8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7
Ongebruikt, volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7
Ongebruikt, Beschadigde doos, Auralum Zwarte douchesysteem met thermostaat, mengkraan met regendouche, handdouche en in hoogte verstelbare douchestang, douchekolom voor douche, B08V57RNS6
Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, Auralum douchesysteem thermostaat, messing douchekraan thermostaat doucheset douche incl. regendouche en handdouche, in hoogte verstelbare douchestang voor badkamer, chroom, ?B09B3GYY2Z
Ongebruikt, Auralum retro douchesysteem met antieke messing fitting, regendouche met in hoogte verstelbare douchekolom, 8 inch regendouchekop, handdouche, vintage messing, B07L69WLFB
Ongebruikt, CECIPA Rhea X304C Douchezuil zonder mengkraan Vierkant douchesysteem Doucheset zonder roestvrijstalen kranen In hoogte verstelbare doucheset chroom
Ongebruikt, CECIPA Rhea X304C Douchezuil zonder mengkraan Vierkant douchesysteem Doucheset zonder roestvrijstalen kranen In hoogte verstelbare doucheset chroom
Gebruikssporen, Auralum Retro Verstelbare Douche Kolom Wandmontage Douche Set Massief Brons Douche Kit voor Badkamer, B07L69WLFB
Ongebruikt, CECIPA Juno X301C Thermostatische douchekolom In hoogte verstelbaar douchesysteem Doucheset met handdouche Doucheset Selecteer waterafgifte, B08GLVXSDH
Ongebruikt, CECIPA Juno X301C Thermostatische douchekolom In hoogte verstelbaar douchesysteem Doucheset met handdouche Doucheset Selecteer waterafgifte, B08GLVXSDH
Ongebruikt, HYDRO HOME Toiletbril Rio Dolomite in wit gelakt hout compatibel / speciaal zuinig, 42,5 x 36,3 cm, B093HG5XBK
Ongebruikt, Homelody Waterval badkuiparmatuur 40 °C thermostaat badmengkraan douchekop badthermostaat met veiligheidsknop mengkraan badkuip, chroom, B07WFZR4SJ
Ongebruikt, Homelody Waterval badkuiparmatuur 40 °C thermostaat badmengkraan douchekop badthermostaat met veiligheidsknop mengkraan badkuip, chroom, B07WFZR4SJ
Ongebruikt, Hausprofi regendouche chroom 12 Zoll Poliert Spiegel, B0795M85J9
Ongebruikt, Onyzpily Bad Kraan met Handdouche Douche Kraan Thermostatische Zwarte Handdouche Regendouche Kraan Douche Bar Set Douche Systeem Set met Douche Set, B07ZVH86SD
Ongebruikt, JUNSOTTOR Thermostatisch Douchesysteem Zwart 12 Inch Douchekraan Douche Set met Handdouche Messing voor Badkuipen, B09DVDKM4L
Ongebruikt, MSV Toiletbril, Hout, Grijs, 42.5x36.5x3 cm, B078WVFMJH
Ongebruikt, MSV Toiletbril, Hout, Grijs, 42.5x36.5x3 cm, B078WVFMJH
Ongebruikt, ESTOLI Toiletbril
Victoria Roca
Eenvoudige installatie en reiniging
Scharnier van roestvrij staal
krasbestendig en chemisch bestendig
wit
43 x 36 x 4,5 cm,
Ongebruikt, ESTOLI Toiletbril
Victoria Roca
Eenvoudige installatie en reiniging
Scharnier van roestvrij staal
krasbestendig en chemisch bestendig
wit
43 x 36 x 4,5 cm,
Ongebruikt, Plumbsys douchegoot RVS 90cm, 2in1 betegelbaar, dubbelzijdige vloerafvoer complete set, doucheafvoer 360° draaibare sifon met geurstop en haarzeef, afvoergoot extra vlak, snelle afvoer, B09DKGD7XG
Ongebruikt, SantiModar Afvoergoot douche 80 cm met haarfilter, bodemafvoer, B085C5PNSY
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, YYW Keramiek Badkamer Set, 3/4/5 Stuks Moderne Luxe Badkamer Accessoires Set Marmeren Patroon Keramiek Badkamer Sets Accessoires voor Thuis, Appartement, Slaapzaal (Donkergroen Badkamer 4-delige Set), B09GNCH81F
Ongebruikt, beschadigde doos, Dailyart servet Dell'Stahl Cremagliera handdoekhouder roestvrij staal met twee armen servetten Eleganza handdoekhouder Rotaia voor wandmontage - zonder boren, 70 x 13 x 5,3 cm
Lichte gebruikssporen, volledig, beschadigde doos, Gricol Badkameraccessoires set handdoekhouder bar toiletpapierhouder Robe Hook wandaccessoires voor badkamer, B08VFZT19J
Ongebruikt, getest en werkend Moukey MEK-200 Keyboard Piano voor beginners, E-piano/keyboard met muziekstandaard, led-scherm, 300 ritmes, 300 tonen, 50 demo's en leermodus voor kinderen en beginners, 61keys, MEK-200 ; B08SBNJYRN
Ongebruikt OK , Donner Acoustic Guitar Full Size 4/4 Dreadnought Guitar Package 41 Inch Spruce Mahogany for Beginner with Gig Bag Tuner Strap Strings Capo Picks ; B074279ZNH
Ongebruikt, ok, WitDonner 39 Inch TL Electric Guitar Full Size TC Style Solid Body White Beginner with Bag, Strap, Cable,DTC-100W , B08QCMM8XL
Ongebruikt, accessoires ontbreken, Donner Electric Guitar Kit Left Handed Full Size 39 Inch (Sunburst, Left Handed) B07YP73XFJ
Ongebruikt , getest en werkend, Donner DEK-610 Full-Size 61-Key Electric Keyboard with LCD Kit , Electric Piano with Music Stand, Microphone and Piano App, Supports MP3/USB MIDI/Audio/Microphone/Headphones/Sustain Pedal , B08CZV1JQJ
Lichte gebruikssporen , maar transportschade : Rechterhoek vooraan plastiek gebroken/ontbreekt , getest en werkend, Donner DEK-610 Full-Size 61-Key Electric Keyboard with LCD Kit , Electric Piano with Music Stand, Microphone and Piano App, Supports MP3/USB MIDI/Audio/Microphone/Headphones/Sustain Pedal , B08CZV1JQJ
Ongebruikt, ok, Donkergroen ( foto indicatief) , Tongue Drum 14 Inch Handpan Drum 15 Note Soldering Drum Tongue Drum Tank Drum Steel with Drum Beaters Special Carry Bag Finger Pads Clay Stickers (Green) , B08S3GMKQY
Ongebruikt, Vangoa 39 inch full size elektrische gitaar beginners kit met 10W versterker 4/4 junior elektrische gitaar pakket, kabel, tremolo bar, riem, tuner, snaren, capo, plectrums (zwart), B097XTVQNL
Ongebruikt, Moukey Keyboard, 54-toetsen pianotoetsenbord voor beginners, groot LCD-scherm, draagbaar elektronisch toetsenbord met microfoon, muziekstandaard, stickers en voeding, zwart, B08VS5L9N9
Ongebruikt, Donner Elektrische Gitaar 39 Inch TELE Elektrische Gitaar DTC-100 Solid Body TC Stijl Elektrische Gitaar Kit met Tas, riem, Kabel, retro wit, B08QCMM8XL
Lichte gebruikssporen, ok Eastar Viool EVA-330 Vario-set van 4/4 massief hout, met harde koffer, schoudersteun, colophonium, twee vellen, clip-on tuner en extra snaren voor studenten, kinderen, volwassenen (EVA-330) ; B07T4G24Z8
Lichte gebruikssporen, ok, Vangoa A Stijl Mandoline Akoestisch Elektrisch Mahonie Mandolines-instrument met Beginnersset, Rood, B07RGVBY4V
Ongebruikt, Donner Ukulele Sopraan Kit 21 Inch voor Beginner Volwassen Beginner met tas, met schoudertas, Tuner, extra snaren, riem, polijstdoek (zwart), B0924G52KR