Consumentengoederen

Veiling nr: 
2773

Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

 

Kijkdag(en)
16/07/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
22/07/2022 - 08:30 tot 11:00
25/07/2022 - 08:30 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
06/07/2022 - 17:00
Einddatum: 
18/07/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
1040 kavels
Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
460

Ongebruikt, Skateboard/Skate Bescherming Set met Helm Helm met 6 stuks Elleboog Knie Pols Pads voor Kinderen BMX/Skateboard/Scooter, Medium, B01DG5L338

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
461

Ongebruikt, Skateboard/Skate Bescherming Set met Helm Helm met 6 stuks Elleboog Knie Pols Pads voor Kinderen BMX/Skateboard/Scooter, Medium, B01DG5L339

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
462

Ongebruikt, Skateboard/Skate Bescherming Set met Helm Helm met 6 stuks Elleboog Knie Pols Pads voor Kinderen BMX/Skateboard/Scooter, Medium, B01DG5L340

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
463

Ongebruikt, Skate protectorenset met helm, kniepads, elleboogpads met polsbeschermers voor skaten, skateboarden, scooters, skaten, BMX bike LARGE ; B085Y1RNFQ

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
465

Ongebruikt, zwart, SMALL 48-52cm , Skateboard/Skate Protection Pads Set with Helmet-SymbolLife Helmet with 6pcs Elbow Knee Wrist Pads for Kids Youths BMX/Scooter/Cycling/Rollerblading for Head SMALL (48-52cm) Black , B01DG5L2E8

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
601

Ongebruikt, getest en werkend, VICTGOAL Fietshelm Volwassenen Fietshelm Racefiets met Magnetische Vizier Beschermende Bril met LED Achterlicht 57-61 cm, B07GB3KH74

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
602

Ongebruikt, getest en werkend, VICTGOAL Fietshelm met LED Achterlicht Mountainbike Helm voor Heren Dames Fietshelm MTB met Afneembaar Vizier 57-61 CM, B08DCHM6YS

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
603

Ongebruikt, getest en werkend, vizier ontbreekt, VICTGOAL Fietshelm met LED Achterlicht Mountainbike Helm voor Heren Dames Fietshelm MTB met Afneembaar Vizier 57-61 CM, B08DCHM6YS

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
604

Ongebruikt, VICTGOAL Fietshelm met LED Achterlicht Fietshelm Racefiets voor Volwassenen Heren Dames 57-61 CM, B07R6QCGW2

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
634

Ongebruikt, OXYGEN ADVANTAGE SPORTMASKER
Ontworpen door ademhalingsdeskundige Patrick McKeown
Hoogtetraining op zeeniveau, trainingsmasker, fitnessmasker en sportmasker, B07P1ST479

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
635

Ongebruikt, OXYGEN ADVANTAGE SPORTMASKER
Ontworpen door ademhalingsdeskundige Patrick McKeown
Hoogtetraining op zeeniveau, trainingsmasker, fitnessmasker en sportmasker, B07P1ST479

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
636

Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
637

Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
638

Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
639

Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
640

Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
947

Ongebruikt, ok, volledig, RPNB Kluis,Elektronische Kluis, Digitale Kluis, Veiligheidskluis, Stalen Vergrendelingsbouten, Inbouw in Muur of Vloer 8.5L, B08QCQLZ3L

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
948

Ongebruikt, ok, volledig, RPNB Kluis,Elektronische Kluis, Digitale Kluis, Veiligheidskluis, Stalen Vergrendelingsbouten, Inbouw in Muur of Vloer 8.5L, B08QCQLZ3L

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 23
Afgelopen
Kavel nr: 
949

Ongebruikt, KNOXSAFE KS0KP1602E KNOXPRO 2, 16 l, professionele kluis voor waardevolle voorwerpen en documenten, anti-bounce veiligheidsslot, zwart, 35 x 25 x 25 cm (l x b x h), B07BYSR1KV

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
961

Ongebruikt, ok, Westt Torque Modulaire Motorhelm, SMALL, Mat Zwart, Dubbel Vizier Scooter Scooter Motorhelm Vrouw en Man ECE Goedgekeurd, Medium, B08SZV2BP9

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
962

Ongebruikt, WESTT Torque motorhelm M, met opklapbare helm In schokbestendige motorhelm In integraalhelm voor heren en dames I ECE-gecertificeerd in mat Grijs IM (57-58cm)

Startbod: 
€ 13
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
963

Ongebruikt, WESTT Cross X motorhelm Medium matzwart I motorcrosshelm I motorcrosshelm met vizier I cross-helm heren I fullface-helm I MTB-helm I quad-helm I ECE-gecertificeerd

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
964

Ongebruikt, matzwart , WESTT Cross X Motorrad Helm I Motocross Helm I Motorradhelm I Motocross Helm mit Visier I Cross Helm Herren I Fullface Helm I MTB Helm I Quad Helm I ECE Zertifiziert l B07HKLKPF8

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
965

Ongebruikt, ok, WESTT Storm X Integraalhelm XL 61cm, motorhelm, zwart-mat, innovatieve smarthelm, schokbestendige motorhelm, integraalhelm voor heren en dames, mopedhelm, ECE-gecertificeerd , B08TG1TZ21

Startbod: 
€ 13
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 51
Afgelopen
Kavel nr: 
966

Ongebruikt, ok, Westt Torque Modulaire Motorhelm, X-LARGE, Mat Zwart, Dubbel Vizier Scooter Scooter Motorhelm Vrouw en Man ECE Goedgekeurd, X-Large, B07HY6Y1JG

Startbod: 
€ 13
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
967

Ongebruikt,WESTT Torque Motorhelm Large, integraalhelm, kleur zwart, opvouwbare motorhelm, schokbestendige motorhelm, integraalhelm voor heren en dames, scooterhelm, ECE-gecertificeerd , B07HY6Y1JG

Startbod: 
€ 11
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
968

Minieme gebruikssporen, ok, beschadigde doos, Westt Torque Modulaire Motorhelm, X-LARGE, Mat Zwart, Dubbel Vizier Scooter Scooter Motorhelm Vrouw en Man ECE Goedgekeurd, X-Large, B07HY6Y1JG

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
969

Ongebruikt, ISSYZONE Verwarmbare handschoenen M, heren dames, waterdichte winterhandschoenen, winddicht verwarmde handschoenen met batterijen, B09B937XR9

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
970

Lichte gebruikssporen, ISSYZONE Verwarmbare motorhandschoenen L, verwarmde winterhandschoenen met 2500 mAh batterij, B09B6ZQ9LX

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
973

Ongebruikt, KEMIMOTO verwarmbare motorhandschoenen M

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
974

Ongebruikt, ISSYZONE Motorhandschoenen voor de winter, waterdicht, beschermende handschoenen voor motorfiets en winter, B07HL1ZWKZ

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
975

Ongebruikt, ISSYZONE Motorhandschoenen voor de winter, waterdicht, beschermende handschoenen voor motorfiets en winter, B07HL1ZWKZ

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
976

Ongebruikt, ISSYZONE Motorhandschoenen voor de winter, waterdicht, beschermende handschoenen voor motorfiets en winter, B07HL1ZWKZ

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
987

Ongebruikt, U-Power Blue S1P SRC veiligheidsschoenen 41 Blauw, B06ZYTNZYH

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
988

Ongebruikt, beschadigde doos, U-Power S1P SRC veiligheidsschoenen, grijs/groen, 44, B06ZZP99NJ

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
989

Ongebruikt, U-Power S3 SRC veiligheidsschoenen, grijs/groen, 45, B075R8LDRT

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
990

Lichte gebruikssporen, U-Power veiligheidsschoenen, blauw, S1P SRC, 43, B07115XQPM

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
991

Ongebruikt, Diadora S3 Glove veiligheidschoenen, 42

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
992

Ongebruikt, Utility Diadora veiligheidschoen Run NET AIRBOX Low S1P SRC, 44, B084Q5PL7B

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
993

Ongebruikt, Uvex 1 Sport Veiligheidschoen, B076PRQPGV

Pagina's

Filter op categorie