Consumentengoederen

2742

Aantal kavels:
1040 kavels
Startbod:
€ 16
€ 0
Kavel nr:
481

3x Ongebruikt, getest en werkend, NORWII N95 Pro Spotlight Presenter, Digital & Physical Laser Pointer Presenter Air Mouse Function, 50 m Range, Rechargeable, 2.4 GHz, Highlighting & Magnifying Glass for LCD/LED, Mac/Windows, B09BDZ8Q8Y

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
482

2x Ongebruikt, ok, 4G LTE USB-adapter,r Draadloze WiFi Hotspot Router Modem Stick Mini Netwerkadapter Deel tot 10 WiFi-gebruikers Ondersteunt Micro SD-geheugenuitbreiding tot 32 GB (met WIFI) , B07SLR39VF

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
483

Startbod:
€ 3
€ 9
Kavel nr:
484

2x Lichte gebruikssporen, ok, 4G LTE USB-adapter,r Draadloze WiFi Hotspot Router Modem Stick Mini Netwerkadapter Deel tot 10 WiFi-gebruikers Ondersteunt Micro SD-geheugenuitbreiding tot 32 GB (met WIFI) , B07SLR39VF

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
485

Ongeopend, ok , Mini-tafel-luchtontvochtiger, elektrische luchtontvochtiger met twee bedrijfsmodi, kleine luchtontvochtiger met vochtregulering ; B099PNNQDG

Startbod:
€ 3
€ 4
Kavel nr:
486

Startbod:
€ 3
€ 4
Kavel nr:
487

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
488

Startbod:
€ 4
€ 15
Kavel nr:
489

Magnetische glasreiniger voor glas van 1 tot 24 mm (inclusief reserveonderdelen). Dubbelkristal magnetische glazenwasser. Professionele magnetische glazenwasser voor in huis. Glasreiniger (12-24mm) B09YVJYV28

Startbod:
€ 4
€ 11
Kavel nr:
490

Startbod:
€ 4
€ 9
Kavel nr:
491

Startbod:
€ 4
€ 9
Kavel nr:
492

Startbod:
€ 4
€ 14
Kavel nr:
493

Ongebruikt, ARORY Handstofzuiger, Handheld Stofzuiger Snoerloos 120W 7000PA Draagbare Auto Stofzuiger, 2600 mAh Krachtige Draadloze Autostofzuiger, USB Oplaadbare Nat & Droog Stofzuigers Voor Thuis, Kantoor, Auto, B08FDPPZKW

Startbod:
€ 4
€ 15
Kavel nr:
494

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
495

Ongebruikt, beschadigde doos, Airfryer XXL-accessoires, 8-inch heteluchtfriteuse-accessoires, 14-delige accessoireset voor Airfryer-friteuses voor Princess Ninja Philips Tefal 4.5L 5.2L 5.5L XL Airfryer, BPA-vrij, antiaanbaklaag, B08TT7WY59

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
496

Ongebruikt, YINGRACE 7 Airfryer accessoires, 12 stuks L accessoireset, geschikt voor Cosori 3.5L, Philips 4.1L, Ninja 3.8L, Princess 182020 182021, BPA-vrij, vaatwasmachinebestendig, anti-aanbaklaag, B08L924LM4

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
497

Ongebruikt ok, YINGRACE 8 inch heteluchtfriteuse accessoires, 12-delige XL accessoireset, geschikt voor Cosori 4,7 l 5,5 l, Philips 4,1 l, Ninja 5,2 l, Princess4,5 l, Tefal 4,2 l, BPA-vrij, vaatwasmachinebestendig, anti-aanbaklaag ; B08CH1CW5K

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
498

Ongebruikt, DEKINMAX Broodrooster met 2 sleuven, roestvrij staal, broodrooster met opwarm- en ontdooifunctie, 6 temperatuurmodi, 800 W, B08MXQK7HF

Startbod:
€ 6
€ 14
Kavel nr:
499

Plm 5 stuks, gecontroleerd (ongebruikt of licht gebruikt, minieme schade), oa thermosflessen,

Startbod:
€ 6
€ 14
Kavel nr:
500

Plm 6 stuks, gecontroleerd (ongebruikt of licht gebruikt, minieme schade), oa pan (met deuk), messenslijper, handsteamer

Startbod:
€ 10
€ 20
Kavel nr:
501

Ongebruikt, ok, DISPLAY SALES stoepbord hout 46x80 cm standaard
houten Reclamebord beschrijfbaar met krijt
krijtbord met een schrijfoppervlak van 38x57 cm ; B07G5D1PRX

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:
502

Startbod:
€ 15
€ 21
Kavel nr:
503

Ongebruikt, getest en werkend, UKing LED Wall Wash partylicht 24 x 3W LED's RGB Bar Disco lichteffect met afstandsbediening en DMX muziek gestuurde stroboscoop verlichting voor DJ Disco Home Party; B083VX2WJ1 podiumverlichting

Startbod:
€ 15
€ 21
Kavel nr:
504

Startbod:
€ 25
€ 45
Kavel nr:
505

2x Ongebruikt, getest en werkend, UKing LED Wall Wash partylicht 24 x 3W LED's RGB Bar Disco lichteffect met afstandsbediening en DMX muziek gestuurde stroboscoop verlichting voor DJ Disco Home Party; B083VX2WJ1 podiumverlichting

Startbod:
€ 25
€ 40
Kavel nr:
506

Startbod:
€ 30
€ 50
Kavel nr:
507

4x Lichte gebruikssporen waarvan 2 werkend , 1 defect en 1 waarvan er 3 lampjjes defect zijn, , UKing LED Wall Wash partylicht 24 x 3W LED's RGB Bar Disco lichteffect met afstandsbediening en DMX muziek gestuurde stroboscoop verlichting voor DJ Disco Home Party; B083VX2WJ1 podiumverlichting

Startbod:
€ 7
€ 9
Kavel nr:
508

Ongebruikt, ok, Dawoo Paar bodemluidsprekerstandaard voor Studio Monitor luidsprekerstandaard met/stabiele driehoekige basis, instelbaar 6 hoogtes (zwart) ; B0837KFF7X

Startbod:
€ 15
€ 51
Kavel nr:
509

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Moving Head DMX Dj Light 3 Beam Light 24 Gobosdiscolichteffect lamp DMX 512 Controller 60w , B096NJ9923

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
510

Gebruikssporen, getest en werkend, er ontbreekt 1 glaasje bovenaan, Ibiza 15-1387 - STARBALL-GB - DUBBEL RGBW LICHT EFFECT,240x240x315mm , B0748F249H

Startbod:
€ 2
€ 18
Kavel nr:
511

Gebruikssporen, werking niet getest, na te zien, Hercules - DJControl Inpulse 200 - USB DJ-controller ideaal om te leren mixen - 2 tracks met 8 pads en geluidskaart

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
512

Ongebruiikt, ok, Moukey Verstelbare Tablet Mount voor Microfoon Mic Stand Beugel Houder voor Apple iPad Smartphones, Mmsph-1 , B07QHSGVTW

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
513

Ongebruikt, ok, AGPTEK 32 GB Bluetooth 5.0 MP3 luidspreker met aanraaktoetsen, 2,4 inch groot scherm, metalen, sport, HiFi, audio, muziekspeler met volumeknop / pedometer / FM-radio, SD-kaart tot 128 GB, zwart , B08CXCQR9K

Startbod:
€ 9
€ 18
Kavel nr:
514

Beschadigde verpakking, ok, Teenage Engineering TEE0039 PO-33 Pocket Operator KO Sampler/Sequencer ; B079M56Z4G

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
515

Ongebruikt, ok, Vivlex Digital Hall Reverb gitaar effecten pedaal stereo reverberatie 3 Ruimte-effecten Spring Shimmer Mini Stompbox met True Bypass voetschakelaar voor elektrische gitaren bas LEF-3800 ; B09G9FHGW3

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
516

Ongebruikt, ok, Valeton Coral Cab IR Impulsreactie Gitaar Simulator Bass CabSim Effectpedaal , B07SSY4938

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
517

Startbod:
€ 7
€ 16
Kavel nr:
518

Ongebruikt, getest en werkend, Nobsound NS-10G Mini Bluetooth 5.0 digitale stereo versterker 100W HiFi Power Amp met voeding (Zwart) B0716C2FFY

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
519

Ongebruikt AIYIMA A07 TPA3255 2-kanaals stereo-audioversterker 300 W x 2 HiFi 2.0 -desktopeindversterker , B08TTT25Z3

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
520

Lichte gebruikssporen, ok, verpakking ontbreekt, Movo BWS1000 Blimp Wind & Vibration Protection Systeem voor Shotgun Microfoons - Voorzien van 12-punts interne Shockmount, geïntegreerde XLR kabel, harige Deadcat Voorruit & Grip Handvat met Boom , B07SKHTQ4D