3x Ongebruikt, getest en werkend, NORWII N95 Pro Spotlight Presenter, Digital & Physical Laser Pointer Presenter Air Mouse Function, 50 m Range, Rechargeable, 2.4 GHz, Highlighting & Magnifying Glass for LCD/LED, Mac/Windows, B09BDZ8Q8Y
2x Ongebruikt, ok, 4G LTE USB-adapter,r Draadloze WiFi Hotspot Router Modem Stick Mini Netwerkadapter Deel tot 10 WiFi-gebruikers Ondersteunt Micro SD-geheugenuitbreiding tot 32 GB (met WIFI) , B07SLR39VF
2x Lichte gebruikssporen, ok, 4G LTE USB-adapter,r Draadloze WiFi Hotspot Router Modem Stick Mini Netwerkadapter Deel tot 10 WiFi-gebruikers Ondersteunt Micro SD-geheugenuitbreiding tot 32 GB (met WIFI) , B07SLR39VF
Ongeopend, ok , Mini-tafel-luchtontvochtiger, elektrische luchtontvochtiger met twee bedrijfsmodi, kleine luchtontvochtiger met vochtregulering ; B099PNNQDG
Magnetische glasreiniger voor glas van 1 tot 24 mm (inclusief reserveonderdelen). Dubbelkristal magnetische glazenwasser. Professionele magnetische glazenwasser voor in huis. Glasreiniger (12-24mm) B09YVJYV28
Ongebruikt, ARORY Handstofzuiger, Handheld Stofzuiger Snoerloos 120W 7000PA Draagbare Auto Stofzuiger, 2600 mAh Krachtige Draadloze Autostofzuiger, USB Oplaadbare Nat & Droog Stofzuigers Voor Thuis, Kantoor, Auto, B08FDPPZKW
Ongebruikt, beschadigde doos, Airfryer XXL-accessoires, 8-inch heteluchtfriteuse-accessoires, 14-delige accessoireset voor Airfryer-friteuses voor Princess Ninja Philips Tefal 4.5L 5.2L 5.5L XL Airfryer, BPA-vrij, antiaanbaklaag, B08TT7WY59
Ongebruikt, YINGRACE 7 Airfryer accessoires, 12 stuks L accessoireset, geschikt voor Cosori 3.5L, Philips 4.1L, Ninja 3.8L, Princess 182020 182021, BPA-vrij, vaatwasmachinebestendig, anti-aanbaklaag, B08L924LM4
Ongebruikt ok, YINGRACE 8 inch heteluchtfriteuse accessoires, 12-delige XL accessoireset, geschikt voor Cosori 4,7 l 5,5 l, Philips 4,1 l, Ninja 5,2 l, Princess4,5 l, Tefal 4,2 l, BPA-vrij, vaatwasmachinebestendig, anti-aanbaklaag ; B08CH1CW5K
Ongebruikt, DEKINMAX Broodrooster met 2 sleuven, roestvrij staal, broodrooster met opwarm- en ontdooifunctie, 6 temperatuurmodi, 800 W, B08MXQK7HF
Plm 5 stuks, gecontroleerd (ongebruikt of licht gebruikt, minieme schade), oa thermosflessen,
Plm 6 stuks, gecontroleerd (ongebruikt of licht gebruikt, minieme schade), oa pan (met deuk), messenslijper, handsteamer
Ongebruikt, ok, DISPLAY SALES stoepbord hout 46x80 cm standaard
houten Reclamebord beschrijfbaar met krijt
krijtbord met een schrijfoppervlak van 38x57 cm ; B07G5D1PRX
Ongebruikt, getest en werkend, UKing LED Wall Wash partylicht 24 x 3W LED's RGB Bar Disco lichteffect met afstandsbediening en DMX muziek gestuurde stroboscoop verlichting voor DJ Disco Home Party; B083VX2WJ1 podiumverlichting
2x Ongebruikt, getest en werkend, UKing LED Wall Wash partylicht 24 x 3W LED's RGB Bar Disco lichteffect met afstandsbediening en DMX muziek gestuurde stroboscoop verlichting voor DJ Disco Home Party; B083VX2WJ1 podiumverlichting
4x Lichte gebruikssporen waarvan 2 werkend , 1 defect en 1 waarvan er 3 lampjjes defect zijn, , UKing LED Wall Wash partylicht 24 x 3W LED's RGB Bar Disco lichteffect met afstandsbediening en DMX muziek gestuurde stroboscoop verlichting voor DJ Disco Home Party; B083VX2WJ1 podiumverlichting
Ongebruikt, ok, Dawoo Paar bodemluidsprekerstandaard voor Studio Monitor luidsprekerstandaard met/stabiele driehoekige basis, instelbaar 6 hoogtes (zwart) ; B0837KFF7X
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Moving Head DMX Dj Light 3 Beam Light 24 Gobosdiscolichteffect lamp DMX 512 Controller 60w , B096NJ9923
Gebruikssporen, getest en werkend, er ontbreekt 1 glaasje bovenaan, Ibiza 15-1387 - STARBALL-GB - DUBBEL RGBW LICHT EFFECT,240x240x315mm , B0748F249H
Gebruikssporen, werking niet getest, na te zien, Hercules - DJControl Inpulse 200 - USB DJ-controller ideaal om te leren mixen - 2 tracks met 8 pads en geluidskaart
Ongebruiikt, ok, Moukey Verstelbare Tablet Mount voor Microfoon Mic Stand Beugel Houder voor Apple iPad Smartphones, Mmsph-1 , B07QHSGVTW
Ongebruikt, ok, AGPTEK 32 GB Bluetooth 5.0 MP3 luidspreker met aanraaktoetsen, 2,4 inch groot scherm, metalen, sport, HiFi, audio, muziekspeler met volumeknop / pedometer / FM-radio, SD-kaart tot 128 GB, zwart , B08CXCQR9K
Beschadigde verpakking, ok, Teenage Engineering TEE0039 PO-33 Pocket Operator KO Sampler/Sequencer ; B079M56Z4G
Ongebruikt, ok, Vivlex Digital Hall Reverb gitaar effecten pedaal stereo reverberatie 3 Ruimte-effecten Spring Shimmer Mini Stompbox met True Bypass voetschakelaar voor elektrische gitaren bas LEF-3800 ; B09G9FHGW3
Ongebruikt, ok, Valeton Coral Cab IR Impulsreactie Gitaar Simulator Bass CabSim Effectpedaal , B07SSY4938
Ongebruikt, getest en werkend, Nobsound NS-10G Mini Bluetooth 5.0 digitale stereo versterker 100W HiFi Power Amp met voeding (Zwart) B0716C2FFY
Ongebruikt AIYIMA A07 TPA3255 2-kanaals stereo-audioversterker 300 W x 2 HiFi 2.0 -desktopeindversterker , B08TTT25Z3
Lichte gebruikssporen, ok, verpakking ontbreekt, Movo BWS1000 Blimp Wind & Vibration Protection Systeem voor Shotgun Microfoons - Voorzien van 12-punts interne Shockmount, geïntegreerde XLR kabel, harige Deadcat Voorruit & Grip Handvat met Boom , B07SKHTQ4D