8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Retourgoederen die werden gecontroleerd op basisfunctionaliteit en schade. Foto's zijn indicatief en niet van het actuele item.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering.
Ongebruikt, Badkamerventilator met vochtsensor en timer met witte front, diameter 100 mm, stille ventilator, B083V48PPZ
Plm 4 stuks, ongebruikt, 2 x stainless steel, 2 x mat zwart
Plm 9 stuks, niet gecontroleerd, oa regendouchekop, bidetsproeiers
Gebruikssporen, Umi Zwart Handdoekenrek Dubbele Dubbele Handdoekstang 40 cm 16 Inch Keuken Badkamer Handdoekstang 304 Roestvrij Staal Mat Zwart, A2001S40-BK, B089VLK89Y
Gebruikssporen, CECIPA Hilda X201S keukenkraan met uittrekbare handdouche, eengreepsmengkraan, 2 waterstralen, 360 graden draaibaar, roestvrij staal, B07WVPP1VC
Ongebruikt, CECIPA Svartur X601B I Inbouwspoelbak 50 x 43 cm van roestvrij staal voor 50 cm brede onderkasten, incl. zeepdispenser over- en afvoergarnituur, keukenspoelbak voor montage op een vlakke ondergrond I antraciet, B08H8NF862
Ongebruikt, CECIPA Svartur X601B I Inbouwspoelbak 50 x 43 cm van roestvrij staal voor 50 cm brede onderkasten, incl. zeepdispenser over- en afvoergarnituur, keukenspoelbak voor montage op een vlakke ondergrond I antraciet, B08H8NF862
Ongebruikt, CECIPA Svartur X601B I Inbouwspoelbak 50 x 43 cm van roestvrij staal voor 50 cm brede onderkasten, incl. zeepdispenser over- en afvoergarnituur, keukenspoelbak voor montage op een vlakke ondergrond I antraciet, B08H8NF862
Ongebruikt, CECIPA Svartur X601B I Inbouwspoelbak 50 x 43 cm van roestvrij staal voor 50 cm brede onderkasten, incl. zeepdispenser over- en afvoergarnituur, keukenspoelbak voor montage op een vlakke ondergrond I antraciet, B08H8NF862
Ongebruikt, CECIPA Svartur X601B I Inbouwspoelbak 50 x 43 cm van roestvrij staal voor 50 cm brede onderkasten, incl. zeepdispenser over- en afvoergarnituur, keukenspoelbak voor montage op een vlakke ondergrond I antraciet, B08H8NF862
Ongebruikt, CECIPA FJ603E I keukengootsteen roestvrij staal 60x45CM, spoelbak met afdruipvlak voor vanaf 40 cm onderkast, omkeerbare keukenspoelbak incl. excentrische afvoer, afdruiprek, over- en afvoergarnituur, sifon, B096Z3B8QJ
Ongebruikt, imiiHO 007 Geborsteld Goud Wastafelkraan (Geborsteld Goud), B09NRW2QF5
Ongebruikt, Waterkraan voor wastafel van roestvrij staal voor wastafel zwart, B07ZNX4KVK
Ongebruikt, Regendouche - Voolan 30 cm grote regendouchekop gemaakt van 304 roestvrij staal, B08PK33GXZ
Ongebruikt, imiiHO 006 Brushed Gold Wastafelkraan (geborsteld goud), B09JT4TBZ9
Ongebruikt, imiiHO 006 Brushed Gold Wastafelkraan (geborsteld goud), B09JT4TBZ9
Lichte gebruikssporen, Fulllove Douchethermostaat, douche, douche-armatuur, douchemengkraan, thermostaat, mengkraan, badkamer, chroom, B07SC7XHZR
Ongebruikt, 15.7 Inch Bad Handvat Badkamer Handgreep Antislip Aluminium Douche Leuning Verborgen Schroef Bad Veiligheid Handgreep Accessoire, Zwart 40 cm, B08PPPZKXG
Ongebruikt, Hoomtaook Doucheplank Zonder Boren Gehard Glas Badkamerplank Rechthoekige Douchebakplank Organizer Spijkervrij, Geen Beschadigingen, Zelfklevend, Ruimte Aluminium, Roestvrijstalen mand voor Keuken Badkameraccessoires, B07GK181ML
Ongebruikt, volledig, Solepearl Low Pressure Kitchen Tap Black
Ongeopende licht beschadigde doos , coreless - 45 thermal rolls 80 mm x 80 mm x 12 mm without plastic core - roll made of thermal paper ; B08HV27KNP
Ongeopende licht beschadigde doos , coreless - 45 thermal rolls 80 mm x 80 mm x 12 mm without plastic core - roll made of thermal paper ; B08HV27KNP
Ongeopende licht beschadigde doos , coreless - 45 thermal rolls 80 mm x 80 mm x 12 mm without plastic core - roll made of thermal paper ; B08HV27KNP
Ongebruikt, ok, Leabags Cambridge shoulder bag , laptop to 15", made of real Buffalo leather in vintage look. Brown Brown (nutmeg) B00JXF74Q6
2x Ongebruikt, ok, Paper cutter A4 B5 cutting machine 320 x 250 x 30 mm ; B09NBKQP49
2x Ongebruikt, ok, Paper cutter A4 B5 cutting machine 320 x 250 x 30 mm ; B09NBKQP49
2x Ongebruikt, ok, Paper cutter A4 B5 cutting machine 320 x 250 x 30 mm ; B09NBKQP49
Ongebruikt, opengescheurde verpakking, Casio FX-82DE Plus, Rekenmachine, Antraciet , B0054VVU68
LCL Compatibele tonercartridge 71B0010 71B0020 71B0030 71B0040 71B20K0 71B20C0 71B20M0 71B20Y0 CS317dn CX317dn CS417dn CX417de CS517de CX517de (1 zwart 1 cyaan 1 magenta 1 geel) Vervanging voor Lexmark B07T7NKCRK
Ongeopend, HP 903XL Black and HP 903 1x Cyan/Magenta/Yellow Original Printer Cartridges for HP Officejet 6950, HP Officejet Pro 6960, HP Officejet Pro 6970 , B06W57T9WX
Ongebruikt, getest en werkend, Aitsite Lamineermachine A4, 4-in-1 draagbare lamineermachine met papiersnijder en hoekrond, 16 lamineerfolies, laminator A4 A5 A6 , B08DJ479T6
Ongebruikt, ok, HPRT MT800 Draagbare printer (iOS en Android), snelle afdruk, A4-formaat, 120 g, mini, zwart ; B08NVV6QML
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Cicony Thermische kwitantieprinter, mini-ontvangstprinter, Bluetooth 4.0, draagbaar, 58 mm, draadloos, B086KWQPXM
Ongebruikt, losse stukken , verpakkingsdoos ontbreekt , Tombow CT-YT4-20 Correctieroller zijdelings afrollen 4,2 mm x 10 m Office Pack à 20 stuks los , B001C1RMJS
2x Ongebruikt, ok, Bureau-stekkerdoos, inzinkbare stekkerdoos 4 EU-aansluitingen en 3 USB met 1RJ45 + 1HDMI, overspanningsbeveiligingsstekkerdoos met draadloze oplader voor kantoorreizen 3680W / 16A , B09H5H4P7M
Smatree 15,6 inch harde laptophoes , notebookhoes, slanke en schokbestendige harde sleeve, zwart , B09CTM6S12
4x Ongebruikt, getest en werkend, Wireless presenter NORWII N76GBK GN27 Wireless Presenter Schwarz-N76 GBK, B07S1R271V
3x Ongebruikt, getest en werkend, NORWII N95 Pro Spotlight Presenter, Digital & Physical Laser Pointer Presenter Air Mouse Function, 50 m Range, Rechargeable, 2.4 GHz, Highlighting & Magnifying Glass for LCD/LED, Mac/Windows, B09BDZ8Q8Y