Ongebruikt, getest en werkend, Xiaomi Pad 5 Cosmic Grijs 6 GB RAM 128 GB ROM,Grijs ; 6934177752773
Minieme gebruikssporen, gebruikt, getest en werkend, Xiaomi Pad 5 Cosmic Grijs 6 GB RAM 128 GB ROM,Grijs ; 6934177752773
Ongebruikt, getest en werkend, Xiaomi Pad 5 Pearl White 6 GB RAM 256 GB ROM 6934177755699
Ongebruikt, getest en werkend, Xiaomi Pad 5 Cosmic Grijs 6 GB RAM 256 GB ROM,Grijs ; 6934177755699
Heel Lichte gebruikssporen, factory settings, ok, 6934177734083
Heel Lichte gebruikssporen, factorysettings, getest en werkend, Huawei Mate 20 Pro 128GB Handy, Android 9.0 (Pie), Dual SIM, schwarz (West European Version) , 6901443262427
Minieme gebruikssporen, factory settings, getest en werkend , Huawei MatePad T 10s, Display da 10.1", RAM da 2 GB, Memoria Interna da 32 GB, Wi-Fi, Processore Octa-Core, sistema operativo EMUI 10 con Huawei Mobile Services (HMS), Quad-Speaker, Blu (Deepsea Blue) , 6901443405466
Ongebruikt, getest en werkend, fabrieksinstellingen, Xiaomi Redmi Note 11S Smartphone 6,43" FHD+ DotDisplay, 90Hz FHD+ AMOLED DotDisplay, 33W Prosnellading Dual-SIM 6G+64GB Graphitgrijs , 6934177769191
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, factory settingss , Xiaomi Redmi Note 11 128gb Graphite Grey, 4G - 128GB , 6934177767333
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, factory settingss , Xiaomi Redmi Note 11 128gb Graphite Grey, 6GB - 128GB ,
Ongebruikt, getest en werkend, factory settingss , Xiaomi Redmi Note 11 128gb Star Blue, 4G - 128GB , 6934177767333
Ongebruikt, getest en werkend, fabrieksinstellingen, Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6.67"FHD+ AMOLED DotDisplay, 120Hz FHD+ AMOLED DotDisplay, 67W snellader 6G+64GB Graphite Gray
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Garmin vivomove Style, Hybrid Smartwatch with Real Watch Hands and Hidden Color Touchscreen Displays, Graphite with Black Woven Nylon Band , 753759234393
Lichte gebruikssporen, geen laadstekker aanwezig, getest en werkend, factorysettings, Huawei P30 Lite 4gb- 128GB (Midnight Black) , 6901443384358
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, factory settings, realme Pad - Tablet 10,4" Scherm 6,9 mm Ultraslank 4GB 64GB 1TB Extern Geheugen Quad-sprekers G80-processor 7100mAh Batterij 18W Snel opladen Android 11 8MP + 8MP Camera , B09MQFH799
Ongebruikt, getest en werkend, ZENEC Z-N528: 2-Din autoradio / Infotainer, multimediasysteem met 17,1 cm / 6,75" touchscreen, DAB+, Bluetooth, USB, mediacenter met Apple CarPlay en Google Android Auto , B086K13PDL
2x Ongebruikt, beschadigde doosjes, RØDE Microphones Lavalier GO Professionele Draagbare Microfoon, 3,5 mm TRS-Jack, Zwart, 0.016 kg , B07WM65GTF
Ongebruikt, getest en werkend, HeadRush MX5 - Gitaarversterker & FX Modeling Processor met 4 inch Touch Display, Expressiepedaal, Looper & USB Audio Interface voor gitaristen en bassisten ; B09BZZJ9FY
Ongebruikt, getest en werkend, voor comptabiliteit zie foto , ZENEC Z-E2055: Autoradio voor VW, Seat, Skoda (Golf 5 + 6 platformen), mediacenter met 9" / 22,9 cm touchscreen, multimediasysteem met Apple CarPlay, Google Android Auto, DAB+ ; B08P3SB4K7
Ongebruikt, ok, Focal ISUBMBZ2 Inside Subwoofer, compatibel met Mercedes Benz C-Klasse, GLC, E-Klasse, S-Klasse, CLS, GLS, GLE, 1 paar ; B093BFL52J
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, HOLY STONE HS720E GPS-drone met 4K EIS UHD-camera, quadrocopter op afstand bestuurd met 2 batterijen lange vliegtijd, Follow Me,5G wifi-overdracht, Return Home, borstelloze motor, anti-shake cam voor beginners, B08W1WV6YT
Getest en werkend, Ongebruikt, Holy Stone HS440 Drone with 1080P Camera , RC Quadcopter Foldable with 2 Batteries 40 Min. Long Flight Time, FPV Live Transmission, Tap Fly, Voice Control, Gravity Sensor, Altitude Hold for Beginners , B08CXFJ21Y
Ongeopend, in seal, Holy Stone HS175D opvouwbare GPS-drone met 4K-camera FHD RC-quadcopter met 46 minuten lange vliegtijd, follow-me, borstelloze motor, tikvlieg, nuttige plaats Opvouwbare drone voor beginners Volwassenen, B08Y684SDF
Ongebruikt, ok, Seagate Expansion Desktop, 8 TB, Externe Harde Schijf HDD USB 3.0 Voor PC, Laptop (STEB8000402) , 3660619405367
Ongebruikt, Synology DiskStation DS220j RTD1296 Synology DS220j 2 Bay Desktop NAS Solution ,4711174723447 ( geen harddisks inbegrepen, enkel toestel
Ongeopend, in seal, SecuX W20 - Meest veilige crypto hardware portemonnee met Bluetooth - Groot touchscreen - Beheer eenvoudig uw Bitcoin , B07Q19WN6G
Ongebruikt, 4 Wireless outdoor/indoor camera's + 8channel NVR met ingebouwde 1TB HDD, 1080P HD Wifi 1,3MP I, P2P, nachtzicht ; B08NSYXL1Z
Ongebruikt, RENPHO oogmassageapparaat met warmtecompressie, vibratie en bluetooth-muziek, opvouwbaar oplaadbaar, oogtherapie om oogpijn te verlichten, droge ogen en slaap te verbeteren (A-White) ; B07SM61FCT
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Fitbit Versa Smart Watch, Black/Black Aluminium, One Size 816137029049
Gebruikt, getest en werkend, 1 batterij zonder aangeefdisplay status batterij, Energup , Vervanging Dual Port snellader en 2 stuks 5,0Ah 18V accu voor Makita 18V accu BL1860B BL1860 BL1850 BL1845 BL1840B BL1840 BL1835 BL1830B BL1830 reservebatterijen , B08CMVDCLX