Consumentengoederen

Veiling nr: 
2773

Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

 

Kijkdag(en)
16/07/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
22/07/2022 - 08:30 tot 11:00
25/07/2022 - 08:30 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
06/07/2022 - 17:00
Einddatum: 
18/07/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
1040 kavels
Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
187

Ongebruikt, beschadigde verpakking, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
188

Ongebruikt, beschadigde verpakking, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
208

Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
227

Ongebruikt, Master Top Wismop en emmer set met 5 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos, B086QG6RW6

Startbod: 
€ 11
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
237

Ongebruikt, MOPEI elektrisch dweilhulpstuk voor Dyson V15/V11/V10/V8/V7-modellen
Zuig & Doekjes
LED-koplamp
Goed voor harde vloeren, B09DG3FTZB

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
355

Ongebruikt, getest en werkend, Handheld Vacuum Cleaner Battery, 6KPa Mini Vacuum Cleaner Battery Bagless, Portable Car Vacuum Cleaner with Washable Filter ; B09FSLQD2T

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
358

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Handheld Vacuum Cleaner Battery, 6KPa Mini Vacuum Cleaner Battery Bagless, Portable Car Vacuum Cleaner with Washable Filter ; B09FSLQD2T

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
460

Ongebruikt, Skateboard/Skate Bescherming Set met Helm Helm met 6 stuks Elleboog Knie Pols Pads voor Kinderen BMX/Skateboard/Scooter, Medium, B01DG5L338

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
461

Ongebruikt, Skateboard/Skate Bescherming Set met Helm Helm met 6 stuks Elleboog Knie Pols Pads voor Kinderen BMX/Skateboard/Scooter, Medium, B01DG5L339

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
462

Ongebruikt, Skateboard/Skate Bescherming Set met Helm Helm met 6 stuks Elleboog Knie Pols Pads voor Kinderen BMX/Skateboard/Scooter, Medium, B01DG5L340

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
463

Ongebruikt, Skate protectorenset met helm, kniepads, elleboogpads met polsbeschermers voor skaten, skateboarden, scooters, skaten, BMX bike LARGE ; B085Y1RNFQ

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
465

Ongebruikt, zwart, SMALL 48-52cm , Skateboard/Skate Protection Pads Set with Helmet-SymbolLife Helmet with 6pcs Elbow Knee Wrist Pads for Kids Youths BMX/Scooter/Cycling/Rollerblading for Head SMALL (48-52cm) Black , B01DG5L2E8

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
601

Ongebruikt, getest en werkend, VICTGOAL Fietshelm Volwassenen Fietshelm Racefiets met Magnetische Vizier Beschermende Bril met LED Achterlicht 57-61 cm, B07GB3KH74

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
602

Ongebruikt, getest en werkend, VICTGOAL Fietshelm met LED Achterlicht Mountainbike Helm voor Heren Dames Fietshelm MTB met Afneembaar Vizier 57-61 CM, B08DCHM6YS

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
603

Ongebruikt, getest en werkend, vizier ontbreekt, VICTGOAL Fietshelm met LED Achterlicht Mountainbike Helm voor Heren Dames Fietshelm MTB met Afneembaar Vizier 57-61 CM, B08DCHM6YS

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
604

Ongebruikt, VICTGOAL Fietshelm met LED Achterlicht Fietshelm Racefiets voor Volwassenen Heren Dames 57-61 CM, B07R6QCGW2

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
634

Ongebruikt, OXYGEN ADVANTAGE SPORTMASKER
Ontworpen door ademhalingsdeskundige Patrick McKeown
Hoogtetraining op zeeniveau, trainingsmasker, fitnessmasker en sportmasker, B07P1ST479

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
635

Ongebruikt, OXYGEN ADVANTAGE SPORTMASKER
Ontworpen door ademhalingsdeskundige Patrick McKeown
Hoogtetraining op zeeniveau, trainingsmasker, fitnessmasker en sportmasker, B07P1ST479

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
636

Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
637

Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
638

Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
639

Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
640

Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
843

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Dawoo 2800W Power Levelless Pet Dog Cat Snelle ontvochtiger Föhn,Kan worden gebruikt om watervlekken op oppervlakken van huisdieren, auto's en fietsen te drogen. (zwart A)

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
844

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Dawoo 2800W Power Levelless Pet Dog Cat Snelle ontvochtiger Föhn,Kan worden gebruikt om watervlekken op oppervlakken van huisdieren, auto's en fietsen te drogen. (zwart A)

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
947

Ongebruikt, ok, volledig, RPNB Kluis,Elektronische Kluis, Digitale Kluis, Veiligheidskluis, Stalen Vergrendelingsbouten, Inbouw in Muur of Vloer 8.5L, B08QCQLZ3L

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
948

Ongebruikt, ok, volledig, RPNB Kluis,Elektronische Kluis, Digitale Kluis, Veiligheidskluis, Stalen Vergrendelingsbouten, Inbouw in Muur of Vloer 8.5L, B08QCQLZ3L

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 23
Afgelopen
Kavel nr: 
949

Ongebruikt, KNOXSAFE KS0KP1602E KNOXPRO 2, 16 l, professionele kluis voor waardevolle voorwerpen en documenten, anti-bounce veiligheidsslot, zwart, 35 x 25 x 25 cm (l x b x h), B07BYSR1KV

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
961

Ongebruikt, ok, Westt Torque Modulaire Motorhelm, SMALL, Mat Zwart, Dubbel Vizier Scooter Scooter Motorhelm Vrouw en Man ECE Goedgekeurd, Medium, B08SZV2BP9

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
962

Ongebruikt, WESTT Torque motorhelm M, met opklapbare helm In schokbestendige motorhelm In integraalhelm voor heren en dames I ECE-gecertificeerd in mat Grijs IM (57-58cm)

Startbod: 
€ 13
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
963

Ongebruikt, WESTT Cross X motorhelm Medium matzwart I motorcrosshelm I motorcrosshelm met vizier I cross-helm heren I fullface-helm I MTB-helm I quad-helm I ECE-gecertificeerd

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
964

Ongebruikt, matzwart , WESTT Cross X Motorrad Helm I Motocross Helm I Motorradhelm I Motocross Helm mit Visier I Cross Helm Herren I Fullface Helm I MTB Helm I Quad Helm I ECE Zertifiziert l B07HKLKPF8

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
965

Ongebruikt, ok, WESTT Storm X Integraalhelm XL 61cm, motorhelm, zwart-mat, innovatieve smarthelm, schokbestendige motorhelm, integraalhelm voor heren en dames, mopedhelm, ECE-gecertificeerd , B08TG1TZ21

Startbod: 
€ 13
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 51
Afgelopen
Kavel nr: 
966

Ongebruikt, ok, Westt Torque Modulaire Motorhelm, X-LARGE, Mat Zwart, Dubbel Vizier Scooter Scooter Motorhelm Vrouw en Man ECE Goedgekeurd, X-Large, B07HY6Y1JG

Startbod: 
€ 13
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
967

Ongebruikt,WESTT Torque Motorhelm Large, integraalhelm, kleur zwart, opvouwbare motorhelm, schokbestendige motorhelm, integraalhelm voor heren en dames, scooterhelm, ECE-gecertificeerd , B07HY6Y1JG

Startbod: 
€ 11
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
968

Minieme gebruikssporen, ok, beschadigde doos, Westt Torque Modulaire Motorhelm, X-LARGE, Mat Zwart, Dubbel Vizier Scooter Scooter Motorhelm Vrouw en Man ECE Goedgekeurd, X-Large, B07HY6Y1JG

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
969

Ongebruikt, ISSYZONE Verwarmbare handschoenen M, heren dames, waterdichte winterhandschoenen, winddicht verwarmde handschoenen met batterijen, B09B937XR9

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
970

Lichte gebruikssporen, ISSYZONE Verwarmbare motorhandschoenen L, verwarmde winterhandschoenen met 2500 mAh batterij, B09B6ZQ9LX

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
973

Ongebruikt, KEMIMOTO verwarmbare motorhandschoenen M

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
974

Ongebruikt, ISSYZONE Motorhandschoenen voor de winter, waterdicht, beschermende handschoenen voor motorfiets en winter, B07HL1ZWKZ

Pagina's

Filter op categorie