Ongebruikt, reeds gemonteerd, zwaar beschadigde doos maar ok, Vardeer Dual Monitor Stand Riser met draadloos opladen en 4 USB 3.0 hub aluminium monitorstandaard voor 2 monitoren, metalen monitorstandaard - ondersteunt tot 32 inch voor computer, laptop - zwart , B08P1HDR25
3x geopende verpakkingen, niet getest, USB NFC RFID-lezer Schrijver Kaartlezer Chip RFID-lezer Snelle NFC-lezer Schrijver ACR122U ISO14443A / B Contactloze ID-kaartschrijver, 424Kbps M1 UID , B0851YZFJR
3x geopende verpakkingen lichte gebruikssporen, niet getest, USB NFC RFID-lezer Schrijver Kaartlezer Chip RFID-lezer Snelle NFC-lezer Schrijver ACR122U ISO14443A / B Contactloze ID-kaartschrijver, 424Kbps M1 UID , B0851YZFJR
Ongebruikt, getest en werkend, verpakkingsdoos ontbreekt, Bysameyee Digitale USB-microscoop, 40 x 1000 x, 8 led-vergrotings-endoscoopcamera met draagtas en metalen standaard, compatibel met Android Windows 7 8 10 Linux Mac , B07SR7YPV5