8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, WORKPRO Accu-Struikschaar, Accu-Grasschaar met 7,2V Accu en Oplader, Incl 2 Verschillende Messen, Ideaal voor Het Snoeien van Tuinplanten, B0811712VK
Ongebruikt volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7
Ongebruikt, volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7
Ongebruikt, Beschadigde doos, Auralum Zwarte douchesysteem met thermostaat, mengkraan met regendouche, handdouche en in hoogte verstelbare douchestang, douchekolom voor douche, B08V57RNS6
Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, Auralum douchesysteem thermostaat, messing douchekraan thermostaat doucheset douche incl. regendouche en handdouche, in hoogte verstelbare douchestang voor badkamer, chroom, ?B09B3GYY2Z
Ongebruikt, Auralum retro douchesysteem met antieke messing fitting, regendouche met in hoogte verstelbare douchekolom, 8 inch regendouchekop, handdouche, vintage messing, B07L69WLFB
Ongebruikt, CECIPA Rhea X304C Douchezuil zonder mengkraan Vierkant douchesysteem Doucheset zonder roestvrijstalen kranen In hoogte verstelbare doucheset chroom
Ongebruikt, CECIPA Rhea X304C Douchezuil zonder mengkraan Vierkant douchesysteem Doucheset zonder roestvrijstalen kranen In hoogte verstelbare doucheset chroom
Gebruikssporen, Auralum Retro Verstelbare Douche Kolom Wandmontage Douche Set Massief Brons Douche Kit voor Badkamer, B07L69WLFB
Ongebruikt, CECIPA Juno X301C Thermostatische douchekolom In hoogte verstelbaar douchesysteem Doucheset met handdouche Doucheset Selecteer waterafgifte, B08GLVXSDH
Ongebruikt, CECIPA Juno X301C Thermostatische douchekolom In hoogte verstelbaar douchesysteem Doucheset met handdouche Doucheset Selecteer waterafgifte, B08GLVXSDH
Ongebruikt, HYDRO HOME Toiletbril Rio Dolomite in wit gelakt hout compatibel / speciaal zuinig, 42,5 x 36,3 cm, B093HG5XBK
Ongebruikt, Homelody Waterval badkuiparmatuur 40 °C thermostaat badmengkraan douchekop badthermostaat met veiligheidsknop mengkraan badkuip, chroom, B07WFZR4SJ
Ongebruikt, Homelody Waterval badkuiparmatuur 40 °C thermostaat badmengkraan douchekop badthermostaat met veiligheidsknop mengkraan badkuip, chroom, B07WFZR4SJ
Ongebruikt, Hausprofi regendouche chroom 12 Zoll Poliert Spiegel, B0795M85J9
Ongebruikt, Onyzpily Bad Kraan met Handdouche Douche Kraan Thermostatische Zwarte Handdouche Regendouche Kraan Douche Bar Set Douche Systeem Set met Douche Set, B07ZVH86SD
Ongebruikt, JUNSOTTOR Thermostatisch Douchesysteem Zwart 12 Inch Douchekraan Douche Set met Handdouche Messing voor Badkuipen, B09DVDKM4L
Ongebruikt, MSV Toiletbril, Hout, Grijs, 42.5x36.5x3 cm, B078WVFMJH
Ongebruikt, MSV Toiletbril, Hout, Grijs, 42.5x36.5x3 cm, B078WVFMJH
Ongebruikt, ESTOLI Toiletbril
Victoria Roca
Eenvoudige installatie en reiniging
Scharnier van roestvrij staal
krasbestendig en chemisch bestendig
wit
43 x 36 x 4,5 cm,
Ongebruikt, ESTOLI Toiletbril
Victoria Roca
Eenvoudige installatie en reiniging
Scharnier van roestvrij staal
krasbestendig en chemisch bestendig
wit
43 x 36 x 4,5 cm,
Ongebruikt, Plumbsys douchegoot RVS 90cm, 2in1 betegelbaar, dubbelzijdige vloerafvoer complete set, doucheafvoer 360° draaibare sifon met geurstop en haarzeef, afvoergoot extra vlak, snelle afvoer, B09DKGD7XG
Ongebruikt, SantiModar Afvoergoot douche 80 cm met haarfilter, bodemafvoer, B085C5PNSY
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, YYW Keramiek Badkamer Set, 3/4/5 Stuks Moderne Luxe Badkamer Accessoires Set Marmeren Patroon Keramiek Badkamer Sets Accessoires voor Thuis, Appartement, Slaapzaal (Donkergroen Badkamer 4-delige Set), B09GNCH81F
Ongebruikt, beschadigde doos, Dailyart servet Dell'Stahl Cremagliera handdoekhouder roestvrij staal met twee armen servetten Eleganza handdoekhouder Rotaia voor wandmontage - zonder boren, 70 x 13 x 5,3 cm
Lichte gebruikssporen, volledig, beschadigde doos, Gricol Badkameraccessoires set handdoekhouder bar toiletpapierhouder Robe Hook wandaccessoires voor badkamer, B08VFZT19J
Ongebruikt, ok, ZCCO 3mm Neoprene Wetsuit,Back Zip Long Sleeve Full Body Diving Suit for Men(Schwarz,L) , B09FYZQ4FK
Ongebruikt, ok, Neopreen pak voor heren, 3 mm, premium neopreen, ritssluiting op de rug, korte mouwen , Zwart , XL , B09176HP28
Ongebruikt, ok, Neopreen pak voor heren, 3 mm, premium neopreen, ritssluiting op de rug, korte mouwen , Zwart , XL , B09176HP28
Ongebruikt, Awroutdoor duikbril voor volwassenen met snorkel en camerabevestiging, Anti-condens snorkelset met 180° gezichtsveld Anti-lek snorkelmasker, professioneel duikmasker, duikapparaatmasker voor mannen en kinderen
Ongebruikt, WEISIJI-duikmasker S/M, 180° panoramisch volgelaats-snorkelmasker, snorkelmasker, met anti-condens, anti-condens en anti-lektechnologie voor volwassenen met ondersteuning voor sportcamera's, B09Q35MHHR
Ongebruikt, ok, Kids Wetsuit for Boys Girls Shorty 3mm Toddlers Youth Neoprene Front Zip One Piece Child Thermal Wet Suit, blauw Maat 6 , B09GWF4L81
Ongebruikt, ok, Kids Wetsuit for Boys Girls Shorty 3mm Toddlers Youth Neoprene Front Zip One Piece Child Thermal Wet Suit, blauw Maat , B09GWF4L81
Getest en werkend, minieme gebruikssporen, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Getest en werkend, minieme gebruikssporen, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Getest en werkend, minieme gebruikssporen, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Getest en werkend, minieme gebruikssporen, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L