Minieme sporen, getest en werkend, fabrieksinstellingen, Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8,7 inch Wi-Fi Android Tablet, grijs 32GB
Lcihte gebruikssporen, getest en werkend, fabrieksinstellingen , Samsung Galaxy Tab A8 - Tablet, ca. 26,67 cm (10,5 "), 64 GB, WLAN, Android, Grey , 8806092947696
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 10 inch tablet, Android tablet, quad-core processor, 1980 x 800 IPS HD display, 2 GB RAM, 32 GB ROM, SIM, 3G Wi-Fi, Bluetooth, GPS, Google certificate (blue) , B08M5QBWT3
Ongebruikt, getest en werkend, gereset, Xiaomi Pad 5 6GB RAM 256GB Pearl White , 6934177755699
Ongebruikt, getest en werkend, gereset, Xiaomi Pad 5 6GB RAM 128GB Pearl White , 6934177752766
Ongebruikt, getest en werkend, gereset, Xiaomi Pad 5 6GB RAM 256GB Cosmic Gray , 6934177748448
Lichte gebruikssporen, originele laadkabel ontbreekt,, getest en werkend, gereset, Xiaomi Pad 5 6GB RAM 256GB Cosmic Gray , 6934177748448
Ongebruikt, getest en werkend, gereset, Xiaomi Pad 5 6GB RAM 128GB Cosmic Gray , 6934177748448
Ongebruikt, ok, compleet, Smatree Muziekstandaard iPad vloerstandaard, iPad Mini 6 8,3 inch montagehouder 360 graden draaibare in hoogte verstelbare tabletstandaard , voet 5,8kg, compatibel met 7,9 10 11 12,9 inch iPad Pro Air, stabiel en veilig, zwart , B09Q5G226K
2x Ongebruikt, getest en werkend, Juicet UV-5R E Walkie-Talkie, Dual Band VHF/UHF with LED Indicator, 128 Memory Channels, Portable 2-Way Radio, Professional and Easy to Use (Black, Pack of 1) B09GW1L4BT
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, fabrieksinstellingen, Xiaomi Redmi Note 11S Smartphone 6,43" FHD+ DotDisplay, 90Hz FHD+ AMOLED DotDisplay, 33W Prosnellading Dual-SIM 6G+64GB Graphitgrijs , 6934177769191
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, factory settingss , Xiaomi Redmi Note 11 128gb Graphite Grey, 4G - 128GB , 6934177767333
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, factory settings, Xiaomi Redmi Note 11 64gb Graphite Grey, 4GB + 128GB , 6934177768187
Ongebruikt, getest en werkend, Solar Power Bank 30000 mAh, 10 W Qi Wireless Solar Charger with LED Light, 18 W Quick Charge Portable Charger USB C Input, Waterproof Backup Battery ; B09KH7L6FL
Ongebruikt, getest en werkend, accessoires ontbreken , Solar Power Bank 30000 mAh, 10 W Qi Wireless Solar Charger with LED Light, 18 W Quick Charge Portable Charger USB C Input, Waterproof Backup Battery ; B09KH7L6FL
Getest en werkend, accessoires en verpakking ontbreken , Solar Power Bank 30000 mAh, 10 W Qi Wireless Solar Charger with LED Light, 18 W Quick Charge Portable Charger USB C Input, Waterproof Backup Battery ; B09KH7L6FL
Ongebruikt, getest en werkend, Solar Power Bank 30000 mAh, 10 W Qi Wireless Solar Charger with LED Light, 18 W Quick Charge Portable Charger USB C Input, Waterproof Backup Battery ; B09S384N8X
Ongebruikt, getest en werkend, Garsentx Gemotoriseerde Pan met afstandsbediening, Tilt adapter montagehouder, 355 graden draaibaar, met gemotoriseerde afstandsbediening, video, draaibare statiefkop voor actiecamera's, smartphone, B08R38NY6Q
Ongebruikt, SMALLRIG Opvouwbare telefoonkooi met handvat voor iPhone 13/13 Pro/Pro Max en smartphones 3111, exclusief accessoires, B09KZRBHCF
Ongebruikt, SmallRig Video Kooi Smartphone Rig Kit 2 Stuks Fotografie Film Maken Mobiele Telefoon Video Stabilizer Houder Kit voor iPhone 12 Pro-3175, B08W8BHMLS
Ongebruikt, Smatree Uittrekbare polen/selfiestick met statief en OSMO Pocket Houder voor DJI OSMO Pocket 2 / OSMO Pocket/OSMO Action/GoPro Hero 2018, Hero 8/7/6/5/4/3+/3/Session/Fusion voor compacte camera's/mobiele telefoons, B07S2V9YQG
Ongebruikt, Smatree dji Osmo Pocket 2 Power Stick-oplader, 5000mAh snel opladen, compatibel met dji Osmo Pocket 2 en dji Osmo Pocket 1, batterijgreep met 1/4'' schroefdraadpoort (verbeterde versie), B09MH5P2TV
Ongebruikt, ISSYZONE Motorfiets-telefoonhouder, universele stuurhouder voor Street Bike Sport Bike Scooter Cruiser voor iPhone X/XS/6/6s - tot 4,5-6,0 inch, con porta caricatore USB, Met USB plastic laadpoort, B07DF6HM7L
Ongebruikt, getest en werkend, LC.IMEEKE 3-in-1 magnetische draadloze oplader met nachtlampje, snel inductief Qi-laadstation, magnetische draadloze oplader, compatibel met iWatch 5/4/3/2, Airpods Pro/2, iPhone 12/12 Pro/12 Max/12 Mini , B093SPNPYR
Lichte gebruikssporen, verpakking ontbreekt , getest en werkend, LC.IMEEKE 3-in-1 magnetische draadloze oplader met nachtlampje, snel inductief Qi-laadstation, magnetische draadloze oplader, compatibel met iWatch 5/4/3/2, Airpods Pro/2, iPhone 12/12 Pro/12 , Max/12 Mini B093SPNPYR
Lichte gebruikssporen, standaard Kabel ontbreekt , getest en werkend, LC.IMEEKE 3-in-1 magnetische draadloze oplader met nachtlampje, snel inductief Qi-laadstation, magnetische draadloze oplader, compatibel met iWatch 5/4/3/2, Airpods Pro/2, iPhone 12/12 Pro/12 , Max/12 Mini B093SPNPYR
Ongebruikt, getest en werkend, LC.IMEEKE 3-in-1 magnetische draadloze oplader met nachtlampje, snel inductief Qi-laadstation, magnetische draadloze oplader, compatibel met iWatch 5/4/3/2, Airpods Pro/2, iPhone 12/12 Pro/12 Max/12 Mini , B093SRJYQ5
Ongebruikt, getest en werkend, PEYOU Lichtring met statief, 12 inch, met houder voor tablet, 30 cm, lichtring met mini-statief en 3 telefoonhouders, 3 modi, 10 helderheid & bluetooth shutter
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, PEYOU Lichtring met statief, 12 inch, met houder voor tablet, 30 cm, lichtring met mini-statief en 3 telefoonhouders, 3 modi, 10 helderheid & bluetooth shutter
2x Lichte gebruikssporen, getest en werkend, LC.IMEEKE 3-in-1 magnetische draadloze oplader met nachtlampje, snel inductief Qi-laadstation, magnetische draadloze oplader, compatibel met iWatch 5/4/3/2, Airpods Pro/2, iPhone 12/12 Pro/12 Max/12 Mini , B093SRJYQ5
Ongebruikt, getest en werkend, OneAmg RGB ringlicht statief, 10 inch LED-ringlicht met statief mobiele telefoon houder en afstandsbediening, 15 RGB-kleurmodi & 10 helderheidsniveaus USB-voeding, ringlicht , B08Q87BZZV
2 stuks, ongebruikt, Baofeng UV-9R Walkie Talkie Radio BF-UV9R IP67 Waterproof Dual Band Radio 8W UV 9R , B07R8PHHF3