnierende schakel] [55 cm] 8290EURDPRO - Voor Elektrische scooters, Fietsen, Motorfietsen, B000XRQ8UG

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
701

Plm 5 stuks, ongebruikt

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
704

Plm 3 stuks, ongebruikt

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
843

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Dawoo 2800W Power Levelless Pet Dog Cat Snelle ontvochtiger Föhn,Kan worden gebruikt om watervlekken op oppervlakken van huisdieren, auto's en fietsen te drogen. (zwart A)

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
844

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Dawoo 2800W Power Levelless Pet Dog Cat Snelle ontvochtiger Föhn,Kan worden gebruikt om watervlekken op oppervlakken van huisdieren, auto's en fietsen te drogen. (zwart A)

Filter op categorie