Ongebruikt, ok, Renogy 175W 12V Solarpanel flexibles monokristallines Solarmodul Silizium Solarzelle Photovoltaik für Wohnmobil Camping Boote
Ongebruikt, Allit AG Aluplus werkkoffer met beschermschuim (nog uit te snijden)
Maximaal draagvermogen 30kg
metaal staal
Mat zwart
4 stuks (10in/250mm), exclusief plank, B09BKQS5GX
Ongebruikt, Wasserstein Zonnepaneel met 13,1 ft/4 m kabel met 2 W 5 V opladen, alleen compatibel met Arlo Essential Spotlight (verpakking van 3 stuks, zwart) (niet compatibel met Arlo Ultra, Pro 3, Pro 2, Pro, HD, Floodlight), B08MT9QNCF
Ongebruikt, SWAREY Zonnepaneel 100W Opvouwbaar Type C (PD 60W) 2 USB-uitgangen 1 DC-uitgang (18V) IP67 Waterdichte zonnelader voor Powerstation Tablet Camping RV Wandelen, B08YJM5TPL
Lichte gebruikssporen , maar transportschade : Rechterhoek vooraan plastiek gebroken/ontbreekt , getest en werkend, Donner DEK-610 Full-Size 61-Key Electric Keyboard with LCD Kit , Electric Piano with Music Stand, Microphone and Piano App, Supports MP3/USB MIDI/Audio/Microphone/Headphones/Sustain Pedal , B08CZV1JQJ
Lichte gebruikssporen, ok Eastar Viool EVA-330 Vario-set van 4/4 massief hout, met harde koffer, schoudersteun, colophonium, twee vellen, clip-on tuner en extra snaren voor studenten, kinderen, volwassenen (EVA-330) ; B07T4G24Z8
Lichte gebruikssporen, ok, Vangoa A Stijl Mandoline Akoestisch Elektrisch Mahonie Mandolines-instrument met Beginnersset, Rood, B07RGVBY4V
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Roll Up Piano, 88 Keys Flexible Roll-Up Piano Portable Roll-Up Piano Built-in 1100 mAh Li-on Battery , B083KB9TD2
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, LEKATO 2.4 GHz Gitaar Draadloze Systeem Met 8 Uur Runtime Draadloze Gitaar Zender Ontvanger Oplaadbaar ; B08QCFN15H
3x Getest en werkend, licht beschadigde doosjes, Vivlex Draadloos gitaarsysteem, gitaarzender, ontvangerset, 2,4 GHz, 6 kanalen, draadloos audiosysteem voor elektrische gitaar, basviool, toetsenbord, ingebouwde batterij, 8 uur werktijd , B0957CKXTL
Ongebruikt, ok, Moukey Wireless Page Turner Pedal, USB Rechargeable Page Flip Pedal for Tablets, Black , B07HQ96MYV
Minieme gebruikssporen, ok, Gecko Kalimba 17 toetsen Thumb Piano duimpiano Eva-high-performance beschermbox, mahonie ,
Ongebruikt, getest en werkend, RenFox Toetsenbord piano voor kinderen, digitaal piano elektronisch 61 keys, met microfoon, speelgoedtoetsenbord,
Ongebruikt, microfoon en adapter ( standaard USB) ontbreken, getest en werkend, RenFox Toetsenbord piano voor kinderen, digitaal piano elektronisch 61 keys, speelgoedtoetsenbord,