Lichte gebruikssporen, getest en werken, factorysettings, Xiaomi Redmi Note 11 64gb Graphite Grey, 4GB + 128GB , 6934177768187
Ongebruikt, Peradix USB Kondensator Mikrofon , B08FB6HT6C
Duidelijke gebruikssporen, getest en werkend, Samsung Galaxy Xcover 4s G398F 32GB Outdoor Dual SIM EU
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE USB-game-microfoon, RGB-condensatormicrofoon voor PC PS5, met snelle mute-knop, RGB-licht, statief, popfilter, schokdemperhouder, voor streaming Discord Twitch Podcast video's - A6V , 4251966201413
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE USB-condensatormicrofoon voor studio-opnames, pc-microfoonsets met microfoonstandaard voor podcast, radio, opname, YouTube - rose, 4260605843101
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE USB-microfoon, pc-condensatormicrofoon met standaard, studiokwaliteit opname-microfoon USB voor podcast, studio, streaming, uitzending, YouTube, video, games, K669B (zwart), 4260707736299
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, FIFINE USB-microfoon, pc-condensatormicrofoon met standaard, studiokwaliteit opname-microfoon USB voor podcast, studio, streaming, uitzending, YouTube, video, games, K669B (zwart), 4260707736299
Ongebruikt, ok, Accu Handstofzuiger, accu, zakloos, autostofzuiger, USB, oplaadbaar, B08P88FXSL
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, UGREEN Draadloze Handstofzuiger 5500 Pa 2000 mAh Draagbare Aluminium Auto Stofzuiger Lange Looptijd 15 Minuten Krachtig met 3 Mondstukken voor Thuis, Tafel, Kantoor en Auto , B08GSFF939
Ongebruikt, getest en werkend, VacLife Handheld vacuum cleaner, wireless, rechargeable, small and handy, with high performance and quick charging function,B09NSJB6P9
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, VacLife Handheld vacuum cleaner, wireless, rechargeable, small and handy, with high performance and quick charging function,B09NSJB6P9
Gebruikssporen, getest en werkend, VacLife Handheld vacuum cleaner, wireless, rechargeable, small and handy, with high performance and quick charging function,B09NSJB6P9
Gebruikssporen, lader ontbreekt, getest en werkend, VacLife Handheld vacuum cleaner, wireless, rechargeable, small and handy, with high performance and quick charging function,B09NSJB6P9
Ongebruikt, Emerio VE-109959.11 Stofzuiger Huis & Tuin Test krachtige 800 Watt compact en licht met zak voor harde en tapijtvloer 2.0 L stofzak Y50 compatibel Pink, B097H8SDLP
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 2 x Cadrim Stoomstrijkijzer, draagbaar, met 280 ml waterreservoir, voor thuis, op reis en op vakantie, B07QW74JH7
Ongebruikt, getest en werkend, Aobosi inductiekookplaat, enkele inductiekookplaat, draagbare kookplaat keramisch glas met digitaal display kookplaat inductiekookplaat, sensortoetsbediening, timer, 2000 Watt ; B07ZH76WVK
Ongebruikt, Gridinlux Iron Lux 2600 Stoomstrijkijzer, keramische basis, stoomuitlaat 26 g/min, stoomstoot 700 mg, veiligheidssysteem, anti-kalksysteem, B08P637VT3
Ongebruikt, Elektrische Hysure-ontvochtiger, draagbare luchtontvochtiger met led-verlichting, tegen vocht en geurtjes, voor kleine kamers, kasten, kledingkasten, campers, auto's, badkamers, B08S2PD8S1
Ongebruikt, getest en werkend, Weinsentking Translator Language Translator - Smart Voice Translator Translator Device with Voice Output Supports 138 Languages for Travel ; B09286TFBK
Ongebruikt, getest en werkend Weinsentking Translator Language Translator - Smart Voice Translator Translator Device with Voice Output Supports 138 Languages for Travel ; B09286TFBK
Ongebruikt, getest en werkend,, Weinsentking Translator Language Translator - Smart Voice Translator Translator Device with Voice Output Supports 138 Languages for Travel ; B09286TFBK
Ongebruikt, getest en werkend,, Weinsentking Translator Language Translator - Smart Voice Translator Translator Device with Voice Output Supports 138 Languages for Travel ; B08HV3JQXM
Ongebruikt, getest en werkend, , Weinsentking Translator Language Translator - Smart Voice Translator Translator Device with Voice Output Supports 138 Languages for Travel ; B08HV3JQXM
Ongebruikt, getest en werkend, Weinsentking Translator Language Translator - Smart Voice Translator Translator Device with Voice Output Supports 138 Languages for Travel ; B08HV3JQXM
Getest en werkend, ok, PORTTA Switch HDMI 4K@60Hz 4x1 Audio Extractor Toslink SPDIF Optische Coaxiale Stereo &Arc, HDMI Splitter Switch 4 Inputs 1 Output met Remote Control Support HDCP2.2 HDR 3D 4Kx2K , B075G9HH6F
Getest en werkend, PORTTA HDMI Matrix 4x2 Audio Extractor(Toslink/ Coaxial /Stereo)HDMI Switch Ssplitter 4 in 2 out met afstandsbediening v1.4 Ondersteuning 3D Super Slim 4k 4x2 Matrix + Audio v1.4 HDMI Matrix met Audio Zwartr ; B00SX0QKUS
3x Ongebruikt, ok, GIISSMO Docking Station2 HDMI, USB C Hub with Dual HDMI 4K, VGA, 3 USB-A, 100W PD and TF/SD Card Reader, Triple Monitor Adapter, B09KPFNJRH
3x Lichte geebruikssporen, ok, GIISSMO Docking Station2 HDMI, USB C Hub with Dual HDMI 4K, VGA, 3 USB-A, 100W PD and TF/SD Card Reader, Triple Monitor Adapter, B09KPFNJRH
2x Ongebruikt, ok , ieGeek Surveillance Camera Outdoor Battery 10400 mAh, 1080P Wireless Outdoor WiFi IP Camera with PIR Motion Sensor, IR Night Vision, IP65 Waterproof, 2-Way Audio, Cloud/SD Storage, Push Alarms , B07VLB1NLV
2x Lichte gebruikssporen, ok , ieGeek Surveillance Camera Outdoor Battery 10400 mAh, 1080P Wireless Outdoor WiFi IP Camera with PIR Motion Sensor, IR Night Vision, IP65 Waterproof, 2-Way Audio, Cloud/SD Storage, Push Alarms , B07VLB1NLV