8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, volledig, COSY AND DOZY Chill DeLuxe kattenligbed voor wandmontage L90 x B41 cm, met matras 3 cm, gewicht 4,5 kg, wandligbed voor katten tot 25 kg lichaamsgewicht, B07KGHHB1M
Ongebruikt, getest en werkend, PETKIT Automatische RVS voerbak 3L, app-bediening, programmeerbare portiecontrole 5-200g per maaltijd & 20s Voice Recorder Huisdieren Slimme dispenser voor middelgrote grote honden Katten, B09JFK8BCQ
Ongebruikt, getest en werkend, PETKIT Automatische RVS voerbak 5L, app-bediening, programmeerbare portiecontrole 5-200g per maaltijd & 20s Voice Recorder Huisdieren Slimme dispenser voor middelgrote grote honden Katten, B09JFK8BCQ
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 1 geurflacon ontbreekt, Petkit Pura X zelfreinigend kattentoilet XSecure/geurverwijderaarl/APP Control automatisch kattentoilet voor meerdere katten , B08YJGW3JL
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Matje voor toestel + 1 geurflacon ontbreekt, Petkit Pura X zelfreinigend kattentoilet XSecure/geurverwijderaarl/APP Control automatisch kattentoilet voor meerdere katten , B08YJGW3JL
Ongebruikt, Plankbeugels, 250 mm wandplank, opvouwbare console voor zwaar gebruik, plankbeugels Zwevende plankbeugels
Maximaal draagvermogen 30kg
metaal staal
Mat zwart
4 stuks (10in/250mm), exclusief plank, B09BKQS5GX
Ongebruikt, beschadigde verpakking, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, beschadigde verpakking, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Ongebruikt, Master Top Wismop en emmer set met 5 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos, B086QG6RW6
Ongebruikt, MOPEI elektrisch dweilhulpstuk voor Dyson V15/V11/V10/V8/V7-modellen
Zuig & Doekjes
LED-koplamp
Goed voor harde vloeren, B09DG3FTZB
Ongebruikt, getest en werkend, Handheld Vacuum Cleaner Battery, 6KPa Mini Vacuum Cleaner Battery Bagless, Portable Car Vacuum Cleaner with Washable Filter ; B09FSLQD2T
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Handheld Vacuum Cleaner Battery, 6KPa Mini Vacuum Cleaner Battery Bagless, Portable Car Vacuum Cleaner with Washable Filter ; B09FSLQD2T
OneTigris X-Destroyer K9 Hondenharnas, tactisch hondentuig, 3 handgrepen, heavy duty, met metalen gespen, L, coyote brown
Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)
Ongebruikt, ok, OneTigris X-Destroyer K9 Hondenharnas, tactisch hondentuig, 3 handgrepen, heavy duty, met metalen gespen, XL, rangergroen , B09C7T1VS4
Ongebruikt, Zwart Large, OneTigris K9 X-Destroyer Hondenharnas, tactisch hondentuig, 3 handgrepen, heavy duty, metalen gespen , B08ML89V8Z
Ongebruikt, getest en werkend, REDSTORM 2.4G Wireless PC Headset, Wireless Gaming Headset with Removable Noise Cancelling Microphone, Stereo Surround Sound, Volume Control, RGB Light, Gaming Headphones for PC, MAC, PS4, PS5 , B091342N13
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Dawoo 2800W Power Levelless Pet Dog Cat Snelle ontvochtiger Föhn,Kan worden gebruikt om watervlekken op oppervlakken van huisdieren, auto's en fietsen te drogen. (zwart A)
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Dawoo 2800W Power Levelless Pet Dog Cat Snelle ontvochtiger Föhn,Kan worden gebruikt om watervlekken op oppervlakken van huisdieren, auto's en fietsen te drogen. (zwart A)
Ongebruikt, volledig, ok, verpakking ontbreekt, Umi Cat krabpaal kleine prachtige houten sisalkrabber met bungelende bal interactief speelgoed beige 45 cm, B08K8WY8J8
Ongeopend, afwasbaar kussen voor honden/… (Pink, 62x52 cm) ; B08LNVX4FT
Ongeopend, afwasbaar kussen voor honden/… (Pink, 62x52 cm) ; B08LNVX4FT
Ongebruikt, NUTRSPIN APP/WIFI automatische voederbak VOOR DOG CAT SMART DELIVER, B09HN46WPP
Ongebruikt, Feandrea hondenbed, grote hondenbank, overtrek afneembaar en wasbaar in de machine, bruin, B07C8J1GLL
Onbebruikt, PETKIT Automatische kattenvoerautomaat, B08GS1CPHH
Ongebruikt, Pippa & Max's Krabpaal voor katten Van vloer tot plafond 215 cm-280 cm (grijs) X-Large Activiteiten Krabpaal, B07TMDQNYZ
Ongebruikt, BARMI Opvouwbare kattenbak met bovenopening en scheplade voor kattenbakvulling voor middelgrote en grote katten, B099688JLJ
Ongebruikt, volledig, ok, ALLISANDRO Verstelbaar looprooster DIY loopstal puppyuitloop met deur voor kleine dieren en cavia's Rabbit Bunny Guinea Pig Playpen zwart [35x35cm X12 panelen], B09MFCG39M
Ongebruikt, volledig, ok, FEANDREA hondenbox, transportbox voor auto, hondentransportbox, opvouwbare kattenbox gemaakt van Oxford stof, 91 x 63 x 63 cm,Zwart, B00TI0V2XC
Ongebruikt, volledig, ok, FEANDREA hondenbox, transportbox voor auto, hondentransportbox, opvouwbare kattenbox gemaakt van Oxford stof, 91 x 63 x 63 cm,Zwart, B00TI0V2XC
Ongebruikt, ok, FEANDREA krabpaal, krabpaal gemaakt van houtsnippers, vintage bruin ; 44 x 28 x 61 centimeter ; B08XTQHXQY
Minieme gebruikssporen, ok, FEANDREA krabpaal, krabpaal gemaakt van houtsnippers, vintage bruin ; 44 x 28 x 61 centimeter ; B08XTQHXQY
Ongebruikt, FEANDREA Hondendraagtas, opvouwbare stoffen hondendraagtas, 50 x 35 x 35 cm, donkerblauw, B01FLQYWEC
Ongebruikt, FEANDREA hondenmand, afneembare hoes, 110x75x27cm, donkergrijs, B08BBZJ4PJ
Ongebruikt, FEANDREA Krabpaal met Krabplank Platforms voor Kat Zachte Pluche 115cm Post Volledig Sisal Verpakt Beige PCT141M01, B0928PRTQL
Ongebruikt, getest en werkend, Eloklem Volautomatische broedmachine, broedmachine voor maximaal 56 kippeneieren Broedmachine met LED en temperatuurweergave Temperatuur-vochtigheidsalarm (light up the egg-versie), B09ND22R7V
Ongebruikt, ok, SONGMICS Pet Exercise Play Pen with Bottom, 20 Panels, DIY Enclosure Fence Cage for Small Animals, Guinea Pigs, Hamsters, Bunnies, Pet Run and Crate, White LPC02W
Ongebruikt, ok, SONGMICS Pet Exercise Play Pen with Bottom, 20 Panels, DIY Enclosure Fence Cage for Small Animals, Guinea Pigs, Hamsters, Bunnies, Pet Run and Crate, White LPC02W
Ongebruikt, getest en werkend, Edipets Automatische Kattenvoerdispenser, Kattenvoerbak, Tijdcontrole, Tot 6 maaltijden per dag, 3,5L, Geschikt voor kleine en middelgrote huisdieren (wit), B09PNSJPZL