Ongebruikt, Stanley Bostitch Accu-nietmachine voor DSA-3522-E, B01N9B07X4
Ongebruikt, WORKPRO Accu-slagschroevendraaier 18 V/20 V, ?1/2 '', 300 NM, 2100 RPM, 3200IPM?, incl. 4,0 Ah accu, oplader, LED-licht, voor wielbouten, Beschadigde doos, B08CTWN4RL
Ongebruikt, getest en werkend, IPOTOOLS MMA-160R elektroden lasapparaat - IGBT inverter lasapparaat MMA/E-hand met 160 ampère/digitaal lcd-display / 230 V / anti-stick / hot start / Arc-Force / beschermschild ; B07YG6LFT1
Ongebruikt maar ventilator stukjes afgebroken en ingevallen, na te zien, getest en werkend, IPOTOOLS MMA-160R elektroden lasapparaat - IGBT inverter lasapparaat MMA/E-hand met 160 ampère/digitaal lcd-display / 230 V / anti-stick / hot start / Arc-Force / beschermschild ; B07YG6LFT1
Ongebruikt, ok, DWT-Germany 100013 3-delig Set lagers trekker set trekker gereedschap 2-armig 75 100 150 mm , B0749M3S2F
Ongebruikt, 3-delige set.Lager Trekker Set, Trekker Set Tool Set 3-Arm 75 100 150 mm Universele interne externe Chrome Kogellager Wiellager Trekker Extreem Robuust B0749MS7HG
Ongebruikt, YINSAN 120 in 1 Precisie Schroevendraaier Set DIY-Reparatieset voor Reparatie van Telefoon Laptop PC horloges Bril, Kleine Schroevendraaierbits Set met Magnetische Geheugenmat , B0897M7QH4
CCLIFE 18V Li accuschroevendraaier accuboorschroevendraaier (2 Gang, Max. Drehmoment 25Nm, 10 mm Bohrfutter, inkl. 1x1,3Ah Akku +lader), B076QCYXT6
Ongebruikt, CCLIFE Gecombineerde afzettang Ø5 mm gattang vouwtang carrosserietang plaatgaten voor het ponsen en vouwen B0777Q7DVG
Ongebruikt, WORKPRO 2-delige accuschroevendraaierset slagmoersleutel 20 V 2,0 Ah, 2 accu's en oplader incl. 6-dlg. boor en 10-delige schroefbit, B08CTVLHW9
Ongebruikt, WORKPRO Accu-slagschroevendraaier 18 V/20 V, ?1/2 '', 300 NM, 2100 RPM, 3200IPM?, incl. 4,0 Ah accu, oplader, LED-licht, voor wielbouten, B08CTWN4RL
Ongebruikt, WORKPRO 12 V accu-reciprozaag, universele zaag met variabel toerental van 0 tot 2900 omw/min, met reciprozaagbladen 3 stuks, 2,0 Ah accu en oplader, ideaal voor het zagen van hout en metaal, B08BCH52SC
Ongebruikt, WORKPRO Accu-Struikschaar, Accu-Grasschaar met 7,2V Accu en Oplader, Incl 2 Verschillende Messen, Ideaal voor Het Snoeien van Tuinplanten, B0811712VK
Lichte gebruikssporen, WORKPRO Accu-Struikschaar, Accu-Grasschaar met 7,2V Accu en Oplader, Incl 2 Verschillende Messen, Ideaal voor Het Snoeien van Tuinplanten, B0811712VK
Ongebruikt, ValueMax Accukettingzaag 20 V met 2,0 Ah accu en snellader 3000 omw/min voor houtsnijden, tuinboom, B09PDJYLY5
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, WORKPRO Reciprozaag, universele zaag, reciprozaag, 2800 tpm, 710 W, heflengte 20 mm, met 4 zaagbladen voor hout en metaal, gereedschapsloze vervanging van het zaagblad, B07HVR7RDG
Gebruikssporen, getest en werkend, Workpro Accugereedschap, multifunctioneel, 12 V, draaigereedschapsset met 114 accessoires, 5 variabele toerentalinstellingen 7500 - 32000 omw/min, voor slijpen, snijden, boren, polijsten, reinigen, graveren, B09B3JVC9Q
Ongebruikt, ok, CCLIFE Rivet Nut Pliers inc. 150 Rivet Nuts each 30 x M5 M6 M8 M10 M12 ; 4251249425222
CCLIFE bankschroef werkbank werkbankschroef parallelbankschroef auto 100 mm
Ongebruikt, CCLIFE 15pcs 3/8' Cr-Mo speciale dopsleutel insert linkse schroef extractor moer moer remover
8-19mm ; B08BL1CQS3
Ongebruikt, getest en werkend, WORKPRO Accuschroevendraaier 20 V accu-boorschroevendraaier met 16 accessoires, koppel 25 NM en variabele snelheden, LED-licht, 2 draairichting, incl. 2,0 Ah Li-Ion accu en snellader, B08CTVFJVR
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, WORKPRO Accuschroevendraaier 20 V accu-boorschroevendraaier met 16 accessoires, koppel 25 NM en variabele snelheden, LED-licht, 2 draairichting, incl. 2,0 Ah Li-Ion accu en snellader, B08CTVFJVR
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, batterij ontbreekt, WORKPRO Accuschroevendraaier 20 V accu-boorschroevendraaier met 16 accessoires, koppel 25 NM en variabele snelheden, LED-licht, 2 draairichting, incl. 2,0 Ah Li-Ion accu en snellader, B08CTVFJVR
Ongebruikt, 2 x 2 WORKPRO Stalen Eenhandklemset voor Nauwkeurige Bevestiging, Klembreedte 305mm, Maximale Klemkracht 68kg, Rekbereik tot 440mm, B0875RW1Y6
Lichte gebruikssporen, 2 x 2 WORKPRO Stalen Eenhandklemset voor Nauwkeurige Bevestiging, Klembreedte 305mm, Maximale Klemkracht 68kg, Rekbereik tot 440mm, B0875RW1Y6
Ongebruikt, WORKPRO batterij lijmpistool 3.6V 2600mAh lithium batterij lijmpistool met 20 lijmsticks 7 mm automatische uitschakeling 100 seconden snelle verwarming voor doe-het-zelf kunst en reparatie Inclusief oplader, B088BNP6CV
Ongebruikt, getest en werkend, Tilswall Haakse Slijper, B07VQ5MPZL
Ongebruikt, 2 x 10 WORKPRO Professionele lamellenschijven Ø 125 mm x 22,2 mm lamellenslijpschijf - korrel 60 - blauw standaard slijpmopplaat voor roestvrij staal, metaal en hout