Ongebruikt, getest en werkend, VacLife Handheld vacuum cleaner, wireless, rechargeable, small and handy, with high performance and quick charging function,B09NSJB6P9
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, VacLife Handheld vacuum cleaner, wireless, rechargeable, small and handy, with high performance and quick charging function,B09NSJB6P9
Gebruikssporen, getest en werkend, VacLife Handheld vacuum cleaner, wireless, rechargeable, small and handy, with high performance and quick charging function,B09NSJB6P9
Gebruikssporen, lader ontbreekt, getest en werkend, VacLife Handheld vacuum cleaner, wireless, rechargeable, small and handy, with high performance and quick charging function,B09NSJB6P9
Gebruikssporen, Noble Hookah 18/8 roestvrij staal shisha-set, met Pleasant Smoking Behaviour – bevat het hele scala van shisha-kop, shisha-mondstuk, B09GKDMWCB
Ongebruikt, beschadigde doos, Gridinlux Elite Chef München kookgereiset, 8-delige set, 4 deksels van gehard glas, roestvrij staal met versterkte capsule, multifunctionele basis (rood), B07Y5C2J9D
Ongebruikt, ok ,GRIDINLUX Kookgerei 8-delig hoogwaardig product. Roestvrij staal, hoogwaardig materiaal, antiaanbaklaag, handgrepen van siliconen, robuust kookgerei, voor alle warmtebronnen; 1 steelpan 24 cm Ø en 5 l inhoud + deksel, 1 pan 20 cm Ø en 3 l inhoud + deksel, 1 pan 18 cm Ø en 2 l inhoud + deksel, 1 braadpan 16 cm Ø en 1,5 l inhoud + deksel ; B07Y5DSBSQ
Gebruikt, acc en verpakking ontbreekt, getest en werkend, Food Sealer Automatic Portable Vacuum Sealer with 10 Bags and 1 Hose ; B07FVNJBHH
Ongebruikt, Emerio VE-109959.11 Stofzuiger Huis & Tuin Test krachtige 800 Watt compact en licht met zak voor harde en tapijtvloer 2.0 L stofzak Y50 compatibel Pink, B097H8SDLP
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 2 x Cadrim Stoomstrijkijzer, draagbaar, met 280 ml waterreservoir, voor thuis, op reis en op vakantie, B07QW74JH7
Ongebruikt, licht beschadigde doosjes, Botucal cadeauset doos glazen set - botucal doos + 3 X vilten onderzetters + 3 X Rum Tumbler glazen; B07MK5R27J
Ongebruikt, Cisivis 3-delige pannenset koper 16/18/20 cm met 3 glazen deksels, aluminium pannen met antiaanbaklaag, roestvrijstalen handgreep, geschikt voor inductie, roestvrij staal, Flow, B09DPL86CK
Lichte gebruikssporen, OSTBA Hand Blender 4-in-1 Electric Purée Stick with 700 ml Measuring Cup, 700 ml Chopper, Stainless Steel Whisk, 8 Speed Hand Mixer with Turbo Function for Baby Food, Soup, BPA Free, 400 W , B08BL3B7WB
Ongebruikt, beschadigde doos, Belle Vous Mini-Keramische Stoofpot Oven Veilige Pannetjes met Deksel (4 Pak) – 170 ml Rond Blauwe Schotels Steenwaren Ramequins met Deksels en Handvatten
Ongebruikt, 2 x Gotoll Waterkoker met Temperatuurregeling, Waterkoker 1,7L RVS, 2200W, Warmhoudfunctie, BPA-vrij, Droogkookbeveiliging (ROOD)
Ongebruikt, MATANA 150-delig Plasticservies - 50 Onbreekbare Kunststof Feestbordjes met Zilveren Rand (25 Dinerborden & 25 Dessertborden), 25 Lepels, 25 Vorken, 25 Messen & 25 Cups - Herbruikbaar Feestservies voor Bruiloft, Tuinfeestje & BBQ, B082KZFNRG
Ongebruikt, Matana - 120-delig Plastic diner- en dessertborden met zilveren rand - 60 x 26 cm, 60 x 19 cm
Ongebruikt, getest en werkend, Aobosi inductiekookplaat, enkele inductiekookplaat, draagbare kookplaat keramisch glas met digitaal display kookplaat inductiekookplaat, sensortoetsbediening, timer, 2000 Watt ; B07ZH76WVK
Ongebruikt, Gridinlux Iron Lux 2600 Stoomstrijkijzer, keramische basis, stoomuitlaat 26 g/min, stoomstoot 700 mg, veiligheidssysteem, anti-kalksysteem, B08P637VT3
Ongebruikt, Mantana 100-Pak Elegante Plastic Champagneglazen met Gouden Glitter, 5 oz / 150 ml - Stevig, Meervoudig gebruik en Herbruikbaar - Perfect voor Feesten, Bruiloften, Verjaardagen, Kerstmis, Nieuwjaarsfeesten, B082B5YD2K
Ongebruikt, ok, DAWOO Professionele citruspers - handmatige citruspers en sinaasappelpers - metalen citroenpers - hoogwaardige handmatige sinaasappel- en limoenpers (zwart); B07DHD7NYZ
Ongebruikt, ok, Broilissimo braadpan set gietijzer ca. 4 / 6 / 9 L Grillpan, vuurpot voor grill- en campingvuur, B09JZLHVDW
Ongebruikt, STONELINE® Ovenbakvormset van borosilicaatglas met coating, antiaanbaklaag met echte steendeeltjes, B0992JMLY6
Ongebruikt, ok, KES Hangend Pannenrek Keuken Pottenrek Plafond Pot Plank Mat Zwart 40CM Pot- en Pannenrek met 10 Haken, KUR219S40-BK, B08CBY1TT9
Ongebruikt, 2 x RECAPS Navulbare filters van roestvrij staal Herbruikbare pods Compatibel met Nespresso Original Line-machine MAAR NIET ALLE (3 pods + 120 deksels + 1 sabotage), B06XG2N6LT
Lichte gebruikssporen, 2 x RECAPS Navulbare filters van roestvrij staal Herbruikbare pods Compatibel met Nespresso Original Line-machine MAAR NIET ALLE (3 pods + 120 deksels + 1 sabotage), B06XG2N6LT
Ongebruikt, stoffig, SCARLETT vleesmolen, elektrische worstvuller SC-MG45S58, 1900 W vermogen, Kibbeh-opzetstuk, roestvrijstalen messen, zwart, B0858ZBVMZ
Ongebruikt, ok, 4 x RVS Martini Cocktail Glazen (Roségoud, Mat) - Onbreekbaar, Herbruikbaar, Vaatwasserbestendig - Huisbar Accessoire, Perfect voor Cocktailparty, B09F3P683B
Ongebruikt, Elektrische Hysure-ontvochtiger, draagbare luchtontvochtiger met led-verlichting, tegen vocht en geurtjes, voor kleine kamers, kasten, kledingkasten, campers, auto's, badkamers, B08S2PD8S1
Ongebruikt, Funkprofi Vacuum sealer voor droge en vochtige levensmiddelen incl. 15 zakken, waterdicht folielasapparaat automatisch/handmatig vacuüm-sluitsysteem, 380 x 75 x 55 mm dubbele lasnaadFunkprofi Stofzuiger voor droge en vochtige levensmiddelen incl. 15 zakken, waterdicht folielasapparaat automatisch/handmatig vacuüm-sluitsysteem, 380 x 75 x 55 mm dubbele lasnaad